First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.

ROM32

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ROM32 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δεν νομίζω να είναι στημένα βασικά. Το μόνο στημένο σε αυτή την εκπομπή είναι πως μάλλον δεν διασταυρώνουν τις ηλικίες των υποψηφίων και βάζουν αυτές που οι ίδιοι/ες λένε με αποτέλεσμα να βλέπεις ως συνομηλίκους σου άτομα που είναι 35+ πατημένα.
Για όλες τις περιπτώσεις όχι, αλλά για κάποιες ναι!
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
Για να πηγαινει στο φιρστ ντειτς ομως, κατι εχει παει λαθος πιθανοτατα χαχααχα
γιατί βρε το λες; Πλάκα έχει. Και γω ίσως πήγαινα, αν ήμουν ελεύθερη, έτσι για την εμπειρία. Θα μου πεις, με μένα όλα καλά πάνε; :whistle:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για όλες τις περιπτώσεις όχι, αλλά για κάποιες ναι!
Συμφωνώ! Αυτές που βγάζουν το γέλιο, είναι στημένες, για να ανέβει η εκπομπή. Αφήνουν και κάποιες αληθινές, έτσι για να πιστεύουμε πως είναι αληθινό. Έτσι νομίζω δηλ
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,672 μηνύματα.
υμφωνώ! Αυτές που βγάζουν το γέλιο, είναι στημένες, για να ανέβει η εκπομπή. Αφήνουν και κάποιες αληθινές, έτσι για να πιστεύουμε πως είναι αληθινό. Έτσι νομίζω δηλ
Τα περισσοτερα στημενα κανουν μπαμ και δεν εχουν τοσο πλακα οσο τα πραγματικα για εμενα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,833 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ αρχίζει η ποιότητα;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Ωχ το είχα ξεχάσει, θα συντονιστώ!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
τι ώρα;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
23:15, μόλις είδα τη διαφήμιση
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Άρχισε το έπος.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Ρε παιδιά πρηστήκανε τα πρόσωπα όλων των παρουσιαστών - συντελεστών του μπαρ ή μου φαίνεται;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Τχιμπουκοφωνάρα η Χοφία. Ωραια μπουτάκχια.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,833 μηνύματα.
Με φασαία ξεκίνησε η νέα σεζόν... Καλά θα πάει αυτό.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Η Σοφία 25ρα έχει πιο μπάσα φωνή από εμένα στα 35 μου :P
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Όμορφο προσωπάκι έχει πάντως. Δεν είναι μπάζο.
Άντε να δούμε ποιος είναι και το ραντεβού της
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Δεν είναι άσχημος ο Παναγιώτης, αλλά πολύ μπλα μπλα
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Τώρα συντονισθην εις τον δέκτη μου (Μπαμπινιώτη βγες από μέσα μου) τι έχασα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Πολυ στρες ο Παναγιωτάκης ο κοκκαλιαράκης ο τρελιάρης. Χεσε μας φιλε.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Γνωρίζονται λέει. Α καλά
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Αρχισανε τα ζώδια. Νερό με νερό, υπάρχει πολύ βαθος αλλα οχι στο μυαλό.
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Ρε παιδιά η χειραψία με μια κοπέλα μόνο εμενα μου φαίνονται περίεργες; Νιώθω λες κ χαιρετάω τον κολλητό μου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top