Instant Messengers

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εγώ το δοκίμασα,
μούφα φαίνεται.

Μου βγάζει ότι δε με έχει στη λίστα της μία κοπέλα που τη βλέπω online
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ το δοκίμασα,
μούφα φαίνεται.

Μου βγάζει ότι δε με έχει στη λίστα της μία κοπέλα που τη βλέπω online

Αυτό σημαίνει ότι σε έχει διαγράψει από τις επαφές της απλώς δεν σου αφαίρεσε την δυνατότητα να την βλέπεις online. Αν πας να διαγράψεις μια επαφή σου θα δεις ότι σου βγάζει μια τέτοια επιλογή ;)


ps. Το έβαλα και εγώ το plus και είναι πολύ καλό! Thanks παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι είπες Αντζι, αφού μιλάμε και μάλιστα το παράθυρο το άνοιξε αυτή.

Εξηγήστε στο χαζόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτό που ήθελε να πει η Angie_Ann είναι ότι όταν διαγράφεις κάποιον από τη λίστα σου σου ζητάει αν θες να τον κάνεις block οπότε να μην βλέπεις πότε είναι μέσα αυτός. Λογικά λοιπόν η φίλη σου σε διέγραψε αλλά δεν έκανε block. Τώρα για το πόσο αξιόπιστα είναι τα αποτελέσματα, ομολογουμένως μπορούμε απλά να τα έχουμε σαν ενδεχομένως σωστά, αφού το live διανέμεται επίσημα από την MS άρα αν κάποιος μπορεί να έχει δίκιο (συγκριτικά με σελίδες που ισχυρίζονται ότι κάνουν την ίδια δουλειά), θα έλεγα ότι είναι η MS. Εσύ είσαι σίγουρη;:)
https://www.e-steki.com/forum/member.php?u=2336
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. εβαλα το Plus! και πάτησα Lock Messenger στο μενου Plus! και τώρα δεν ξέρω πως να επανεφέρω το μσν.. :redface:

Χελπ;! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στα εικονίδια δίπλα από την ώρα υπάρχει ένα που χρησιμοποιείτε κυρίως σε εφαρμογές δικτύου, κάνε διπλό κλικ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βασικα και εμενα μου φαινετε μουφα... Μου δειχνει πχ εναν λογαριασμο οτι εχει να μπει 12+ μηνες και οτι εχουμε να μιλισουμε 12+ μηνες ενω μιλαγαμε πριν κανα 2μηνο και λεει και οτι δεν με εχει (πραγμα που δεν παιζει)... Και πιο κατω ξαναεχει τον ιδιο λογαρισμο και αυτην την φορα λεει οτι εχουμε να μιλισουμε 55 μερες, εχει να μπει 55 μερες και με εχει.... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βασικα και εμενα μου φαινετε μουφα... Μου δειχνει πχ εναν λογαριασμο οτι εχει να μπει 12+ μηνες και οτι εχουμε να μιλισουμε 12+ μηνες ενω μιλαγαμε πριν κανα 2μηνο και λεει και οτι δεν με εχει (πραγμα που δεν παιζει)... Και πιο κατω ξαναεχει τον ιδιο λογαρισμο και αυτην την φορα λεει οτι εχουμε να μιλισουμε 55 μερες, εχει να μπει 55 μερες και με εχει.... :S
Εμένα μου δουλεύει άψογα εδώ και 2-3 μήνες, είσαι σίγουρος ότι έχεις την επαφή μόνο μια φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στα εικονίδια δίπλα από την ώρα υπάρχει ένα που χρησιμοποιείτε κυρίως σε εφαρμογές δικτύου, κάνε διπλό κλικ :)
Έκανα ριστάρτ πριν για να το επαναφέρω η ξανθιά.. :D
Θενκς, δεν θα το φανταζόμουν ποτέ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση συντονιστή
Το παρόν προήλθε από το θέμα
"Γίνεται να προσθέσω παιχνίδια
στον Windows LIve Messenger;"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Αυτό που λέει η ερώτηση.Γίνεται?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Υπάρχουν ήδη παιχνίδια στον Live MSN τα οποία έχουν πνευματικά δικαιώματα και ΔΕΝ μπορείς να προσθέσεις άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδες να ρωτησω κατι... υπαρχει ενα λινκ που αν καποιος στο μσν μπει και το δει, βλεπει ποιες επαφες του τον εχουν κανει μπλοκ...ειτε τωρα προσφατα ειτε παλιοτερα.
πχ, αν μπω να το δω εγω, θα σταλει αυτοματο μηνυμα σε ολες τις επαφες μου οτι μπηκα και ειδα ποιος με εχει κανει μπλοκ.

