First Dates (2024) - Star TV

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
Ναι ρε, γι αυτο η Ρωσοκύπρια ήταν κουκλάρα, γιατι ρωσοι και κυπριοι ειναι ομοια φυλη.

Α στα διαλα απο δω χαμω με τις φυλετικες θεωριες σου.
Τι στοίχημα ότι θα σου πει είναι υπερβολικά όμορφη, ψεύτικη και μοντελέ;
 

melmel

Νεοφερμένος

Η melmel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Προς γνώση σου, το περίεργο θα ήταν να μην έχει σχολιαστεί :laugh::laugh:
Έχεις δίκιο , τραγικό λεξιλόγιο δεν τα μπορώ καθόλου αυτα τα και καλα μιλάμε με τικτοκ δημοφιλείς φράσεις και ετσι. Ε Οχι το έχουμε ισοπεδώσει τελειως το πράγμα φτανει. Οποιος χρησιμοποιεί τέτοια φρασεολογία απορρίπτεται επιτόπου να το έχετε κατά νου!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.
Τι στοίχημα ότι θα σου πει είναι υπερβολικά όμορφη, ψεύτικη και μοντελέ;
Ναι ηταν όλα αυτα. Αλλα και παλι θα βγαινα μαζι της.

Συνηθως αυτα ειναι δικαιολογιες για να καλυπτουμε το φοβο μας οτι θα απορριφθουμε. Με εξαιρεσεις βεβαια.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,272 μηνύματα.
Ναι ρε, γι αυτο η Ρωσοκύπρια ήταν κουκλάρα, γιατι ρωσοι και κυπριοι ειναι ομοια φυλη.

Α στα διαλα απο δω χαμω με τις φυλετικες θεωριες σου.
Ανήκουν στην ίδια φυλή Ρώσσοι και Κύπριοι, όχι στην ίδια υποφυλή. Παρ'όλα αυτά δεν θα την έλεγα τρομερά όμορφη, η Κενυάτα πιο ωραία ήταν. Εξαιρέσεις με τις επιμειξίες πάντα υπάρχουν αλλά όχι πάντα. Βλέπε και έναν κριτή μαγειρικής εκπομπής.

Blut und Ehre.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,748 μηνύματα.
Η Κενυάτα υπερβολικά όμορφη, επιβεβαιώνει τις φυλετικές θεωρίες μου. Η ομορφιά της είναι το αποτέλεσμα της ένωσης δύο ομοίων. Για αυτό και εμείς να κοιτάμε τις δικές μας. Όλες οι φυλές είναι όμορφες όσο αυτές διατηρούνται δυνατές.
τι να κανουμε που ειχε neanderthals στην ευρωπη και αναμειχθήκαμε
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.
λοιπόν από ο,τι πρόλαβα να δω

Ο μπρο με τα περίεργα παπούτσια και τα slay είναι ακόμα 15 χρονών, ψάχνει να ζήσει την εφηβεία του, από εμένα όχι.. ανατριχιασαμε
Η κοπελίτσα μαζί του οκ cool vibes τον πήρε πρέφα

Ο μασέρ μόλις τον είδα λέω εδώ μπλέξαμε με ναρκισσο θα μας πρήξει με τη πάρτη του, ο τρόπος με τη πληρωμή απαράδεκτος ξενερα
Η ρωσοκυπρια kinda διπρόσωπη, δεν μαρεσει δεν μαρεσει, αλλά χαχανουλα και ναι ναι να έρθω για πτώση κι από πίσω καρακαξα

Το ζευγαράκι της τρίτης ηλικίας δεν το πρόλαβα πολύ γαμωτ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.

melmel

Νεοφερμένος

Η melmel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ο μασέρ μόλις τον είδα λέω εδώ μπλέξαμε με ναρκισσο θα μας πρήξει με τη πάρτη του, ο τρόπος με τη πληρωμή απαράδεκτος ξενερα
Σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες θέλει να ασχοληθεί επαγγελματικά με την ελεύθερη πτώση
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,272 μηνύματα.
Μπροστα στην αγάπη, εμενα δε με νοιάζουν αυτά.
Ε καλά δεν διαφωνώ τελείως. Και εγώ αν και δεν την ένιωσα ποτέ το πιστεύω πως είναι ένα τόσο δυνατό συναίσθημα που τα ξεπερνάει όλα. Μιλάμε καθαρά θεωρητικά τώρα. Σε πρακτικό επίπεδο τώρα δεν ξέρω ούτε εγώ ο υπέρμαχος του φυλετισμού αν είχα τυχερό με μια σαν αυτήν ή με μια Γιαπωνέζα τι θα έκανα :P :ermm:

