First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Καγκούρι 24χρονο που μοιάζει με μαθητής λυκείου;
Η φάτσα της ζεν που πάγωσε για ένα λεπτό ον κάμερα πριν, ήταν για λούμπεν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι Youtuber
😂😂😂
Ωχ Παναγία μου τι έχουμε να δούμε σημερα
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.
μου τη σπαει, ελπιζω να πιασει ενα εξισου μπαζο
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,601 μηνύματα.
Τον διέλυσε η Ζεν με το ten ten αλλά έφαγε αγενέστατη αντεπίθεση.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Όταν τελείωσε το σχολείο; Τι εννοεί; Πριν 1 χρόνο;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,207 μηνύματα.
αυτος καποτε το ειχε δει τραπερ , τωρα τα εχει σβησει . Ηταν πολυ γνωστος οταν πηγαινα γυμνασιο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,451 μηνύματα.
Αυτη η σερβιτορα πολύ γλυκουλα, η απέξω απεναντι απο τη ζεν. Μ αρεσει
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Αρχίσανε τις μαλακίες...
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Α έχει πάει και στρατό. Τι είναι τουτο
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Ξέρετε τι; Δεν είναι αντιπαθητικός, κάθε άλλο.
Απλώς θέλω να του δώσω φάπες ρε φίλε. Μου βγάζει λίγο το ύφος του ηλίθιου κοιμισμένου γενικά, έτσι πως μιλάει σαν μαστουρωμένος.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Αρχίσανε τις μαλακίες...
Όταν λες ψέματα στο βιογραφικό 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρετε τι; Δεν είναι αντιπαθητικός, κάθε άλλο.
Απλώς θέλω να του δώσω φάπες ρε φίλε. Μου βγάζει λίγο το ύφος του ηλίθιου κοιμισμένου γενικά, έτσι πως μιλάει σαν μαστουρωμένος.
Και λίγο ναρκισσος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι χασκογελαει;
Τασο μου δώσε του καμία φαπα.
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.
"black humor" ρε αντε γαμησου τελος απο μεναεν
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.
Θεέ μου τι ηλίθιος είναι τούτος.
@Grand Duchess έχεις δίκιο, τι θα δούμε σήμερα. Έχει να πέσει πολύ γέλιο, στάνταρ για τρολ πήγε αυτός εκεί, μπας και ασχοληθεί κανένας πάλι μαζί του.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Θα πέσει πολύ δούλεμα με αυτούς τους δυο:lol::lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θεέ μου τι ηλίθιος είναι τούτος.
@Grand Duchess έχεις δίκιο, τι θα δούμε σήμερα. Έχει να πέσει πολύ γέλιο, στάνταρ για τρολ πήγε αυτός εκεί, μπας και ασχοληθεί κανένας πάλι μαζί του.
Και για προβολές αφου είναι ytber
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΉ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ΤΖΙΖΟΥΣ
Νομίζει ότι είναι μαρτζια με τον PewDiePie 😂😂😂
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Εγώ πρώτη φορά τον βλέπω, δεν ήξερα καν ότι είναι youtuber...
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,728 μηνύματα.
Έχει αρχίσει δυναμικά το επεισόδιο 😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πρώτη φορά τον βλέπω, δεν ήξερα καν ότι είναι youtuber...
Ούτε και εγώ αλλά μου θύμιζε γνωστή φατσα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,451 μηνύματα.
Θα κόψω φλεβα , τι ειναι αυτα τα μαλακισμενα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18,449 μηνύματα.
Άβολο γενικά, δεν ξέρουν τι να πουν και μιλάνε η ζεν και ο τάσος...
 
Top