fonkant

Mariel

Νεοφερμένος

Η Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
συγνωμη που ανοιγω τετοιο θεμα,αλλα επειδη δεν πολυκατεχω απο υπολογιστες κι επειδη εχω μεινει με το στομα ανοιχτο μετα το μηνυμα της Michelle,για να καταλαβω,fonkant ηταν ο Πετρος?ξαναγραφτηκε δηλαδη σαν καινουργιο μελος?μπορει να το κανει αυτο?αν ειναι δυνατον!και μας δουλευε κανονικοτατα δηλαδη και με τοσο χυδαιο τροπο...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Κι εγώ έστειλα ΡΜ στη Michelle σχετικά με αυτό το θέμα. Αν είναι σίγουρη ότι πρόκειται για τον Πέτρο, έχει δίκιο που τον διέγραψε, αν όμως δεν είναι, τότε στερούμε έτσι σε κάποιον άνθρωπο με πρόβλημα την δυνατότητα να επικοινωνεί με τον έξω κόσμο.... Δεν ξέρω τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariel

Νεοφερμένος

Η Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αυτο σκεφτηκα κι εγω...το μονο που μου εκανε εντυπωση απο την αρχη με αυτη την περιπτωση ειναι πως ενα ατομο τοσο φτωχο οπως ελεγε ειχε υπολογιστη και ιντερνετ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicki v.

Νεοφερμένος

Η vicki v. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και όλες οι απορίες του ήταν γιατί διεγράφη ο Πέτρος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συμφωνω και εγω, θα ηταν πολυ ασχημο αν οντως δεν ηταν ο Πετρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
....Και το οτι η θεματολογια του ηταν ακριβως ιδια με του Petrcat...(νεο μελος αμεσως στο σχολιασμο? π.χ.)
Eπισης προσπαθουσε να ειναι ανορθογραφος αλλα τα σημεια στιξης τα εβαζε στη σωστη θεση!:P
Να δουμε με ποιο ονομα θα ξαναεπιστρεψει!
Σχετικα με τους τροπους εντοπισμου βρηκα αυτο: https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=22796
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι σίγουρο ότι είναι ο Πέτρος; Εμένα προσωπικά με συγκίνησε η ιστορία της κοπέλας.... Αν λοιπόν η κοπέλα είναι ο Πέτρος, ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
chouzourisΡε παιδιά είναι σίγουρο ότι είναι ο Πέτρος; Εμένα προσωπικά με συγκίνησε η ιστορία της κοπέλας.... Αν λοιπόν η κοπέλα είναι ο Πέτρος, ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!

ε βεβαια! Και εκτος του οτι κοροιδευει εμας, κοροιδευει και τα ατομα με ειδικες αναγκες πραγμα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.:down: :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι σίγουρο ότι είναι ο Πέτρος; Εμένα προσωπικά με συγκίνησε η ιστορία της κοπέλας.... Αν λοιπόν η κοπέλα είναι ο Πέτρος, ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!:mpliaks:
Δεν ανεφερε πουθενα φυλο, ηλικια, περιοχη...Και μαλλον αντρας ηταν απο τις εκφρασεις "...δωσε κι εσυ στο γατακι σφαλιαρα...", "...μου φερνει η θεια μου κανα ταπερακι...." κτλ...
Επισης το fonkant ακουγεται αντρικο.
Υποθεση κατασκοπειας! Πλακα εχει!:P
Επισης τα ατομα με ειδικες αναγκες δε διακρινονται απαραιτητως (καθολου θα ελεγα) απο τη μιζερια που εξεπεμπαν τα γραφομενα του κυριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αν όντως είναι έτσι (που για να το λέει η michelle κάτι θα ξέρει και κάποιο τρόπο θα χει να σιγουρευτεί....) είναι αισχρό αυτό που έκανε. :down:
Αυτό που δεν καταλαβαίνω, γιατί μπήκε στη διαδικασία να φτιάξει όλη αυτή την ιστορία.... Άγνωσται αι βουλαί του Πέτρου!!!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Michelle τσέκαρες IP?

Γελοία φάρσα αν ήταν όντως φάρσα... γιατί δεν είναι περίεργη η ιστορία για να συμβεί... εμείς έχουμε πολλές φορές επαφές με ΑΜΕΑ και είναι όπως τα περιγράφει, δίνουμε και ζώα, κανένα πρόβλημα...

Μαρίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τι λέτε τώρα; Δεν καταλαβαίνω πώς τη έχει δει ο συγκεκριμένος, αν βέβαια ήταν όντως αυτός. Ομολογώ βέβαια ότι μου έκανε εντύπωση που τόνιζε συνεχώς τα προβλήματα και την αναπηρία του αλλά... μου φαινόταν πολύ τραβηγμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boy_gr

Νεοφερμένος

Ο boy_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αλλο παλι και τουτο...ειμαι καινουργιος στο σαιτ και εχω παθει ενα ψιλοσοκ...αν ειναι αληθεια οντως αυτο τοτε τι να πω....οι "αδεσποτοι" ανθρωποι θα αρχισουν να ξεπερνανε τα ζωα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά το ανησυχητικό στην ιστορία -εαν ισχύει αυτό που λέει η Michelle, που έχει τρόπους να το ελέγξει, έτσι μου είχε απαντήσει όταν την είχα ρωτήσει στο Σχολιασμό, σε μια ΑΠΟΡΙΑ μου- δεν είναι ότι κάποιος μας δουλεύει γιατί κανείς δεν μπορεί να δουλέψει ή να κοροιδέψει αυτά που νοιώθουμε και πιστεύουμε επειδή απλά και μόνο είναι κακοήθης, εδώ όμως πιστεύω ότι πρέπει να κρατήσουμε όλα τα φιλάνθρωπα αισθήματα μας για τον "Πέτρο" γιατί πραγματικά μοιάζει να είναι άνθρωπος που έχει πρόβλημα που δεν είναι ένα απλό πρόβλημα συμπεριφοράς, αλλά κάτι βαθύτερο. Εγώ θα της πρότεινα να άρει το ban και απο τη στιγμή που όλοι ξέρουμε πως λειτουργεί απλά δεν θα του θυμώνουμε. Να μιλήσει θέλει, τον τρόπο μάλλον δεν ξέρει ή έχει φάει πολλά ban στη ζωή του και είναι θυμωμένος. Έτσι και αλλιώς είναι τόσο χαριτωμένα προβλέψιμος πια και όποιος έχει πρόβλημα μπορεί απλά να τον αγνοήσει.:redface:
Ας πούμε ότι με έχει πιάσει το πνεύμα των Χρσιτουγέννων και έχω τις καλές μου! Για σκεφθείτε το όμως. Επίσης τα troll είναι τα αγαπημένα μου κουκλάκια. Έχω ένα φανταστικό απο τη Φιλανδία για γούρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εδώ όμως πιστεύω ότι πρέπει να κρατήσουμε όλα τα φιλάνθρωπα αισθήματα μας για τον "Πέτρο" γιατί πραγματικά μοιάζει να είναι άνθρωπος που έχει πρόβλημα που δεν είναι ένα απλό πρόβλημα συμπεριφοράς, αλλά κάτι βαθύτερο.
Τωρα τον "σκοτωσες" τον ανθρωπο....:confused: Αν τα διαβαζει θα εχει γινει πυρ και μανια!
Εγω νομιζω οτι ειναι θεμα καθαρα εγωισμου και τιποτα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
πρέπει να πάψω να είμαι ευκολόπιστη τελικά...είμαστε βέβαιοι για το γεγονός όμως? αυτό που με θυμώνει περισσότερο είναι ότι σπατάλησα τσάμπα ενέργεια για κάποιον που με κοροϊδευε...από την άλλη δεν βαριέσαι...να'μαστε καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Για Ισμήνη: Όσο και εαν φαίνεται περίεργο τα εννοώ. Εαν πρόσεξες εδώ και πολύ καιρό αποφεύγω τον Πέτρο, ακριβώς για αυτό το λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μη γελάσετε... Γιατί ο Πέτρος είναι μαλάκας? Υπάρχει κάποιος λόγος? Γιατί τον μισείτε όλοι?

Μαρίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Νομιζω οτι η Νερινα εχει δικιο . Kai οχι μην το παρατραβαμε δεν υπαρχει μισος γιατι αλλωστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μη γελάσετε... Γιατί ο Πέτρος είναι μαλάκας? Υπάρχει κάποιος λόγος? Γιατί τον μισείτε όλοι?

Μαρίνα
Μάλλον απλά έτσι είναι. Τι λόγος να υπάρχει? Και δεν τον μισούμε προς Θεού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top