[Apple] iPhone

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε μαγκες, ειναι πιο στυλατο να βγαλεις το αηφοουν σου και να καθεσαι σαν μαλακας μπροστα απο καθε κερακι περιμενοντας να σβησει παρα να κανεις το παιδικο ''φφφφφου'' και να τα σβησεις.
Ασε που σβηνουμε και συνεχεια κερακια και δεν θα ξερουμε που να το πρωτοχρησιμοποιησουμε.
Αντε τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ε μαγκες, ειναι πιο στυλατο να βγαλεις το αηφοουν σου και να καθεσαι σαν μαλακας μπροστα απο καθε κερακι περιμενοντας να σβησει παρα να κανεις το παιδικο ''φφφφφου'' και να τα σβησεις.
Ασε που σβηνουμε και συνεχεια κερακια και δεν θα ξερουμε που να το πρωτοχρησιμοποιησουμε.
Αντε τωρα.
πες τα Ρανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Σάχλες και επιδείξεις. Καταρχας δε φυσάει καν. Ένα ανεπαίσθητο πραματάκι βγάζει.

Μακακία του μαρκετιγ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Σωστα.Το μόνο πρόβλημα, βέβαια, είναι ότι η συσκευή αποτελεί απλά την εικονική προσομοίωση ενός φοβερού διαφημιστικού τρικ;)

ειναι η πιο ευφυης διαφημιση που εχω δει.


παντως, κινητο ξυριστικη μηχανη πολυ θα ηθελα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Έμενα πάντως μ'άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποιο μάρκετινγκ ρε παιδιά...Σόρρυ, μου λέτε δηλαδη οτι αυτο το applet είναι εμπορικό προιόν της Apple; Γιατί εμένα πιθανότερο μου φαίνεται να το έφτιαξε κανένας προγραμματιστής και να το φόρτωσε...
Τεχνολογικά δεν είναι τίποτα πάντως...αν το βάλετε δίπλα σε μια πηγή χαμηλής συχνότητας, πχ. ένα woofer, θα σβήσει κι εκεί. Νομίζω ότι ειναι εφαρμογή που έφτιαξε κάποιος, δεν το έχω δει ποτέ σε i-phone απ'τη μάνα του...Δεν είναι τίποτα να φτιάξεις ένα applet που να βγάζει ένα sequence συχνοτήτων και μια εικονίτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ποιο μάρκετινγκ ρε παιδιά...Σόρρυ, μου λέτε δηλαδη οτι αυτο το applet είναι εμπορικό προιόν της Apple; Γιατί εμένα πιθανότερο μου φαίνεται να το έφτιαξε κανένας προγραμματιστής και να το φόρτωσε...
Τεχνολογικά δεν είναι τίποτα πάντως...αν το βάλετε δίπλα σε μια πηγή χαμηλής συχνότητας, πχ. ένα woofer, θα σβήσει κι εκεί. Νομίζω ότι ειναι εφαρμογή που έφτιαξε κάποιος, δεν το έχω δει ποτέ σε i-phone απ'τη μάνα του...

δεν μιλαμε για το της apple:P

κοιταξε λιγο την σελιδα που εδωσα για το κινητο-πολυμηχανημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οχι, για το φυσημα λέω, όχι για το pomegranate. Αυτό δεν το είδα καν γιατί έχει εκνευριστική ιστοσελίδα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Οχι, για το φυσημα λέω, όχι για το pomegranate. Αυτό δεν το είδα καν γιατί έχει εκνευριστική ιστοσελίδα. :D

ελα μωρεεεεε :P

ε το φυσημα χαζη εφαρμογη ειναι μπορω να πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ειναι η πιο ευφυης διαφημιση που εχω δει.


παντως, κινητο ξυριστικη μηχανη πολυ θα ηθελα:P
Αγορασε το:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=18RuLED2nQM&feature=player_embedded



Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ "ΦΥΣΑΕΙ"

Να και μια διαφορετική εφαρμογή για το iphone. Με αυτή μπορείς να κάνεις πολλά χρήσιμα πράγματα όπως για παράδειγμα να σβήσεις κεράκια.

-.-
Με δουλεύεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ρε πως το εκανε καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Άντε παιδιά θρονιαστείτε στις πολυθρόνες σας και περιμένετε τα ρομπότ να σας κάνουν αέρα. Στο τέλος θα είναι όλα μηχανικά και όλος ο πλυθησμός θα αποτελείται από υπέρβαρους και λαπάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eρώτησεις προς κατέχοντες:
1) Το iphone 3gs ή το 3g έχει πλήρη υποστήριξη ιστοσελίδων, βλέπει δηλαδή και τα Flash και όλα τα σχετικά; Ξέρει κανείς αν αυτό ισχύει για το ipod touch;
2) Έχει δυνατό ξυπνητήρι; Ξέρει κανείς αν αυτό ισχύει για το ipod touch;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Για το ξυπνητήρι δεν ξέρω, αλλά το μιαρό flash δεν το παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το ξυπνητήρι είναι αρκετά καλό, όχι πολύ δυνατό αλλά αρκετά δυνατό.

Οι σελίδες εκτός από το flash, εμφανίζονται κατά 99% σωστές. "παίξε" λίγο με safari, ίδια μηχανή έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τέλος το δωρεάν tethering για τους χρήστες iPhone στο δίκτυο της Vodafone.
Ισχύουν οι παρακάτω (επιπλέον) χρεώσεις
https://www.vodafone.gr/portal/infrequent/purchaseAirtime.action

Τι σημαίνει αυτό; Τα MB ή GB του data plan του συμβολαίου πλέον αντιστοιχούν σε χρήση δεδομένων ΜΟΝΟ μέσω του iPhone και όχι μέσω του tethering.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καιρός ήταν, άραγε θα το υποστηρίζει το iPhone 3G;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Καιρός ήταν, άραγε θα το υποστηρίζει το iPhone 3G;
Για ΟS 4 ακούγετε η φήμη άλλα χουμε καιρό ακόμα για αυτό ακόμα δεν βγήκε η 3.2 με multi το 3G θα γονατίσει ήδη γονατίζει με games
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top