Eurovision 2024

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.

Απλά υπέροχος
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.
1000003572.jpg
Screenshot_20240512_034026_Instagram.jpg
Screenshot_20240512_034139_Instagram.jpg

1000003574.jpg


Το αγαπημενο μας ισραηλ το οποιο ενωνει ανθρωπους και δε χωριζει κανενα κυριολεκτικα.. κοροιδευει τους αλλουε :slourp:

Η EBU παραδεχτηκε οτι το ΚΑΝ, (israeli broadcasting network) εσπασε κανονες.
Και παρα τα παραπονα του Bambi και τηε ιρλανδιας, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!

1000003575.jpg


Που ειναι οι φιλοισραιλινοι του στεκιου να μας τα εξηγησουν αυτα..; ακουμε.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,929 μηνύματα.
Κομματάρα η Ελβετία. Πανάξια νικήτρια! έχω και σπίτι στη Ζυρίχη, μπορεί να πάω του χρόνου.

Άσχημο φινάλε για την απανταχού ισραηλινή μαφία, οι 323 βαθμοί δεν ήταν αρκετοί για να νικήσει το Ισραήλ. Τσκ τσκ.

Ελλάδα 11η στο σύνολο και 8η στο κοινό, μια χαρά.

Άντε και του χρόνου με λιγότερο δράμα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,402 μηνύματα.
Εγώ δεν νομίζω να ξαναδώ Eurovision πάντως επειδή απαγόρευσαν σημαίες υπέρ της Παλαιστίνης. Εαν ο ανθρωπισμός τους εξαντλείται στο να προωθούν την διαφορετικότητα στον σεξουαλικό προσανατολισμό μόνο, και σε οτι δεν τους συμφέρει να λένε "we don't want politics to get involved", τότε συγγνώμη αλλά δεν θα πάρω τέτοιου είδους ανθρωπισμό. Και εαν αποδειχθεί οτι αδίκησαν και τον Ολλανδό, τότε η EBU θα είναι οτι πιο σκουπιδένιο και φασιστικό υπάρχει.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
εγω θα ηθελα απο του χρονου να επαναφερει η ΕΡΤ τον εσωτερικο εθνικο διαγωνισμο για να μπορουμε να ψηφισουμε ποιο τραγουδι, μεταξυ 3-4, θελουμε να μας εκπροσωπησει, οπως και παλιά
οχι να στελνει οποιο θελει αυθαιρετα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.
Τα λόγια είναι περιττά, το φώς νίκησε και θα νικάει πάντα, κι αν εν τέλει περίσσεψαν κάποια λόγια, ανήκουν σίγουρα στα μαύρα σκοτάδια.

Καληνύχτες πολλές, άφθονες. :star:

Ποια μαύρα σκοτάδια ρε Χριστίνα, μαύρο σκοτάδι είναι ότι κάθε χρόνο οι επιτροπές αλλάζουν τα αποτελέσματα του televoting?? Το έκαναν το 2015 με την Ιταλία, το 2016 με την Ρωσία, πέρσι με την Φινλανδία και τώρα με την Κροατία. Μάλιστα προσπάθησαν να κάνουν το ίδιο με την Ιταλία το 2021 αλλά ευτυχώς δεν τους βγήκε. Εκτός, αν την άποψη και την ψήφο του κοινού την θεωρείς μαύρο σκοτάδι εσύ επειδή δεν συμφωνούν με εσένα.