Οι άνθρωποι σπανίως κάνουμε αυτό που πρέπει, είμαστε συναισθηματικά όντα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.
Η ρωσοκυπρια kinda διπρόσωπη, δεν μαρεσει δεν μαρεσει, αλλά χαχανουλα και ναι ναι να έρθω για πτώση κι από πίσω καρακαξα
Ότι πρέπει για μένα, να μου ξαναραγισει την καρδιά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε καλά δεν διαφωνώ τελείως. Και εγώ αν και δεν την ένιωσα ποτέ το πιστεύω πως είναι ένα τόσο δυνατό συναίσθημα που τα ξεπερνάει όλα. Μιλάμε καθαρά θεωρητικά τώρα. Σε πρακτικό επίπεδο τώρα δεν ξέρω ούτε εγώ ο υπέρμαχος του φυλετισμού αν είχα τυχερό με μια σαν αυτήν ή με μια Γιαπωνέζα τι θα έκανα :P :ermm:

Οι άνθρωποι σπανίως κάνουμε αυτό που πρέπει, είμαστε συναισθηματικά όντα.
40-50 χρονια εχω ακόμα. Αγάπη να βρω κι ας ειναι και κανελί με βούλες.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.
Ότι πρέπει για μένα, να μου ξαναραγισει την καρδιά.
Man, no you deserve more. Look out for yourself.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με τη πληρωμή τι επαιχθη δεν είδα
Αστειατορας μαλακας, είπε " στο πρώτο ραντεβού πρέπει να πληρώνει πάντα ένας, για αυτό πλήρωνε" στη κοπέλα

Και αυτή μόλις έβγαλε πολύ σωστά το φραγκο και δεν κωλωσε αυτός άρχισε τα χαχανιστηκα και πλάκα έκανα χουχου
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,272 μηνύματα.
Αυτή τρομερά μυστήριο τρένο. Τον έκραζε σε όλο το ραντεβού και στο τέλος έδωσε ελπίδες. Ελπίζω ο τύπος, αν ακόμα είναι σε επαφή, μόλις είδε το επεισόδιο να ξεκόψει τελείως.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.
Αυτή τρομερά μυστήριο τρένο. Τον έκραζε σε όλο το ραντεβού και στο τέλος έδωσε ελπίδες. Ελπίζω ο τύπος, αν ακόμα είναι σε επαφή, μόλις είδε το επεισόδιο να ξεκόψει τελείως.
Ε σιγά μην το λυπηθουμε κιόλας, θα πάει να κάνει αλεξιπτωτο να ξεχαστεί

Αυτή για τις κάμερες τα έκανε έξω θα κάνει ghosting
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
Αυτή τρομερά μυστήριο τρένο. Τον έκραζε σε όλο το ραντεβού και στο τέλος έδωσε ελπίδες. Ελπίζω ο τύπος, αν ακόμα είναι σε επαφή, μόλις είδε το επεισόδιο να ξεκόψει τελείως.
Σιγά μην έμειναν μαζί. Καταρχάς αυτός έφυγε για σεζόν όπως την ενημέρωσε, και εντάξει, για το σόου το έκαναν.




Εγώ απορώ πάντως, αυτοί και αυτές που και καλά πάνε να βρουν κάποια ή κάποιον εκεί, και επιδεικνύουν πολύ άσχημη συμπεριφορά, δε σκέφτονται ότι θα τους δει κόσμος; Και ότι ίσως αυτό να έχει αντίκτυπο στη ζωή τους κάπως αργότερα, είτε σε περίπτωση που κάποιο άτομο ενδιαφερθεί για αυτούς είτε γενικά;
 
Τελευταία επεξεργασία:

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.
Εγώ απορώ πάντως, αυτοί και αυτές που και καλά πάνε να βρουν κάποια ή κάποιον εκεί, και επιδεικνύουν πολύ άσχημη συμπεριφορά, δε σκέφτονται ότι θα τους δει κόσμος; Και ότι ίσως αυτό να έχει αντίκτυπο στη ζωή τους κάπως αργότερα, είτε σε περίπτωση που κάποιο άτομο ενδιαφερθεί θα αυτούς είτε γενικά;
Κάποιοι θέλουν να γίνουν meme, μια εξήγηση είναι και αυτή

ή στο luben
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.
Εγώ απορώ πάντως, αυτοί και αυτές που και καλά πάνε να βρουν κάποια ή κάποιον εκεί, και επιδεικνύουν πολύ άσχημη συμπεριφορά, δε σκέφτονται ότι θα τους δει κόσμος; Και ότι ίσως αυτό να έχει αντίκτυπο στη ζωή τους κάπως αργότερα, είτε σε περίπτωση που κάποιο άτομο ενδιαφερθεί θα αυτούς είτε γενικά;
Θα εκπλαγεις με το πόσα κοροιδα σκέφτονται "αποκλειεται να ειναι ετσι καριόλα και με μενα" και την πατάνε.

Σου μιλάει ένα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.
Bump
 
Top