Freedom Pass

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Λέγε που θα τα ξοδέψεις;
Καφέ, γλυκό, σουβλάκια;;; :hehe:
Ηθελα να παω Cinema με τον φιλο μου αλλα ειναι ανεμβολιαστος 😑😑.
Θα παω ομως με μια κοπελα απο το πανεπιστήμιο που κανουμε παρεα. Τωρα για το efood εχω Android και δεν ξερω αν γινεται οπως στο ios.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ναι. Μέχρι Ιούνη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ακόμα καλύτερο θα ήταν να επιτρέπονταν το βασικό δικαίωμα κάθε ανθρώπου σε σοβαρή χώρα, δηλαδή όχι στο Ελλαδισταν, να ξοδεύει τα λεφτά του όπου θέλει χωρίς το κράτος να του επιβάλλει που και τι.
Και πώς θα επαληθεύονταν το : "τσάμπα τυρί, μόνο στην φάκα";
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ηθελα να παω Cinema με τον φιλο μου αλλα ειναι ανεμβολιαστος 😑😑.
Θα παω ομως με μια κοπελα απο το πανεπιστήμιο που κανουμε παρεα. Τωρα για το efood εχω Android και δεν ξερω αν γινεται οπως στο ios.
Κάθε εμπόδιο, για καλό Φώτη... ρώτησε την, αν φοβάται το σκοτάδι. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top