Eurovision 2024

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,697 μηνύματα.

Η απάντηση για όλους εσάς και εκείνους που σας κόλλησε η βελόνα στην ηλικία της και την αναφέρατε αμέτρητες φορές.
Βλάχοι, όπου λάχει, π-ο-ν-ά-τ-ε;


Για πάντα παιδιά
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,331 μηνύματα.
Λοιπόν το 1999 είχα βρεθεί τυχαία σε ένα κλαμπ στο οποίο για κάποιο λόγο βρισκόταν ο Κώστας Τσάκωνας και έλεγε αστεία. Κάποια στιγμή του λέει εκεί ένας τύπος "να πω κι εγώ ένα ανέκδοτο;", του λέει ο Τσάκωνας "αντε πες" και του δίνει το μικρόφωνο. Λέει αυτός το ανέκδοτο, δε γελάει κανείς, παίρνει πάλι το μικρόφωνο ο Τσάκωνας και με τη χαρακτηριστική του φωνή λέει "εγώ τουλάχιστον λέω μαλακίες και πληρώνομαι, εσύ τις λες τζάμπα".

Από τότε το θυμάμαι ακόμα κάτι τέτοιες στιγμές.

Καθόμαστε τώρα εμείς (και γενικά όλοι) και συζητάμε για τη Μαρίνα και αυτή έχει κάνει τη δουλειά της, έχει πληρωθεί αδρά για αυτή (με τα λεφτά της ΕΡΤ = δικά μας), έχει πάρει γαμώ τη δημοσιότητα, έχει φτιάξει την καριέρα της, και μας έχει όλους γραμμένους στα @@ της.

Καθίστε κι ασχοληθείτε κι άλλο. Αυτή πληρώθηκε, εσείς τα λέτε τζάμπα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,960 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,304 μηνύματα.
μας έχει όλους γραμμένους στα @@ της
Χμμ, κοίτα, δεν είναι ακριβώς έτσι διότι οι καλλιτέχνες, από το κοινό τους ζούνε. Οπότε είναι γελοίο να τους έχουν γραμμένους.

Εκτός κι αν αναφέρεσαι μόνο στα ηλίθια σχόλια που της έκαναν χωρίς ουσία..
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
έχει πληρωθεί αδρά για αυτή (με τα λεφτά της ΕΡΤ = δικά μας)
Από ό,τι κατάλαβα από τα έξοδα που βγήκαν στη δημοσιότητα, τα περισσότερα πρέπει να μπήκαν από την ίδια τη δισκογραφική/ομάδα της, η Ερτ πρέπει να πλήρωσε τη συνδρομή μας και τα δικαιώματα προβολής στην ebu και κάποια τριγύρω γιατί ήταν από τα χαμηλότερα ποσά που έχουν δοθεί για τον διαγωνισμό.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,331 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
H Σάττι αν ήθελε να το παίξει επαναστράτια ας μην πήγαινε στο τελικό για τον άδικο αποκλεισμό του Europapa. Το ίδιο και ο Γάλλος.

Είναι θέμα χρόνου να φάει shadowban από Apple Music και Spotify και να εξαφανιστεί.
τοπ 50 στα τσαρτς ειναι ψηλε με το ζαρι στο σποτιφαι.Πρωτη φορα μπηκε τραγουδι με ελληνικους στιχους. Πηρε τρελη διαφημιση η σαττι μετα απο ολα αυτα και στα παπαρια της τα υπολοιπα.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Δεν τα λες και λίγα αυτά τα χρήματα...
Όχι, αλλά ένα πρόγραμμα που φέρνει 70% + φέρνει και πολλαπλά έσοδα για την κρατική τηλεόραση και τις διαφημίσεις που πρέπει να χρυσοπληρώνουν οι εταιρίες για να παίξουν τέτοια μέρα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,331 μηνύματα.
Όχι, αλλά ένα πρόγραμμα που φέρνει 70% + φέρνει και πολλαπλά έσοδα για την κρατική τηλεόραση και τις διαφημίσεις που πρέπει να χρυσοπληρώνουν οι εταιρίες για να παίξουν τέτοια μέρα.
Κι εγώ ως πολίτης που πληρώνω την ΕΡΤ μέσω της ΔΕΗ τί κερδίζω από αυτό;
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Κι εγώ ως πολίτης που πληρώνω την ΕΡΤ μέσω της ΔΕΗ τί κερδίζω από αυτό;
Ο,τι κερδίζεις με το να έχεις κρατικό κανάλι. Απλά σε σύγκριση με άλλα προγράμματα (βλέπε εκπομπές που κάνουν 2% τηλεθέαση και ξοδεύουν ακόμα πιο πολλές χιλιάδες), εδώ υπάρχει ένα αντίκτυπο και ο,τι δίνουν το παίρνουν πίσω με το παραπάνω (χωριά το κοινωνικό κομμάτι).
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
Η μονη κερδισμενη δεν ειναι ουτε η κοινωνια(γελαω) , ουτε και η ερτ αλλα μονο η μαριναρα που εχει ανεβει στο νουμερο 18 στα παγκοσμια charts και εχει παρει τρελη διασημοτητα με ολα αυτα που εγιναν. Κατουραει καθε λιαγκα και τηλεμαιντανο που τη κραζει. Αυτα ειχα να πω και ραντεβου του χρονου με το καλο να ξαναενωθουμε
σαν ευρωπη μεσω της μουσικης(ξαναγελαω πιο δυνατα).


