Eurovision 2024

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.
με έχει ξενερώσει η Σαττι που γενικά εκτιμώ, που ήταν και στην πρωτοχρονιάτικη φιέστα με τον πορτοκάλογλου, και στη eurovision. στην πρώτη περίπτωση έκανε κάποιες δηλώσεις με πολιτική χροιά. στη περίπτωση της eurovision δεν κατάλαβα τι έγινε. δεν είναι θέμα σεβασμού. ποιον να σεβαστεί; σιγά. είναι θέμα συνέπειας. δεν πας καν.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Πάντως για να μας ριχνουν οι στοίχηματικες τόσο απότομα ενώ μέχρι πριν μια εβδομάδα είμασταν σταθερά στο top 7 κάτι έχουν δει, πιθανόν να μην πήγαμε τόσο καλά στον ημιτελικό και έτσι προδικάζουν την θέση μας για σήμερα το βράδυ. Πάντως εξακολουθώ να πιστεύω ότι θα σκοράρουμε πάνω από 100 points στο televoting όμως δεν ξέρω τα juries αν μας συμπαθήσαν φέτος.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Αχ, μόνο αυτή είναι Η νικήτρια.. Φωνάρα, προσωπάρα, παρουσιάρα και κόσμια!

(Και ας πούμε κάπου εδώ ότι είναι συνομήλικες με την Σάττι, βρείτε τις διαφορές)
20240510_175235.jpg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
Πάντως για να μας ριχνουν οι στοίχηματικες τόσο απότομα ενώ μέχρι πριν μια εβδομάδα είμασταν σταθερά στο top 7 κάτι έχουν δει, πιθανόν να μην πήγαμε τόσο καλά στον ημιτελικό και έτσι προδικάζουν την θέση μας για σήμερα το βράδυ. Πάντως εξακολουθώ να πιστεύω ότι θα σκοράρουμε πάνω από 100 points στο televoting όμως δεν ξέρω τα juries αν μας συμπαθήσαν φέτος.
Φώτη μην κολλάς τόσο με τα στοιχήματα. Στις θέσεις που είμαστε δεν έχουν μεγάλες διαφορές οι αποδόσεις οπότε μία στοιχηματική να αλλάξει κάτι μπορεί να κερδίσουμε ή να χάσουμε μία θέση. Δεν πιστεύω ότι ξέρουν κάτι για τον ημιτελικό, αυτά βγαίνουν μετά τον τελικό και αν είχε διαρρεύσει κάτι θα το ξέραμε όλοι. Τα στοιχήματα αυτά είναι για νίκη, όχι για το ποια θέση θα πάρουμε. Είμαστε 10οι πιθανότεροι για τη νίκη, όχι επικρατέστεροι για τη 10η θέση.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Ας μη ξεχνάμε ότι εκπροσωπεί μια χώρα! Η οποία την χρηματοδότησε αυτή την συμμετοχή!

Σε τέτοιες καταστάσεις, κρατάς ουδέτερη στάση. Δεν διαγωνίζεσαι για τον εαυτό σου..
Ωραία και η στάση της Ελλάδας συνολικά ποια είναι απέναντι στο ισραηλ; ουδετερη; με ποιους είμαστε; ας μην το πάμε εκεί
Αποδοκιμαζουμε ως Έλληνες την γενοκτονία
Εμένα η αποδοκιμασία που η Σαττι εξέφρασε με εκφράζει.
Ναι οκ μπορούσε και με άλλον τρόπο αλλά αυτόν επέλεξε εκείνη την ώρα τι να κάνουμε τώρα.
Υποθέτω το ίδιο ισχύει και για χιλιάδες άλλους Έλληνες
Όπως το αντίθετο ισχύει και για άλλους τόσους
Οπότε ο,τι και να έκανε αρκετοί θα δυσανασχετουσαν

Το ουδέτερο η στωικοτητα η απάθεια η μη συμμετοχή είναι συνέργεια, δεν είναι καλό.

