Heroes

Αγαπημένος ήρωας?
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχει δει κανένας όλη τη δεύτερη season? :D

είμαι στο 7ο επισόδειο και δηλώνω απόλυτα μπερδεμένη για το ποιος είναι καλός και ποιος κακός τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Την έχω δεί εγώ αλλά δε σου λέω, να κάτσεις να τη δεις, αμάν πιά, όλα έτοιμα τα θέλετε εσείς οι γυναίκες, σιγά μη σου πω και τι θα γίνει στο τέλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι ρε τρελός είσαι??!!!?? φυσικά και θα τη δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
απλά πάω με ρυθμούς χελώνας γιατί έχω τον άντρα που θέλει να βλέπουμε ένα επισόδειο ανά δύο μέρες για ... να μην τελειώσει σύντομα :knife:

εγώ θα είχα δει όλα τα επισόδεια σε μια μέρα :redface::D



απλά έχω πραγματικά μπερδευτεί για το ποιος είναι καλός και ποιος κακός γμτ :worry:


πες μου μόνο κάτι....
στο τελος, ξεκαθαρίζει τουλάχιστον τίποτα, φτάνει σε ένα ΚΑΠΟΙΟ τελος όπως η πρώτη season ή θα φάω τις κοτσίδες μου περιμένοντας την 3η season? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι πολλά πράγματα, αλλά δε μιλάω άλλο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι είναι το δεύτερο... Εμένα δε μου άρεσε το τέλος (μάλλον γιατί νευρίασα που τελείωσε τόσο νωρίς :P) Όντως η πρώτη season ήταν καλύτερη και το τέλος της έδινε μία κάποια απάντηση. Αυτή επειδή δεν ολοκληρώθηκε τελειώνει κάπως απότομα και σου δημιουργούνται πολλές απορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχει μόνο 11 επεισόδια η 2η σεζόν ή εγώ έχω καταλάβει κάτι λάθος; :P
Επίσης, μόνο σε εμένα την έχει σπάσει το κόλλημα με τον Κένσει του Χίρο; :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι μόνο 11 :/:

εγώ υποψιάζομαι πάντως ότι ο Χίρο
είναι ο Κενσέι του παρελθόντος, δλδ αυτός έκανε όλους τους θρύλους και απλά πήρε την τιμή ο άλλος... κοινώς άλλος έχει το όνομα κι άλλος έχει τη χάρη
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λάθος υποψιάζεσαι :P (δεν θυμάμαι σε ποιο επεισόδιο είμαι, αλλά πάντως
κάτι έκανε κι ο άλλος ο ξανθομπάμπουρας
)

Σπάσιμο σε κάθε περίπτωση, λες και πάνε να καλύψουν χρόνο είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εμένα με νευρίαζε πάρα πολύ το κόλλημα του Χίρο. Γενικά, κάποιες ιστορίες μου την έδιναν γιατί ένοιωθα ότι δεν ήταν τίποτα το ουσιαστικό, απλά ήθελαν να βγάλουν επεισόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελείωσα τώρα τον 2ο κύκλο. Οκ, τελικά δεν ήταν τόσο άσχετο, αλλά και πάλι πήγε πολύ μακριά η βαλίτσα με αυτό, θα μπορούσε να είναι πολύ πιο σύντομο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hmm: εγώ είμαι για να δω τα δύο τελευταία :P


μόλις αξιώσει ο καλός θεούλης τον Αργύρη θα τα δούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άντε ρε.... τα είδαμε :P
μια χαρά τέλος είχε για σεζόν... τι περιμένατε δλδ? :P
τελείωσε στο ίδιο ύφος που τελείωσε και η πρώτη...
κάποια ερωτήματα απαντιούνται και κάποια μένουν φυσικά να αιωρούνται για να υπάρξει και η 3η σεζόν :P

μια χαρά ήταν! με άρεσε! το θέμα τώρα είναι... ποιος περιμένει ως τον Σεπτέμβρη του 08 για το πρώτο επεισόδιο της 3ης σεζόν? :mad:

πάλι καλά που τουλάχιστον ξεμπερδεύτηκα με το ποιος είναι καλός και ποιος κακός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι ευτυχώς μια χαρά τελείωνε, απλά πολύ γρήγορα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πάλι καλά που τουλάχιστον ξεμπερδεύτηκα με το ποιος είναι καλός και ποιος κακός :P
Μπαρδον ; Ποιος σε μπερδεψε ;

Το κακο ειναι οτι θα συνεχισει απο φθινόπωρο μερια :(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπαρδον ; Ποιος σε μπερδεψε ;

Το κακο ειναι οτι θα συνεχισει απο φθινόπωρο μερια :(:/:

επειδή ο Πήτερ Πετρέλι
ήταν συνεχώς με τον Ανταμ κι ο Άνταμ έδειχνε να βοηθάει, όπως το γεγονός ότι έκανε καλά τον αδερφό του, προς στιγμήν μπερδεύτηκα για τον ρόλο του, αν είναι καλός ή κακός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Έχω δει όλα τα επεισόδια και θα συνεχίσω να τη βλέπω από Σεπτέμβρη. Θεωρώ όμως ότι οι ήρωες της έχουν αρχίσει και γίνονται ολίγον τι βλάκες.
(όπως στα τελευταία επεισόδια όπου Λέει ο Hiro στον Peter, όχι οτι ο Sylar θέλει να εξαπολήσει τον ιό αλλά βάζει σα δικαιολογία ότι σκότωσε τον πατέρα του... ή καπάκι στην επόμενη σκηνή όπου ο Peter δεν πιστεύει τον Matt (το χαβά του δηλαδή) αλλά πιστεύει τον Nathan κι αυτό λες και το κάνει από υποχρέωση επειδή είναι αδερφός του...)
Ο Matt π.χ. όσο μεγαλώνει η δύναμή του, τόσο πιο πολύ χαζεύει... ^^

Αγαπημένο ταλέντο αυτό του Hiro. Να 'ξερε πότε να το χρησιμοποιήσει κιόλας... :/::whistle:

Διαπίστωση: Αν ο Sylar είχε το χάρισμα του Peter η σειρά δε θα χρειαζόταν δεύτερη season για να ολοκληρωθεί. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eιδα τα

3χ00 (ανασκπηση , παρτυ με τους ηθοποιους και κλεφτες ματιες στα επομενα 2 επεισοδια)
3χ01
3χ02


Plot thickens (even more) Αυτο εχω να πω. Και "επιτελους ξεκινησε" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το καλό με τους Heroes είναι ότι το σενάριο μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να σε εκπλήξει. Από τη στιγμή που παίζει με τον χρόνο και υπάρχουν άπειρες δυνατές δυνάμεις, όλα ανατρέπονται. Το μόνο που χρειάζονται οι σεναριογράφοι είναι φαντασία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μια χαρα παει η 3η σεζον μεχρι τωρα. Η μια ανατροπη πισω στην αλλη. Μακαρι να συνεχισει ετσι. Αν το παει ετσι μεχρι το τελος εχουμε να δουμε πολυ καλα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
I like it :) [μέχρι το 3χ03 που είδα]

Ποιός καλός άνθρωπος θα μου θυμήσει που είχε πρωτοδεί η Claire τον Syler?
όταν της επιτέθηκε μέσα στο σπίτι έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ από που γνωρίζονται και δεν θυμάμαι! :redface:

Επίσης
ο... superman/wannabe Claire's boyfriend, θυμάται κανείς τι απέγινε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top