Heroes

Αγαπημένος ήρωας?
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μόνο εμένα δηλαδή έχει αρχίσει να κουράζει αυτή η σειρά; Δεν ξέρω, ενώ μέχρι πέρυσι μου άρεσε και το έβλεπα με ευχαρίστηση τώρα μου φαίνεται υπερβολικό μέχρι αηδίας. Εντάξει, υπερβολικό και εξωπραγματικό ήταν από την αρχή και αυτή είναι η φύση του αλλά τώρα δείχνουν ότι όλοι έχουν δυνάμεις :worry: Στην αρχή ήταν λίγοι αυτοί που είχαν περίεργες δυνάμεις, τώρα όλοι έχουν και
βγάλανε μέχρι και τον Σάιλερ αδερφό των Πετρέλι :confused:
Αφήστε που έχω πάθει μία σύγχυση με το παρόν και το μέλλον
έτσι όπως μεταφέρονται στο χρόνο

Ναι, μου φταίνε όλα αυτές τις μέρες :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
I like it :) [μέχρι το 3χ03 που είδα]

Ποιός καλός άνθρωπος θα μου θυμήσει που είχε πρωτοδεί η Claire τον Syler?
όταν της επιτέθηκε μέσα στο σπίτι έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ από που γνωρίζονται και δεν θυμάμαι! :redface:

Επίσης
ο... superman/wannabe Claire's boyfriend, θυμάται κανείς τι απέγινε???
Για το πρώτο,
θυμήσου τις σκηνές στο κολέγιο και την ατάκα save the cheerleader save the world, καθώς και τον πίνακα στο αμφιθέατρο που είχε ζωγραφίσει ο άλλος που έβλεπε το μέλλον. Ουσιαστικά την είχε σώσει ο μικρός Πετρέλι, στα αποδυτήρια του σχολείου της. ;)
Για το δεύτερο, ομολογώ δεν θυμάμαι να έπαθε κάτι αυτός, οπότε κάπου θα μας τον πετάξει. Αλλά δεν κρύβω ότι όταν είδα τα πρώτα της 3ης σειράς, ένιωθα ότι κάτι είχα χάσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για το πρώτο,
θυμήσου τις σκηνές στο κολέγιο και την ατάκα save the cheerleader save the world, καθώς και τον πίνακα στο αμφιθέατρο που είχε ζωγραφίσει ο άλλος που έβλεπε το μέλλον. Ουσιαστικά την είχε σώσει ο μικρός Πετρέλι, στα αποδυτήρια του σχολείου της. ;)
Για το δεύτερο, ομολογώ δεν θυμάμαι να έπαθε κάτι αυτός, οπότε κάπου θα μας τον πετάξει. Αλλά δεν κρύβω ότι όταν είδα τα πρώτα της 3ης σειράς, ένιωθα ότι κάτι είχα χάσει :worry:

μπράβο ρε συ!!! altzheimer τελείως :redface: ενώ θυμόμουν την ατάκα και το σκηνικό μου είχε...διαφύγει τελείως ο "κακός" της υπόθεσης! :redface:

επίσης, στο 3χ03
τελικά δεν κατάλαβα το εξής: στην τράπεζα ο sylar πάει να γίνει "κακός" και να σκοτώνει τον Jesse αλλά τελικά στο τέλος του επεισοδίου δείχνει να επιστρέφει μαζί με τον μπαμπά της Claire, τον Jesse και τον άλλον τον μαύρο στη 'φυλακή' της εταιρίας. Πώς στο καλό έγινε αυτό?!!??!
:eek::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mιας και έως τώρα δεν έχω δει κανένα από τη τρίτη σαιζόν, μπορεί κάποιος να μου πει πόσα έχουν βγεί; Μπερδεύτηκα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Τρία επεισόδια έχουν βγει. Άντε τρέξε να τα δεις να μας πεις τη γνώμη σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eίναι τα s03e00, s03e01, s03e02;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όχι, έχει βγει και τρίτο επεισόδιο. Τα επεισόδια 1 και 2 προβλήθηκαν την ίδια μέρα. Προχθες βγήκε το τρίτο επεισόδιο. Κάθε Τρίτη έχει καινούριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To 3x00 ειναι περιληψη του τι εχει γινει ως τωρα απο την αρχη, και παρτυ με τους ηθοποιους (red carpet, εγκαινια της νεας σεζον). Τα επεισοδια ειναι 3χ01,3χ02,3χ03. Τη Δευτερα βγαινει το 3χ04....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aπό ελληνικούς υπότιτλους ξέρουμε κάτι;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Τι εννοείς; Δεν έχεις υπότιτλους; Πες μου ποιες εκδόσεις έχεις να σου στείλω εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..ή εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ΟΚ! Βρήκα!!!

Ευχαριστώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και εκεί που νόμιζα πως είχε αρχίσει να κάνει κοιλιά, το e05 ήταν απρόσμενα αποκαλυπτικό και μου κέντρισε πολύ το ενδιαφέρον.


πς: η έως τώρα ιστορία με τον Χίρο, με έχει κουράσει κάπως και νομίζω πως έχει και σεναριακά κενά.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ πάλι άρχισα να κουράζομαι με τις ανατροπές. Πραγματικά οι απεριόριστες επιλογές που έχουν για το σενάριο τους, καθιστά δύσκολο να το παρακολουθήσεις. Όχι ότι δεν καταλαβαίνω τι γίνεται, αλλά πιάνω συχνά τον εαυτό μου να λέει "που τον θυμήθηκε αυτόν τώρα;". Πχ τον πατέρα του Parkman που τον είχαμε χάσει;
Επίσης πόσα ακόμα άτομα θα μας βάλει μέσα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα τον πατερα του Παρκμαν τον ειχε παγιδευσει ο Παρκμαν σε κατι σαν ωοητικη παγιδα, αλλά προφανως βρηκε τροπο να βγει.

Παντως η νεα σαιζον δε μου αφηνει καθολου αισθημα κοιλιας. Ναι εχει αρχισει και περιπλεκεται πολυ, αλλά εχω την αισθηση οτι το εχουν μελετησει και θα δουλεψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτό το προφανώς είναι που μου τη δίνει. :P

Ελπίζω να το έχουν μελετήσει, αν και όπως έχω ξαναπεί με τις απεριόριστες δυνατότητες που έχουν, μπορούν να σουλουπώσουν οτιδήποτε ΔΕΝ έχουν μελετήσει απλά πετώντας πχ άλλον ένα χαρακτήρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eνταξει, ειδα το επεισοδιο που βγηεκ χτες (7ο αν θυμαμαι καλα). Πανικός. Γουσταρω. (ειχε και ενα καπως χοντρο "επιστημονικο" λαθακι (ξερω , οξυμωρο) για μένα).

Το πως βγηκε απο τη νοητικη παγιδα του Παρκμαν ο πατερας του, δε νομιζω οτι ειναι και κατι για να πονοκεφαλιάσουμε. Δλδ δε θα ταν και δυσκολο να ανεφεραν ενα τροπο εκει πρα, αλλά απλά δεν ειχε πολλη σημασια. Δεδομενου οτι ο Παρκμαν μολις ειχε φτασει το επιπεδο του πατερα του, και οτι καμια "κλειδαρια" δεν εχει αντικλειδι, ε.. καποια στιγμη ο πατερας του, βρηκε τροπο να βγει.

Εκτός αν το εξηγησουν αργότερα αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
s03e08 δεν έχει;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μας το φαγαν οι εκλογές μάλλον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κυκλοφόρησε και το 09!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top