Και τέλος να διευκρινησω πως η Σαττι και ο καθε καλλιτέχνης εκπροσωπεί τον broadcast φορέα του που τον επέλεξε να πάει εκει. Ο broadcast φορέας εκπροσωπεί τη χώρα. Δηλαδή κανονικά η Ελλάδα εκπροσωπειται από την ΕΡΤ, η οποία έστειλε την Σαττι.
Απλώς στο μυαλό μας είθισται να συσχετιζουμε τον καλλιτέχνη πως εκπροσωπεί άμεσα τη χώρα. Αυτό νομίζω πως ισχύει. Όχι ότι έχει σημασία ξερω. Γιαυτό λέγεται European Broadcasting Union αλλωστε.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Γιατί καλέ ? Ο κάθε ένας έχει τον τρόπο του. Επιπλέον, δεν είναι η μόνη που αντέδρασε απέναντι στη συμμετοχή του Ισραήλ (το οποίο δεν ανήκει καν γεωγραφικά στην Ευρώπη).

Αν δεν ήθελαν να πολιτικοποιήσουν την eurovision, ας άφηναν και τη Ρωσία να συμμετάσχει. Τώρα ας λουστεί η Ευρώπη τη στήριξη στον παλαβό πθ του Ισραήλ.
Εγω δεν ειμαι εναντια στην διαμαρτυρια.ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.
ΤΟΥΤΕΣΤΙΝ ΠΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ για συμβολικους λογους ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΘΗΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕ...ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΩ.

Να δειτε ποσος ντορος θα γινοταν αν αποχωρουσαν οχι απο την παρελαση πουλακια μου....ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ολα αυτα τα ηλιθια που το παιζουν ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΤΩΡΑ.


Οχι καθομαι ωραιοτατα στις δαφνες μου...να συμμετεχω και στο πανηγυρακι..να μην παθω κατι εγω και να διαμαρτυρομαι ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.ΤΟΣΟ ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ...ντροπιαζοντας και εμας μαζι.

Κια βεβαια θα συμφωνησω μαζι σου οτι ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΡΩΣΣΙΑ.

Δεν μπορουν να εχουν 2 μετρα και 2 σταθμα.Σε αυτο συμφωνω απολυτα.

Αλλα να ξεχωρισουμε την σοβαρη σταση και καταγγελια και διαμαρτυρια ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΡΑΤΟΜΟΡΦΗ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΙΑ ΚΑΙ ΑΚΡΑΙΟ ΠΙΑ ΜΙΣΟΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΜΟ/
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.
Αχ, μόνο αυτή είναι Η νικήτρια.. Φωνάρα, προσωπάρα, παρουσιάρα και κόσμια!

(Και ας πούμε κάπου εδώ ότι είναι συνομήλικες με την Σάττι, βρείτε τις διαφορές)
View attachment 132440

η Σαττι είναι πιο φυσική. αυτή δεν ξέρω, αλλά μου αφήνει μια εντύπωση πλαστικού. όλο και κάτι πρέπει να έχει κανει από επεμβασεις. :hmm:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εμένα η αποδοκιμασία με εκφράζει
Αγάπη μου, δεν είμαι υπέρ του Ισραήλ! Αλλά ήταν γελοία η αντίδραση της, αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα!

Δηλαδή σου αρέσει που απαξίωσε έτσι μια τραγουδίστρια 20 χρόνια μικρότερη της; Γιατί εκείνη απαξίωσε και όχι το Ισραήλ..
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,679 μηνύματα.
Τώρα ό,τι κι αν έκανε η Μαρίνα και για ποιον λόγο το έκανε (τί κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια...) δεν αλλάζει. Ούτε το τραγούδι (μας) είναι κάτι ουάου. Όσο κι αν προσπάθησαν, ως τέτοιο να περάσει. Από άποψη μουσικής, χορογραφίας, πλάνων κ.λπ...

