First Dates (2024) - Star TV

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,188 μηνύματα.
Θα με βάλετε στον πειρασμό παλιόπαιδα να το βλέπω και εγώ :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.
Το my name is Pont- Rwssopont, ειναι πολύ γλυκουλι.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,748 μηνύματα.
σε ποιον εκλεισε το ματι αυτη
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.
Πρέζα έχουν πιεί;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,748 μηνύματα.
χαλια το σημερινο επιπεδο , να εχει κοντεντ ρε παιδι μου αλλα οχι τοσο ξεφτιλα
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,097 μηνύματα.
Σιχαμερός χαρακτήρας το μοντέλο. Μόνο λαϊκά κορίτσια ρε ξιπασμένα σούργελα.
Γιατί τι έκανε;
Θα με βάλετε στον πειρασμό παλιόπαιδα να το βλέπω και εγώ :laugh:
Χάνεις που δεν το βλέπεις, να ξέρεις
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.
Πω η Ρωσοκύπρια θερίζει. Ψαχνει άντρα.

Ο άλλος μας εχει πρηξει με τα αλεξιπτωτα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,271 μηνύματα.
Γιατί τι έκανε;
Ως τώρα τον έχει σκουπιδιάσει τον τύπο. Ότι δεν είναι άντρας είπε, την δουλειά του την σκουπίδιασε (θα κάνεις μασάζ για 50 χρόνια; ), όσους εργάζονται σε bar και τέτοιες δουλειές τους είπε φύσει άπιστους. Γενικά η τύπισσα κατάφερε να προσβάλλει τον μισό πλανήτη σε 20 λεπτά τηλεοπτικής εκπροσώπησης.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,097 μηνύματα.
Ως τώρα τον έχει σκουπιδιάσει τον τύπο. Ότι δεν είναι άντρας είπε, την δουλειά του την σκουπίδιασε (θα κάνεις μασάζ για 50 χρόνια; ), όσους εργάζονται σε bar και τέτοιες δουλειές τους είπε φύσει άπιστους. Γενικά η τύπισσα κατάφερε να προσβάλλει τον μισό πλανήτη σε 20 λεπτά τηλεοπτικής εκπροσώπησης.
Αα ναι, ισχύει αυτό.

Βασικά τώρα που το βλέπω πιο προσεκτικά, είναι όντως σκατοχαρακτήρας. Μέσα στην ειρωνεία, στα μούτρα του κιόλας :/:.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,748 μηνύματα.
ολα τα γλυκα πηρανε αυτοι ; Που να ηξερε ο τυπος οτι θα τον βαλει και να τα πληρωσει
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,097 μηνύματα.
Ιιιιι κριντζ κριντζ κριντζ, άρχισε να της κάνει μασάζ εκεί, κριιιιιιιντζζ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ειναι κι αυτος ομως πολύ ποζέρι. Τον εχει καταλαβει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,271 μηνύματα.
Αυτός ο Δημήτρης είναι ο ορισμός της Gen Z cringe ρε φίλε. Ευτυχώς εμείς της λαϊκής μουσικής και του ρεμπέτικου δεν είμαστε έτσι :lol:
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,097 μηνύματα.
@Valder η Κένυα τον βλέπει φιλικά.
Ελεύθερο το πεδίο, όρμα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.

melmel

Νεοφερμένος

Η melmel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μόλις μπήκα να δω εάν έχει σχολιαστεί καθόλου το σημερινό επεισόδιο και ειδικά αυτος ο Δημήτρης. Έχω ανατριχιασει δεν έχω ξανά αισθανθεί τέτοια ντροπή τέτοια αηδία τέτοιο χαλι παναγία μου αυτά τα πράγματα θα έπρεπε να είναι παράνομα 😭
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.
Μας επρηξες τον π... ρε βιζιτε, πες το φρουτο πια.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,097 μηνύματα.
Μόλις μπήκα να δω εάν έχει σχολιαστεί καθόλου το σημερινό επεισόδιο και ειδικά αυτος ο Δημήτρης. Έχω ανατριχιασει δεν έχω ξανά αισθανθεί τέτοια ντροπή τέτοια αηδία τέτοιο χαλι παναγία μου αυτά τα πράγματα θα έπρεπε να είναι παράνομα 😭
Προς γνώση σου, το περίεργο θα ήταν να μην έχει σχολιαστεί :laugh::laugh:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,271 μηνύματα.
Η Κενυάτα υπερβολικά όμορφη, επιβεβαιώνει τις φυλετικές θεωρίες μου. Η ομορφιά της είναι το αποτέλεσμα της ένωσης δύο ομοίων. Για αυτό και εμείς να κοιτάμε τις δικές μας. Όλες οι φυλές είναι όμορφες όσο αυτές διατηρούνται δυνατές.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,548 μηνύματα.
Η Κενυάτα υπερβολικά όμορφη, επιβεβαιώνει τις φυλετικές θεωρίες μου. Η ομορφιά της είναι το αποτέλεσμα της ένωσης δύο ομοίων. Για αυτό και εμείς να κοιτάμε τις δικές μας. Όλες οι φυλές είναι όμορφες όσο αυτές διατηρούνται δυνατές.
Ναι ρε, γι αυτο η Ρωσοκύπρια ήταν κουκλάρα, γιατι ρωσοι και κυπριοι ειναι ομοια φυλη.

Α στα διαλα απο δω χαμω με τις φυλετικες θεωριες σου.
 
Top