Friends vs Παρά Πέντε

Friends vs Παρά Πέντε

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
  • Friends

    Ψήφοι: 75 71.4%
  • Παρά Πέντε

    Ψήφοι: 30 28.6%

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ΧΑ! παρα 5 φυσικά... το Friends ειναι βαρετό έως σαχλό... (προσωπική άποψη πάντα...)!
ε...έχει και κάποια αστεία όμως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
kαι τα δυο Το καθενα ειναι ωραιο με τον τροπο του. οποτε στις ερωτησεις πρεπει να μπει το και τα δυο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Εννοειται friends!δεν το βαριεσαι με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δύσκολη σύγκριση.
Το friends μου κάνει παρέα χρόνια, το έβλεπα απο όταν πρωτοάρχισε,δεν χάνω ούτε τις επαναλήψεις, έκαψα το dvd μου βλέποντας επι σερί τους δύο τλτ κύκλους που ακόμη τότε δεν είχαν προβληθεί στην Ελλάδα.
Και το παρα πέντε μου αρέσει, είναι παρείστικο και εύστοχο, δεν θέλω να το χάνω, έχει κάποιες ατάκες κορυφή.
Αν παιζόντουσαν την ίδια ώρα θα έβλεπα το ένα και θα έγραφα το άλλο να το δώ αμέσως μετά.
Αν δεν μπορούσα γράψω κάποιο τότε θα επέλεγα να δω το friends, δεν ξέρω αν είναι συνήθεια ή σταθερή λατρεία.
Ευτυχώς πάντως δεν είναι ανάγκη να επιλέξω μπορώ να τα βλεπω και τα δυο.

Υ.Γ.Σκέφτομαι τα Χριστούγεννα να αγοράσω όλη την σειρά σε dvd.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορεί κάποιος να κολήσει τα φρέντς με το παραπέντε άλλα θα απαντήσω φυσικά και τα φιλαράκια, είναι απιστευτη χαλαρή διασκεδαστική σειρά που δεν την βασιέσε ποτέ, έχω δεί ξανα και ξανά και ακόμα να την βαρεθώ, δεν γίνετε λέμε:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αν και μου αρέσουν και τα 2 ψηφίζω friends με διαφορά!!!Απίστευτο γέλιο!Εξάλλου δεν είναι επιτυχία μια τηλεοπτική σειρά να σε ψυχαγωγεί για 10 χρόνια χωρίς να βαριέσαι;;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω 8α προτημουσα το Friends επιδη δεν ειναι βαρετο ενο το παρα 5 βαριεσαι τισ ιδιες και τις ιδιες χαζες ατακες τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Friends και πάλι friends.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παρά 5? ....έλεος

Τα Friends είναι φοβερή σειρά και πρέπρει να την έχω δει 5-6 φορές ολόκληρη και ξανά από την αρχή. Όταν σε βασανιζουν προβλήματα ή είσαι κακόκεφος είναι πολύ όμορφη συντροφιά με φοβερές ατάκες. Δεν λέω ότι πρόκειται για ΤΗΝ φοβερή σειρά με επίπεδο, μια χαζοχαρούμενη αμερικανιά είναι αλλά χρειάζονται και αυτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Όντως άδικη η σύγκριση
2 σεζόν το 1
10 ολόκληρες σεζόν το άλλο και με παγκόσμια επιτυχία
Η Angie_Ann έχει δίκιο και εγώ τα έχω όλα στο σπίτι και έχουμε δει αμέτρητες φορές όλα τα επισόδεια.
Όσο για το επίπεδο εγώ θα διαφωνήσω έχει επίπεδο σαν σειρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Η Angie_Ann έχει δίκιο και εγώ τα έχω όλα στο σπίτι και έχουμε δει αμέτρητες φορές όλα τα επισόδεια.
Όσο για το επίπεδο εγώ θα διαφωνήσω έχει επίπεδο σαν σειρά

Έχει πολύ καλό σενάριο και σχετικά καλή ηθοποιία απλώς να μην το θεοποιούμε κιόλας σαν σειρά. Ήταν όντως πολύ καλό για αυτό που αντιπροσώπε δηλαδή μια ευχάριστη αμερικανιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Φυσικά Friends!!!!!!!¨
Όσες φορές και να το δείξει, εγώ το βλέπω σα να είναι η πρώτη φορά. Γνωρίζω τις ατάκες που πέφτουν και γελάω πάντα...ξεκαρδίζομαι!
Άπαιχτα τα φιλαράκια λέμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Παρα 5 γιατί σιχαίνομαι την σειρά Friends
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
E ναι, το Friends είναι σταθερή αξία τόσα χρόνια.

Καλό και το Παρά 5 αλλά δεν συγκρίνονται!!!


Όσο για την αποπάνω (ΑstRoPeLeKi) που παρακολουθεί ανελειπώς Friends, ναι το επιβεβαιώνω! Δεν χάνει επεισόδιο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Παρα 5 γιατί σιχαίνομαι την σειρά Friends


:eek: :eek: :eek: :eek:
:jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;;;;; :P


FRIENDS :worship:

Γκέλυ μου :inlove: ...ε εντάξει...τελευταία εχω χάσει 2-3-4 Σαβ-κα επεισόδια...αλλά δεν ανησυχω και ιδιαίτερα... το σταρ θα τα ξαναβάλει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
friends, το παρά πέντε δε μου άρεσε καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ψηφίζω Παρά 5. Ήταν τελεία σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Ψήφισα Φιλαράκια για το γεγονός ότι άντεξε περισσότερο στο χρόνο, ενώ το Παρά 5, μία εκπληκτική βεβαίως βεβαίως, σειρά δεν το επιχείρησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Η μέρα με τη νύχτα όμως. Friends το κάθε επεισόδιο ήταν κορυφαίο. Χώρια που εκτός από κωμική σειρά είχε άψογο σενάριο, ωραίες ιστορίες που έβγαιναν μέσα από τη ζωή των χαρακτήρων και πολύ ωραία πλασμένους χαρακτήρες. Ήταν ολοκληρωμένο.

Το Παρά Πέντε με έφαγε η κολλητή μου να το δω κι είδα όντως 2-3 επεισόδια. Μου φάνηκε ανούσιο και χωρίς καθόλου χιούμορ (εκτός κι αν το χιούμορ μου έχει πρόβλημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Friends μακράν...Δε χωράει καν σύγκριση...Το Παρά Πέντε ήταν καλό, είχε χιούμορ αλλά σε λίγα επεισόδια...Φιλαράκια όσες φορές και να τα βάλει επανάληψη γελάς και περιμένεις να ακούσεις τις ατάκες τους τη μία μετά την άλλη...:D
Έχει διαφορετικό χιούμορ κιόλας η κάθε σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top