Το μόνο που έχει απομείνει είναι να δούμε τί θέση θα πιάσει. Που, νομίζω ότι, θα την έπιανε ούτως ή άλλως. Άσχετα με την αντίδρασή της, δηλαδή...
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Αυτό που έχω παρατηρήσει στη Σαττι είναι πως είναι εντελώς ανθρώπινη, αληθινή, λέει ακριβώς αυτό που σκέφτεται χωρίς να σκέφτεται το political correct και τα κοινωνικά προσχήματα. Και αυτό μου αρέσει. Δεν το κάνουν πολλοί καλλιτέχνες για να μη χαλάσουν το image τους.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι εναντια στην διαμαρτυρια.ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.
ΤΟΥΤΕΣΤΙΝ ΠΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ για συμβολικους λογους ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΘΗΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕ...ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΩ.

Να δειτε ποσος ντορος θα γινοταν αν αποχωρουσαν οχι απο την παρελαση πουλακια μου....ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ολα αυτα τα ηλιθια που το παιζουν ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΤΩΡΑ.


Οχι καθομαι ωραιοτατα στος δαφνες μου...να συμμετεχω και στο ανηγυρακι..να μην παθω κατι εγω και να διαμαρτυρομαι ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΡΠΟΣΒΑΛΛΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.ΤΟΣΟ ΓΕΛΕΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΚ ΤΟΥΑ ΣΦΑΛΟΥΣ...ντριπιαζοντας και εμας μαζι.
Κια βεβαια θα συμφωνησω μαζι σου οτι ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΡΩΣΣΙΑ.
Δεν μπορουν να εχουν 2 μετρα και 2 σταθμα.Σε αυτο συμφωνω απολυτα.
Αλλα να ξεχωρισουμε την σοβαρη σταση και καταγγελια και διαμαρτυρια ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΡΑΤΟΜΟΡΦΗ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΙΑ ΚΑΙ ΑΚΡΑΙΟ ΠΙΑ ΜΙΣΟΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ/
Αν έκανε κάτι πιο τολμηρό, πάλι θα είχε πέσει το ακραίο κέντρο να τη φάει όπως κάνει και τώρα.

Και εγώ θα ήθελα να είχε βγει με μια σημαία της Παλαιστίνης ή να έλεγε ένα σύνθημα αλλά οκ, προτίμησε το χασμουρητό.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Αυτό που έχω παρατηρήσει στη Σαττι είναι πως είναι εντελώς ανθρώπινη, αληθινή, λέει ακριβώς αυτό που σκέφτεται χωρίς να σκέφτεται το political correct και τα κοινωνικά προσχήματα
Εχεις δικιο.κια ο Πασσαρης αληθινος ηταν...ελεγε και εκανε αυτο ακριβως που σκεφτοταν. :thumbup:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Αυτό που έχω παρατηρήσει στη Σαττι είναι πως είναι εντελώς ανθρώπινη, αληθινή, λέει ακριβώς αυτό που σκέφτεται χωρίς να σκέφτεται το political correct και τα κοινωνικά προσχήματα
Εμένα πάλι μου φαίνεται ΕΝΤΕΛΩΣ το αντίθετο😶
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
με έχει ξενερώσει η Σαττι που γενικά εκτιμώ, που ήταν και στην πρωτοχρονιάτικη φιέστα με τον πορτοκάλογλου, και στη eurovision. στην πρώτη περίπτωση έκανε κάποιες δηλώσεις με πολιτική χροιά. στη περίπτωση της eurovision δεν κατάλαβα τι έγινε. δεν είναι θέμα σεβασμού. ποιον να σεβαστεί; σιγά. είναι θέμα συνέπειας. δεν πας καν.
Σίγουρα το να μη πάνε εξαρχής θα ήταν μεγαλύτερη πίεση. Όμως μερικές φορές υπάρχει και η σκέψη ότι μπορείς να χρησιμοποιήσεις μια τεράστια πλατφόρμα για να πεις ένα μήνυμα. Άσε που αυτό που γίνεται αυτή τη στιγμή θα το θυμάται για πάντα η ebu και βλέπω κάποια κεφάλια της διοργάνωσης να παραιτούνται από βδομάδα εφόσον δεν μπόρεσαν να διαχειριστούν την κρίση.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Αν έκανε κάτι πιο τολμηρό, πάλι θα είχε πέσει το ακραίο κέντρο να τη φάει όπως κάνει και τώρα.