Όσο αφορά τα χθεσινά αποτελέσματα ο μεγάλος νικητής είναι η Κροατία η οποία ψηφίστηκε από 200 εκατομμύρια κόσμο και όχι από 150 πιόνια. Την ψήφισα και εγώ την Ελβετία (και την Κροατία προφανώς) όμως από ένα σημείο και μετά ήταν αηδιαστικό να βλέπεις τον Αλευρά να πανηγυρίζει για τα 12αρια της Ελβετίας ενώ όταν άκουσε τα αποτελέσματα του televoting άρχισε να κράζει το κοινό επειδή δεν συμφωνούσαν με τα δικά του πιστεύω. Η Ελβετία στο Televoting βγήκε 5η με διαφορά 111 points από την Κροατία που ήταν ο μεγάλος νικητής. Μάλιστα στο Televoting η Κροατία πήρε από 10 χώρες 12 ενώ το Ισραήλ από 15 χώρες. Εγκληματική η αλλοίωση των αποτελεσμάτων από τις κριτικές επιτροπές.

IMG_5166.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παρακαλω....καλα θυμασαι....

το εχω το χαρισμα παναθεμα με...

View attachment 132484

:hehe: :hehe: :hehe:
Ρεεεεεεεεεεεεεε...κοιμηθηκα η χαμενη και τωρα ξυπνησα και μποηκα να δω τι γινεται....παναθεμα με γμτ..:hehe:
Απο οτι καταλαβα πρωτη βγηκε η Ελβετια; ΟΚ ελλαδα καταλαβα 11...σας το ειοα εγω γατακια..

Το Ισραηλ ποσο βγηκε;

Το Ισραήλ βγήκε 2ο στο κοινό λαμβάνοντας 323 points εκ των οποίων 15 χώρες του έδωσαν 12αρι. Οι επιτροπές όμως που ψηφίζουν πάντα αντικειμενικά χωρίς πολιτικά κριτήρια εντελώς τυχαία του έδωσαν μόλις 52 points ενώ χαντάκωσαν και την Κροατία που νίκησε στο televoting με 337 points για χάρη της Ελβετίας.


Όσο αφορά την Ελλάδα στο televoting πήγε πολύ καλά καθώς οι 85 πόντοι που πήρε από το κοινό είναι το υψηλότερο επίπεδο εδώ και 10 χρόνια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,136 μηνύματα.
Για ελάχιστους πόντους νικησε ο Ελβετος. Κανανε τη δουλεια τους οι των επιτροπών
Τώρα είδα τα αποτελέσματα, πρώτη τριάδα άφυλος, σατανιστές, Ουκρανία. Η Γιουροβίζιον εδώ και πολλά χρόνια είναι ένας θεσμός που απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινωνικοπολιτικό κοινό, γι'αυτό και δεν την παρακολουθώ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.
Τώρα είδα τα αποτελέσματα, πρώτη τριάδα άφυλος, σατανιστές, Ουκρανία. Η Γιουροβίζιον εδώ και πολλά χρόνια είναι ένας θεσμός που απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινωνικοπολιτικό κοινό, γι'αυτό και δεν την παρακολουθώ.

Καλά εδώ όλες οι επιτροπές έδωσαν 12αρια στην Ελβετία ενώ στο κοινό βγήκε 5η με 111 points κάτω από την πρώτη Κροατία. Παρολο αυτά ήταν τόσο μεγάλη η διαφορά από το κλέψιμο των επιτροπών όπου νίκησε η Ελβετία.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,941 μηνύματα.
IMG_8965.jpeg

Το televoting στην Ελλάδα αφαίρεσε ψηφους από το Ισραήλ. 7 είναι πολύ λιγο. Το 10 στην Γαλλία δεν έχει λογική. Μου αρεσει που ψηφίζατε.

Το Ισραήλ με τέτοια συσπείρωση και διαφήμιση δεν μπορεί να είναι κάτω από Γάλλο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,905 μηνύματα.
αυτό το Πόνος μη μας έρθει μακάρι που κάνει η Σάττι στην αρχή μπορεί κάποιος να το κάνει; λόγω πένθους.. :read:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.
View attachment 132486View attachment 132488View attachment 132487
View attachment 132489

Το αγαπημενο μας ισραηλ το οποιο ενωνει ανθρωπους και δε χωριζει κανενα κυριολεκτικα.. κοροιδευει τους αλλουε :slourp:

Η EBU παραδεχτηκε οτι το ΚΑΝ, (israeli broadcasting network) εσπασε κανονες.
Και παρα τα παραπονα του Bambi και τηε ιρλανδιας, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!

