[Apple] iPhone

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Παιδιά, το κινητό μου έχει κάτι μέρες που πλέον κλείνει μόνο του τις κλήσεις. Μιλαω στο τηλέφωνο και μετά από περίπου 2 λεπτα απλα κλείνει η κληση. Δεν γίνεται πάντα αυτό αλλά μου σπάει τα νεύρα και το θεωρώ απαράδεκτο. Εχω και γνωστούς που έχουν αναφέρει αυτό το πρόβλημα με τα αιφον. Ξέρει κανεις τι γίνεται;
ες;ε;ε.png


Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το wifi-calling.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
IMG_8927.png

Επαναφορά «ρυθμίσεις δικτύου» αλλά αυτο θα σβήσει επιπλέον ολα τα Wi-Fi που είσαι συνδεμένη.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Το κινητό του αγοριού μου ( έχει το 12 το mini) περίπου 2μιση χρόνια τώρα με υγεία μπαταρίας 84% η οποία έχει παραμείνει σταθερή έτσι εδώ και ενάμιση χρόνο για κάποιο λόγο.

Έχει ένα θέμα εδώ και κάνα 6μηνο, του παίρνει κάνα 15λεπτο κάθε φορά να φορτίσει το κινητό, βάζει τον φορτιστή και τίποτα. Με άλλους φορτιστές γινεται πιο γρήγορα καμία φορά αλλά ποτε με την πρώτη.
Το προσέχει πολύ το κινητό, βέβαια είναι μηχανικός οποτε μήπως έχουν μπει σκόνες στο βύσμα;

Το έχει πάθει κανένας αλλος;
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
Το κινητό του αγοριού μου ( έχει το 12 το mini) περίπου 2μιση χρόνια τώρα με υγεία μπαταρίας 84% η οποία έχει παραμείνει σταθερή έτσι εδώ και ενάμιση χρόνο για κάποιο λόγο.

Έχει ένα θέμα εδώ και κάνα 6μηνο, του παίρνει κάνα 15λεπτο κάθε φορά να φορτίσει το κινητό, βάζει τον φορτιστή και τίποτα. Με άλλους φορτιστές γινεται πιο γρήγορα καμία φορά αλλά ποτε με την πρώτη.
Το προσέχει πολύ το κινητό, βέβαια είναι μηχανικός οποτε μήπως έχουν μπει σκόνες στο βύσμα;

Το έχει πάθει κανένας αλλος;
Τι παιρνεις iphone mini ρε ραφαελα και εσυ? Απο τα χειροτερα κινητα και πανακριβα...
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Τι παιρνεις iphone mini ρε ραφαελα και εσυ? Απο τα χειροτερα κινητα και πανακριβα...
Δεν ειναι δικό μου (1ον) και (2ον) η σχέση μου δεν κάθεται ιδιαίτερα στο κινητό και δεν του αρέσουν οι μεγάλες οθόνες. 2μιση χρόνια τώρα είναι πολύ ευχαριστημένος, ούτε θέμα μπαταρίας είχε, ούτε κολλήματα ούτε τίποτα, εκτός από τώρα που του κάνει αυτό που ανέφερα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top