Και εγώ θα ήθελα να είχε βγει με μια σημαία της Παλαιστίνης ή να έλεγε ένα σύνθημα αλλά οκ, προτίμησε το χασμουρητό.
Μα αυτο σου λεω.ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΣΟΒΑΡΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΑΝΕ ΚΑΤΙ/
Τωρα εκ του ασφαλους συμμτεχει σε αυτο που βασικα ΘΑΒΕΙ/ Αν θες να διαμαρτυρηθεις το καταγγελεισ και φευγεις.Τα υπολοιπα ειναι δηθεν και μαλιστα πολυ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΑ ΔΗΘΕΝ.

Και βεβαια ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΙΑ ΣΟΡΥ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ,ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΚΡΑΙΟ ΜΙΣΟΣ ΠΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΙΣΡΑΗΛΙΝΟ..,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
η Σαττι είναι πιο φυσική. αυτή δεν ξέρω, αλλά μου αφήνει μια εντύπωση πλαστικού. όλο και κάτι πρέπει να έχει κανει από επεμβασεις. :hmm:
Άκου να δεις: Στην Έλενα έμπαινα και δεν έβγαινα ποτέ!🔥

Κι ας μου ρίχνει 20 χρονάκια😋
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Αγάπη μου, δεν είμαι υπέρ του Ισραήλ! Αλλά ήταν γελοία η αντίδραση της, αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα!

Δηλαδή σου αρέσει που απαξίωσε έτσι μια τραγουδίστρια 20 χρόνια μικρότερη της; Γιατί εκείνη απαξίωσε και όχι το Ισραήλ..
Και εκείνη η Golan τι ακριβώς ήρθε να κάνει στο Μαλμε τι πρεσβευει τι εκφράζει τι αντιπροσωπευει;

Ναι συμφωνώ κι εγώ πως θα μπορούσε να το κάνει με άλλον τρόπο. Όμως δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας και να νευριασω με την Σαττι που επέλεξε αυτόν τον τρόπο όπως φαίνεται αν και η ίδια δεν το παραδέχεται αυτό. Το αρνητικό μου συναίσθημα προς το Ισραήλ υπερνικα το οποιο αρνητικο μου συναισθημα για τον κοινωνικά αγαρμπο τρόπο εκδήλωσης διαμαρτυρίας της Σαττι οπότε είμαι οκαυ με αυτό που έκανε. Πώς να το εξηγήσω αλλιώς.

Να σεβαστεί η Μαρίνα ποιον την εκπρόσωπο μιας γενοκτονου χώρας; Ε όχι δεν υπάρχει σεβασμός εκεί σορρυ. Μου αρέσει αρκετα σαν κομμάτι το τραγούδι της Golan σαν μπαλάντα, όμως μέχρι εκεί.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μα αυτο σου λεω.ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΣΟΒΑΡΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΑΝΕ ΚΑΤΙ/
Τωρα εκ του ασφαλους συμμτεχει σε αυτο που βασικα ΘΑΒΕΙ/ Αν θες να διαμαρτυρηθεις το καταγγελεισ και φευγεις.Τα υπολοιπα ειναι δηθεν και μαλιστα πολυ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΑ ΔΗΘΕΝ.

Και βεβαια ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΙΑ ΣΟΡΥ..ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ,ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΚΡΑΙΟ ΜΙΣΟΣ ΠΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΙΣΡΑΗΛΙΝΟ..,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Δεν διαφωνώ, με το κράτος του Ισραήλ τα έχουμε όχι με τον λαό. Αν και ο λαός έχει φάει τεράστια προπαγάνδα, δυστυχώς.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
η Σαττι είναι πιο φυσική. αυτή δεν ξέρω, αλλά μου αφήνει μια εντύπωση πλαστικού. όλο και κάτι πρέπει να έχει κανει από επεμβασεις. :hmm:
αγνώριστη έγινε

η φάση είναι
πόσο μπότξ θες έλενα;
ναι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top