View attachment 132490

Που ειναι οι φιλοισραιλινοι του στεκιου να μας τα εξηγησουν αυτα..; ακουμε.
Αχ ρε συ Γιώργο, ένα πράγμα θα σου πω μονο:

Είσαι θεούλης :hug:

Πάντως η ελλαδιτσα μας δεν τα πήγε και άσχημα! Κάπου εκεί την είχα στο μυαλό μου.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.
Ουκρανία και Ιταλία κατέληξαν ανέλπιστα ψηλά. Εκεί έπρεπε να είναι το Ζάρι, αλλά τα μουσικά αυτιά του κόσμου είναι απαίδευτα. :pfff:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.
Ουκρανία και Ιταλία κατέληξαν ανέλπιστα ψηλά. Εκεί έπρεπε να είναι το Ζάρι, αλλά τα μουσικά αυτιά του κόσμου είναι απαίδευτα. :pfff:
Το τραγούδι μας είναι ωραίο, αλλά ο φωκας που μας τον έχουν φορτώσει ολα αυτα τα χρόνια, κάπως της παρα έβαλε ίσως για τις αντοχές της να χορεύει, και φωνητικά σε σχέση με πολλές χώρες ήμασταν πιο κάτω.. έτσι μου φάνηκε τουλάχιστον. Όχι λόγω δυνατοτήτων της Μαρίνας, τα ξέρουμε αυτά είναι θεά

Αλλά λόγω κακής διαχείρισης και χαμηλού μπατζετ φαντάζομαι.

Ήταν και άρρωστη, άστα να πάνε, τη φάγανε
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,834 μηνύματα.
View attachment 132486View attachment 132488View attachment 132487
View attachment 132489

Το αγαπημενο μας ισραηλ το οποιο ενωνει ανθρωπους και δε χωριζει κανενα κυριολεκτικα.. κοροιδευει τους αλλουε :slourp:

Η EBU παραδεχτηκε οτι το ΚΑΝ, (israeli broadcasting network) εσπασε κανονες.
Και παρα τα παραπονα του Bambi και τηε ιρλανδιας, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!

View attachment 132490

Που ειναι οι φιλοισραιλινοι του στεκιου να μας τα εξηγησουν αυτα..; ακουμε.
Πανω απο ολα...οι ανεξαρτητες πηγες μου αρεσουν.Δηλαδη...για μωρα παιδια γμτ; Δες παιδι μου ποιοι τα γραφυν αυτα.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.

ΠΗΓΗ ΛΕΜΕ..ΔΕΣ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ.Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑΝΑΙ ΕΙΝΑΙ....
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.
Πανω απο ολα...οι ανεξαρτητες πηγες μου αρεσουν.Δηλαδη...για μωρα παιδια γμτ; Δες παιδι μου ποιοι τα γραφυν αυτα.δηλαδη πεφτεις ολο και περισσοτερο στα ματια μου

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.

ΠΗΓΗ ΛΕΜΕ..ΔΕΣ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ.Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑΝΑΙ ΕΙΝΑΙ....δηλαδη δεν υπαρχει αυτο το μισος που σ εκανει να ποσταρεις μαλακιες.
Αυτός που τα γράφει λοιπόν είναι ο στυλίστας της κοπέλας που εκπροσώπησε το Ισραήλ, αυτός που την έντυσε και ανέλαβε την εμφάνιση της σε αυτό το κομμάτι. Τα ανεβασε στον λογαριασμό του στο Instagram, αυτα που δείχνει ο @nearos

Φαίνεται άλλωστε, στις φωτογραφίες πάνω πάνω και το όνομα του.

