Mετά απο σκέψη..

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μετα απο σκεψη και αφου δεχτηκα την ειλικρινη συγνωμη της Μισελ για τον προσωρινο αποκλεισμο και την πρωτοφανη και προσβλητικη θα ελεγα ελλειψη επικοινωνίας προς εμενα, ως ενα απο τα βασικα μελη του σαιτ και εφοσον τα παιδια που εχω βοηθησει με παρακαλεσαν, ξαναμπαινω στο σαιτ δοκιμαστικα.

Θα συνεχισω να βαζω θεματα που θεωρω βασικα, οπως αυτα που αφορουν τους κυνηγους που βαζουν λεκανες με νερο στα ζωα που ξεφυγαν απο τις πυρκαγιες και τα πυροβολουν εν ψυχρω και αλλα τετοια κακοποιητικα που μαθαινω.

Εαν καποιους σοκαρουν αυτα τα θεματα καθως και αυτα που αφορουν την κακομεταχειριση και τον πονο των ζωων λυπαμαι, αυτη ειναι η πραγματικοτητα, καλυτερα να μην τα διαβαζουν, θα βαζω προεδοποιησεις για σκληρες εικονες οποιος διαβασει θα ειναι με δικη του ευθυνη.

Εαν καποια μελη προσβληθηκαν απο τον τονο μου ( εκτος απο τον ισαβα και τη νερινα που ειλικρινα δεν με αφορα το τι αισθανονται) ζητω συγνωμη, το μελημα μου ειναι να αποτραπει η κακοποιηση και ισως γινομαι σκληρη μιας και βλεπω τοση μπροστα μου καθε μερακαι δυστυχως βλεπω και εδω.

Εξισου ο ισαβας και η νερινα θα αναφερονται στην διοικηση του σαιτ απο ολα τα μελη και απο εμενα που τους θεωρουμε ειρωνες σαρκαστικους και επιθετικους απο δω και στο εξης.

Αυτα απο μενα, και παλι ευχαριστω τα παιδια που μου εδειξαν το ενδιαφερον τους και την επιθυμια τους να παραμεινω ενω σκεφτομουν να φυγω.

Παρεπιπτοντως η Ευη απο εδω υιοθετησε τον Γουργουρη κα το Χουρχουρη και ο χουχουδιτος φιλοξενειται για διακοπες χαδιου σε φιλικο σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
καλως ηρθες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Bienvenue à nouveau!:)
(στέκει αυτό που είπα; ):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλως ηρθες ξανα στην παρεα!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evelia

Νεοφερμένος

Η Evelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Yasmin!
Βien venue!καλώς την!
Χαίρομαι που θά σαι εδώ, χαίρομαι που θα γράφεις, μόνο πρόσεξε και συ όσο μπορείς:
Τα σκληρά νέα και οι εικόνες (βίντεο) δεν μας τρομάζουν,
μας οργίζουν και μας απογοητεύουν.
Είναι ο πόλεμος στο σάιτ μας όμως που μας γεμίζει θλίψη και διάθεση παραίτησης.
Σε παρακαλούμε πρόσεξε κι εσύ και ρίχνε καμιά ματιά που και που σε όσα σου έγραψα τότε ....
Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Καλώς ήρθες κι απο εμένα Γιασμίν. Αν και ειμαι καινούρια ειναι φανερό ότι έχεις προσφέρει πολλά στην γατοσύνη! :)
Συμφωνώ κι εγώ με την Εβελία πάντως, να ανοίγει πόλεμος σε ένα φόρουμ σαν κι αυτό δεν βοηθάει τίποτα και κυρίως δεν βοηθάει τα γατάκια και τα υπόλοιπα ζωάκια που μπορεί να ωφελούνται απο το φόρουμ και τα μέλη του.
Και πάλι καλώς ήρθες πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
καλως ηρθες πισω το μονο που θα σε παρακαλουσα εγω σαν φροσω ειναι να κρατησουμε ηρεμους τονους ολοι εχουν δικαιωμα στην αποψη αλλα με ηρεμια πανω απο ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Κι εγω θα παρακαλεσω οποιον εχει προβλημα μαζι μου εκτος απο τουσ δυο που γενικως εχουν να μου το λεει ευθεως ευχαριστω για τα καλοσωρισματα.

Εξισου καποιος εδω μεσα δρα προκλητικα αντιγραφοντας ας εχει υποψην οτι εχει αναφερθει μιας και εχει ξεπερασει τα ορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top