εχετε μπει ποτε?

μου εχει ερθει μηνυμα μπολικες φορες (δλδ καποιοι απο τις επαφες μου μπηκαν να τσεκαρουν) αλλα εγω δεν εχω μπει ακομα γιατι φοβαμαι την αξιοπιστια του..

εχει μπει κανεις σας?
τι περιπου λεει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδες να ρωτησω κατι... υπαρχει ενα λινκ που αν καποιος στο μσν μπει και το δει, βλεπει ποιες επαφες του τον εχουν κανει μπλοκ...ειτε τωρα προσφατα ειτε παλιοτερα.
πχ, αν μπω να το δω εγω, θα σταλει αυτοματο μηνυμα σε ολες τις επαφες μου οτι μπηκα και ειδα ποιος με εχει κανει μπλοκ.

εχετε μπει ποτε?

μου εχει ερθει μηνυμα μπολικες φορες (δλδ καποιοι απο τις επαφες μου μπηκαν να τσεκαρουν) αλλα εγω δεν εχω μπει ακομα γιατι φοβαμαι την αξιοπιστια του..

εχει μπει κανεις σας?
τι περιπου λεει?
Δες λίγες σελίδες πιο πίσω, καθώς έχει συζητηθεί. ;)


Εν ολίγοις.... αν πας στο Contact Clean-Up του Plus θα δεις ποιες επαφές σου σε έχουν κάνει DELETE (αλλά όχι και BLOCK).
Το αν κάποιος σε έχει κάνει BLOCK, αλλά όχι DELETE, δεν μπορείς να το δεις.-

Υπάρχουν διάφορα site που σου λένε "δώσε e-mail και/ή κωδικό και θα σου πούμε ποιος σ' έχει κάνει BLOCK".
Μην τα χρησιμοποιήσεις, εκτός κι αν δεν έχεις πρόβλημα (πχ) να γεμίσει το inbox σου με SPAM mail (στην καλύτερη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Υπάρχουν ήδη παιχνίδια στον Live MSN τα οποία έχουν πνευματικά δικαιώματα και ΔΕΝ μπορείς να προσθέσεις άλλα...
Αφού είναι μόνο 3:(Θυμάμαι μια πιο παλιά έκδοση είχε και τρίλιζα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αφού είναι μόνο 3:(Θυμάμαι μια πιο παλιά έκδοση είχε και τρίλιζα:D
Εγώ αγαπητέ μου που έχω το msn Live Plus έχω 29. Μήπως να το ξανακοιτάξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ το έχω,στην εγκατάσταση του plus έχεις πατήσει κάτι για το sponsorship?Γιατί εγώ πάτησα όχι,μήπως αυτό φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κι εγώ το έχω,στην εγκατάσταση του plus έχεις πατήσει κάτι για το sponsorship?Γιατί εγώ πάτησα όχι,μήπως αυτό φταίει?
Σίγουρα δεν φταίει αυτό γιατί ούτε εγώ το επέλεξα. Θες να μου πεις λοιπόν ότι σε ένα παράθυρο ομιλίας εκεί που πατάς το κουμπί για τα παιχνίδια σου εμφανίζονται όση ώρα και να το αφήσεις να φορτώσει μόνο 3;
Επίσης νομίζω ότι τόσα παιχνίδια είχα και πριν από το plus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@bill_slayer

Στις ρυθμίσεις του account σου βάλε ότι ζεις USA και ... ΤΣΑ! Θα έχεις μερικά νέα παιχνίδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κάθε φορά που μου μιλάει κάποιος από Windows Live Messenger(και εγώ βλέπω το πορτοκαλί χρώμα,δηλαδή ότι κάποιος μου μιλάει,ξέρετε...)αρχίζουν και αναβοσβήνουν τα caps lock και το num lock με αποτέλεσμα να μη μπορώ να γράψω αφού εναλλάσσονται συνέχεια τα κεφαλαία με τα μικρά:PΞέρει κανείς τι φταίει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άμα πατήσεις Esc εκείνη την στιγμή διορθώνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top