Screenshot_20240512_094606_Instagram.jpg


Πάνε στο προσωπικό λογαριασμό του ανθρώπου, και θα τα δεις όλα, μην νευριαζεις μόνο, είναι μπροστά στα μάτια σου, εκεί είναι κι υπάρχουν όλα, πιο αληθινά από ποτέ.
Κανένα μίσος, μόνο απογοήτευση στην αδικία

Αντε καλημέρα <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Έλα ρε παιδιά.. στημένο ήταν! Όπως και κάθε χρόνο. Δεν στέκει η Σάττι να έκανε χαμό τέσσερις μήνες τώρα και ξαφνικά να πατώνει έτσι! Και να μας περνάει Ισραήλ και Ουκρανία.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.
Αυτός που τα γράφει λοιπόν είναι ο στυλίστας της κοπέλας που εκπροσώπησε το Ισραήλ, αυτός που την έντυσε και ανέλαβε την εμφάνιση της σε αυτό το κομμάτι. Τα ανεβασε στον λογαριασμό του στο Instagram, αυτα που δείχνει ο @nearos

Φαίνεται άλλωστε, στις φωτογραφίες πάνω πάνω και το όνομα του.

View attachment 132499

Πάνε στο προσωπικό λογαριασμό του ανθρώπου, και θα τα δεις όλα, μην νευριαζεις μόνο, είναι μπροστά στα μάτια σου, εκεί είναι κι υπάρχουν όλα, πιο αληθινά από ποτέ.
Κανένα μίσος, μόνο απογοήτευση στην αδικία

Αντε καλημέρα <3

Νομίζω ότι η μόνη αδικία που πρέπει να απογοητεύει όλους τους τηλεθεατές είναι το γεγονός ότι τον νικητή των αποφασίζει η EBU μέσω των επιτροπών και όχι ο κόσμος που δίνει χρήματα και ψηφίζει. Χθες οι επιτροπές σνόμπαραν την απόφαση 200 εκατομμυρίων τηλεθεατών κάνοντας τα εξής:

• Έδωσαν στην Ελβετία μαζικά 12αρια μόνο και μόνο για να μην μπορέσει η Κροατία να την περάσει. Ναι είχε ωραια φωνή και τον ψήφισα όμως δεν πήρε 365 points από τα juries μόνο για την φωνή του, ξέρουμε ποιος ήταν ένας βασικός λόγος.

• Η Κροατία νίκησε το televoting με 337 points, δηλαδή τεράστια απόσταση από τους 226 televoting points της Ελβετίας όμως έχασε λόγω των επιτροπών.

• Η αντικειμενικές κριτικές επιτροπές που ταχα ψηφίζουν βάση της ποιότητας έδωσαν μόλις 52 points στο εκπληκτικό τραγούδι του Ισραήλ για πολιτικές σκοπιμότητες. Ευτυχώς όμως το Ισραήλ σάρωσε στο televoting καθώς βγήκε 2ο με 323 points πίσω από την Κροατία και 97 points πάνω από την Ελβετία. Μάλιστα το Ισραήλ ήταν η χώρα με τα περισσότερα 12αρια στο televoting καθώς 15 χώρες της έδωσαν 12.

• Παρόμοια αδικία και με το τραγούδι της Ουκρανίας το οποίο επίσης σάρωσε στο televoting.

• Στην Ελλάδα οι επιτροπές επίσης φέρθηκαν σκληρά δίνοντας λιγότερους πόντους σε σχέση με χώρες που είχαν στείλει trash τραγούδια. Ευτυχώς το televoting κάπως μας έσωσε καθώς μας ψήφισαν αρκετές χώρες που είχαν να μας θυμηθούν από το 2013.