Υ.Γ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,120 μηνύματα.
Χαμούλης φέτος πάντως, εγώ το διασκέδασα! Τέτοια θέλει ο λαός. Άντε και του χρόνου
:rockon::partytime:

ΥΓ: Και είχε και καλό επίπεδο τραγουδιών, φυσικά.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,304 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η Μαρίνα σε όποιον την βρίζει:
20240515_234443.jpg
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,697 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η Μαρίνα σε όποιον την βρίζει:
View attachment 132652

Για ποιους λες;:worry:

Καλεε τι ιεροσυλίες είναι αυτές 🥺
Η Τσαλιγοπούλου έχει πολύ αγγελική φωνή.. η Σαττι έχει εκνευριστική

πάντως η λέξη ζάρι κάνει ρίμα με αυτό που θα πάρουμε

Σιγά μωρή ψωνάρα, δεν ξέρεις μόνο εσύ από μουσική🙄
View attachment 130730

Δεν είμαι τραγουδίστρια, γιατί να την ζηλεύω;🙄😂

Ζηλεύω (με την καλή έννοια) και θαυμάζω μεγάλους καλλιτέχνες.. ηρεμήστε λίγο.

Εντάξει, συμπεριφορά 3χρονου και όχι 40αρας..😶

υ.γ. Από πότε την γουστάρεις τόσο την Μαρίνα; Τελείωσε το χώμα;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,304 μηνύματα.
Για ποιους λες;:worry:











υ.γ. Από πότε την γουστάρεις τόσο την Μαρίνα; Τελείωσε το χώμα;
Εγώ αγάπη δεν την βρίζω ΜΟΝΙΜΩΣ από προχθές. Όχι δεν την γουστάρω, αλλά κατάντησε γελοίο να βγαίνει ο κάθε ξεχασμένος στην τβ και να την βρίζει..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ούτε εμένα μου άρεσε η συμπεριφορά της, όντως ήταν παιδιάστικη, το είπαμε μια φορά. Φτάνει. Ας σταματήσουν να ασχολούνται τόσο πολύ, πέρασε!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,873 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,304 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,304 μηνύματα.
Ρε μλκ, γιατί της φέρονται έτσι όλα τα βοθροκάναλα;🙄
20240516_195009.jpg
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,960 μηνύματα.
τοπ 50 στα τσαρτς ειναι ψηλε με το ζαρι στο σποτιφαι.Πρωτη φορα μπηκε τραγουδι με ελληνικους στιχους. Πηρε τρελη διαφημιση η σαττι μετα απο ολα αυτα και στα παπαρια της τα υπολοιπα.
Ανέβηκε γιατί η δισκογραφική πλήρωσε διαφήμιση να ανέβει. Γι αυτό και ψηφίστηκε από τον κόσμο. Η ψήφος του κόσμου κατευθύνεται πανεύκολα. Γι' αυτό είμαι κατά των επιτροπών. Μόνο με το κοινό όποιος θέλει επενδύει στο τραγούδι του και παίρνει το διαγωνισμό (όπως κάναμε με την Παπαριζου). Με τις επιτροπές το παιχνίδι αυτό τελείωσε. Αποφασίζει ένα μικρό group ποιος θα πάρει το διαγωνισμό που όπως αποδείχθηκε φέτος μπορούν να θάψουν ένα τραγούδι για να μην βγει πρώτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top