Eurovision 2024

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Παιδιά μάθαμε το τι ακριβώς έγινε στο περιστατικό με τον Ολλανδό, το έβαλα παραπάνω, έκανε επίσημη δήλωση ο ολλανδικος ραδιοφωνικός φορέας.
Δεν φαίνεται να έκανε τίποτα επιληψιμο ο άνθρωπος, ίσα ίσα στημενη του την είχαν
Να θυμίσω πως στη Σουηδία απαγορεύεται να βιντεοσκοπείς κάποιον χωρίς την έγκριση του (αν δεν κάνω λαθος).

Δεν ακούμπησε ούτε τη γυναίκα ούτε την κάμερα της, σύμφωνα με τον broadcast φορέα της Ολλανδίας.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Πέρυσι πάντως δεν μας είχατε τιμήσει τόσο στο thread της Eurovision, μηδενική αγωνία για τη δυναμική, επαναστατική και εκρητική παρουσία του Βίκτωρα Βερνίκου :pfff:
Ουτε η μανα του δεν τον θυμαται αυτον
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Τρέχουσα κατάσταση
maxresdefault (2).jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Άσχετο, 10 είναι και σήμερα ο τελικός ή ξεκινάει νωρίτερα;
Με εκεινα και με αυτα..βλεπω η ΕΡΤ να πιανει ασυληπτα ποσοστα τηλεθεασης!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πέρυσι πάντως δεν μας είχατε τιμήσει τόσο στο thread της Eurovision, μηδενική αγωνία για τη δυναμική, επαναστατική και εκρητική παρουσία του Βίκτωρα Βερνίκου :pfff:
Εγω ημουν και περυσι περικαλω.:beachball:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βίκτωρα Βερνίκου
Ποιος ειναι αυτος; :crazy:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εγώ έχω να δω Γιουροβίζιον από το 2018..

Πού είσαι Γιάννα μου;🥲
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,088 μηνύματα.
Σίγουρα θα τρέχουν με τις αναπροσαρμογές, τι θα παρουσιασουν, πως, τι θα γίνει με τις εκρήξεις του κοινού στο στάδιο κτλ.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Δεν ακούμπησε ούτε τη γυναίκα ούτε την κάμερα της,σύμφωνα με τον broadcast φορέα της Ολλανδίας.
Γελαμε τωρα.Ενταξει..θα ελεγαν ειναι μαλακας ο δικος μας....φταιμε..σορυ.
Δηλαδη..τι φαση εισαι γμτ;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Θα μείνει μόνη της η Ισραηλινή να κάνει λαλάι😂
IMG_20240511_203951.jpg
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 653 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Έλα παιδιά, αφού ξέρετε ότι όταν βλέπω juicy 40αρες, κάτι παθαίνω, ΤΙΦΤΑΙΩ😉
Είσαι περίεργη αλλά έχεις σωστό γούστο.

Εγω εκτιμώ Ιταλία σαρκικώς, Αρμενία συναισθηματικώς και Κύπρο για την αλητεία.

Με αυτή τη σειρά.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Μη λετε οτι δε θα γινει, εχω παρει 6 μισόλιτρες μπύρες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντα😌

Καμία.

Εγώ μόνο Παπαρίζου και Κίτσου, αφού με ξέρετε💘
Η παπαρίζου απ οταν πήρε τα κιλά (και οι ανεκδιηγητοι την κοροιδευαν που τη σηκωναν δυο με το ζόρι) εγινε και γαμώ τις γυναικάρες

Μόνος μου τη σηκωνα κι ας πήγαινα απο ασφυξία.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Η παπαρίζου απ οταν πήρε τα κιλά (και οι ανεκδιηγητοι την κοροιδευαν που τη σηκωναν δυο με το ζόρι) εγινε και γαμώ τις γυναικάρες

Μόνος μου τη σηκωνα κι ας πήγαινα απο ασφυξία.
Σιγά τα κιλά ρε.. απλά συνήθισαν στις ανορεξικές και το ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ σώμα τους φαίνεται περίεργο!

Όταν την ρώτησε ο Αρναούτογλου αν στενοχωριέται που την λένε χοντρή απάντησε: Γρήγορη μου, στενοχωρήθηκα τόσο πολύ, που πήρα να φάω ένα μεγάλο μπέργκερ..

🔝😍
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Σιγά τα κιλά ρε.. απλά συνήθισαν στις ανορεξικές και το ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ σώμα τους φαίνεται περίεργο!

Όταν την ρώτησε ο Αρναούτογλου αν στενοχωριέται που την λένε χοντρή απάντησε: Γρήγορη μου, στενοχωρήθηκα τόσο πολύ, που πήρα να φάω ένα μεγάλο μπέργκερ..

🔝😍
Και φρεγάτα ωραία, και ακομπλεξάριστη. Μ αρέσουν αυτές.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Γελαμε τωρα.Ενταξει..θα ελεγαν ειναι μαλακας ο δικος μας....φταιμε..σορυ.
Δηλαδη..τι φαση εισαι γμτ;
τοσο πολυ θελεις να ισχυει και να εχει χτυπηθει γυναικα; τι φαση;
με τα τωρινα δεδομενα αυτο ειναι ο,τι πιο επισημο εχουμε σε επισημη δηλωση
ολα τα αλλα ειναι fake news οσο και να μην το θελεις
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,305 μηνύματα.
Εντάξει όταν είσαι η Παπαρίζου και βγάζεις χιλιάρικα μόνο που σηκώνεσαι από το κρεβάτι μπορείς να είσαι ακομπλεξάριστη. Μια νορμάλ γυναίκα θα ήθελε ψυχανάλυση με τέτοιο body shaming.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top