• Το 2015 η Ιταλία με το Grande Amore είχε διαλύσει το televoting με 367 points όμως βγήκε μόλις 3η καθώς οι επιτροπές την έθαψαν. Το ίδιο ακριβώς έκαναν το 2016 με την Ρωσία η οποία είχε σαρώσει στο κοινό με 360 πόντους όμως στις επιτροπές δεν πήρε ούτε 170 με αποτέλεσμα να βγει 3η. Τέλος, θυμομαστε πέρσι τι έγινε με την Φινλανδία και την Σουηδία.


Άρα ναι η μόνη αδικία είναι ότι εν ετη 2024 ψηφίζουμε 200 εκατομμύρια άτομα δίνοντας χρήματα ώστε να μας ακυρώνουν 150 πιόνια που μόνο μουσικά δεν ψηφίζουν.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.
Χαίρομαι που η Ουκρανία και το Ισραήλ σαρωσαν στο τελεβοτινγκ.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.
Νομίζω ότι η μόνη αδικία που πρέπει να απογοητεύει όλους τους τηλεθεατές είναι το γεγονός ότι τον νικητή των αποφασίζει η EBU μέσω των επιτροπών και όχι ο κόσμος που δίνει χρήματα και ψηφίζει. Χθες οι επιτροπές σνόμπαραν την απόφαση 200 εκατομμυρίων τηλεθεατών κάνοντας τα εξής:

• Έδωσαν στην Ελβετία μαζικά 12αρια μόνο και μόνο για να μην μπορέσει η Κροατία να την περάσει. Ναι είχε ωραια φωνή και τον ψήφισα όμως δεν πήρε 365 points από τα juries μόνο για την φωνή του, ξέρουμε ποιος ήταν ένας βασικός λόγος.

• Η Κροατία νίκησε το televoting με 337 points, δηλαδή τεράστια απόσταση από τους 226 televoting points της Ελβετίας όμως έχασε λόγω των επιτροπών.

• Η αντικειμενικές κριτικές επιτροπές που ταχα ψηφίζουν βάση της ποιότητας έδωσαν μόλις 52 points στο εκπληκτικό τραγούδι του Ισραήλ για πολιτικές σκοπιμότητες. Ευτυχώς όμως το Ισραήλ σάρωσε στο televoting καθώς βγήκε 2ο με 323 points πίσω από την Κροατία και 97 points πάνω από την Ελβετία. Μάλιστα το Ισραήλ ήταν η χώρα με τα περισσότερα 12αρια στο televoting καθώς 15 χώρες της έδωσαν 12.

• Παρόμοια αδικία και με το τραγούδι της Ουκρανίας το οποίο επίσης σάρωσε στο televoting.

• Στην Ελλάδα οι επιτροπές επίσης φέρθηκαν σκληρά δίνοντας λιγότερους πόντους σε σχέση με χώρες που είχαν στείλει trash τραγούδια. Ευτυχώς το televoting κάπως μας έσωσε καθώς μας ψήφισαν αρκετές χώρες που είχαν να μας θυμηθούν από το 2013.

• Το 2015 η Ιταλία με το Grande Amore είχε διαλύσει το televoting με 367 points όμως βγήκε μόλις 3η καθώς οι επιτροπές την έθαψαν. Το ίδιο ακριβώς έκαναν το 2016 με την Ρωσία η οποία είχε σαρώσει στο κοινό με 360 πόντους όμως στις επιτροπές δεν πήρε ούτε 170 με αποτέλεσμα να βγει 3η. Τέλος, θυμομαστε πέρσι τι έγινε με την Φινλανδία και την Σουηδία.


Άρα ναι η μόνη αδικία είναι ότι εν ετη 2024 ψηφίζουμε 200 εκατομμύρια άτομα δίνοντας χρήματα ώστε να μας ακυρώνουν 150 πιόνια που μόνο μουσικά δεν ψηφίζουν.
Δεν έχεις άδικο σε όλα αυτά, φυσικά! Αλλά σίγουρα δεν είναι η μόνη αδικία, κοντά στη γλάστρα ποτιζεται και ο βασιλικός λένε, εκεί μέσα είχαμε μπόλικες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top