Microsoft Windows Vista

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η Beta 1 κυκλοφορεί πλέον κανονικά.
Καθημερινά γράφονται νέα reviews .
Οι μέχρι στιγμής εντυπώσεις ποίες είναι;

Εγώ φοβάμαι ότι θα είναι υπερβολικά βαριά και επίσης θα πιάνουν πολύ χώρο, εδώ τα xp που είναι 1CD και μετά την εγκατάσταση πιάνουν 1.5GB, τα beta που είναι γύρο στα 2GB πόσο θα πιάνουν; Ευτυχώς που οι χωρητικότητες των δίσκων αυξήθηκαν και οι τιμές πέσανε.

Επίσης με έχει φαει η περιέργεια για το τι ακριβώς είναι το virtual folder. Ξέρει κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Windows sVista
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Δεν μπορώ καταλαβώ τι εννοείς;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:

Μουαχαχαχαχαχαχαχαχα! :clapping: :clapping: :clapping:

Πάντως αν ποτέ έσβηνα τα ΧΡ δε θα έβαζα κάτι πιο βαρύ. Κατευθείαν Λίνουξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Μουαχαχαχαχαχαχαχαχα! :clapping: :clapping: :clapping:

Πάντως αν ποτέ έσβηνα τα ΧΡ δε θα έβαζα κάτι πιο βαρύ. Κατευθείαν Λίνουξ!
Χμμ όμως δεν νομίζω να αξίζει να κάποιος να είναι μόνο με linux. Πιστεύω βέβαια ότι καλλίτερος συνδιάσμος είναι linux και windows


Δεν μπορώ καταλαβώ τι εννοείς;;;;
Μολίς κατάλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα off-topic μεταθερθηκαν εδώ:
https://www.ischool.gr/index.php?threads/920/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η Διεθνής Έκθεση Καταναλωτικών Ηλεκτρονικών 2006 ξεκινά επίσημα την Πέμπτη στο Λας Βέγκας και υποδέχεται το κοινό μια πληθώρα νέων τεχνολογιών, από ψηφιακές τηλεοράσεις υψηλής ευκρίνειας έως νέες σκούπες ρομπότ. Την έκθεση άνοιξε το προηγούμενο βράδυ ο Μπιλ Γκέιτς παρουσιάζοντας το Windows Vista, την τελευταία μεγάλη «ανακαίνιση» του λειτουργικού συστήματος.

Η δικτυωμένη ψυχαγωγία και τα πολυμέσα βρίσκονται και φέτος στο επίκεντρο της έκθεσης, και ο πρόεδρος της Microsoft έδωσε έμφαση στο νέο Media Player που θα συνοδεύει τα Windows Vista και θα διαχειρίζεται καλύτερα τα αρχεία μουσικής και βίντεο σε υπολογιστές σε όλο το σπίτι.
Επέδειξε επίσης την επόμενη έκδοση Media Center των Windows, σχεδιασμένη να προσφέρει πρόσβαση σε υπηρεσίες και ψυχαγωγίες από μια μεγάλη οθόνη στο σαλόνι, με καλύτερη χρήση του τηλεκοντρόλ. Η πλατφόρμα Media Center, είπε ο Γκέιτς, αρχίζει να γίνεται δημοφιλής, καθώς από τα περίπου έξι εκατομμύρια Media Center PC που έχουν πωληθεί ως σήμερα περίπου τα πέντε εκατ. πωλήθηκαν πέρυσι.


Την ομιλία του Μπιλ Γκέιτς θα ακολουθήσει έπειτα από δύο ημέρες η ομιλία από τους υπεύθυνους της Google, ενώ στους εκτεταμένους συνεδριακούς χώρους της έκθεσης θα ακουστούν επίσης βασικές ομιλίες από άλλες εταιρίες, όπως οι Sony και Apple.


Στην CES 2006 συμμετέχουν 2.500 εκθέτες που απευθύνονται στον καταναλωτή στο χώρο του Διαδικτύου, του λογισμικού, των υπολογιστών, της τηλεφωνίας και των προσωρημένων γκάτζετ. Φέτος αναμένονται πάνω από 130.000 επισκέπτες και σύνεδροι.


Μια ημέρα στο μέλλον
Όπως κάνει συνήθως στην καθιερωμένη ετήσια ομιλία του στη CES, ο Γκέιτς παρουσίασε το όραμά και τις υποσχέσεις του με ένα βίντεο από μια συνηθισμένη ημέρα από το μέλλον. Όπως αναφέρει ο ανταποκριτής του CNet, η ημέρα ξεκινά με την παραγγελία ενός βίντει-κλιπ και μια ματιά σε έναν ψηφιακό χάρτη που απεικονίζει που βρίσκονται ανά πάση στιγμή τα μέλλη της οικογένειας.


Ο πρωταγωνιστής συμμετέχει σε τηλεδιάσκεψη από το γραφείο του μέσω μιας μεγάλης οθόνης τοίχου και στη συνέχεια κατευθύνεται στο αεροδρόμιο, όπου το κινητό του του επιτρέπει να συνδέεται με κοινόχρηστους υπολογιστές και κάμερες και να τα χρησιμοποιεί όπως το προσωπικό του PC. «Το τηλέφωνο είναι πολύ διαφορετικό. Η ιδέα της συνάντησης είναι επίσης διαφορετική» είπε το αφεντικό της Microsoft.


Όσον αφορά το Vista, η Microsoft παρουσίασε το πρόγραμμα Photo Gallery, ένα φωτογραφικό άλμπουμ με λεζάντες που επιτρέπει την επεξεργασία των φωτογραφιών χωρίς να χάνεται το πρωτότυπο αρχείο, όπως το Picassa της Google ή το iPhoto της Apple.


Έδειξε επίσης το Flip 3D, μια εφαρμογή που εναλλάσει στην οθόνη τα ανοιχτά τρισδιάστατα παράθυρα του Vista καθώς και το Sidebar, ένα πρόγραμμα που τρέχει στη γωνία της οθόνης και περιέχει μικρές εφαρμογές, όπως η πρόβλεψη για τον καιρό, τα αποτελέσματα αγώνων, ειδήσεις και άλλες πληροφορίες που ρέουν από το Διαδίκτυο.




από in.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πάντως υποτίθεται πως το media player 11 θα βγει στο πρώτο τρίμηνο του 2006 μαζί με τον IE 7.0 ενώ τα Σβήστα θα βγουν το Νοέμβριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσο πολυ αργουν ακομα; Και ηθελα τωρα που θα βαλω Linux να αλλξω και τα xp που μου σπανε τα νευρα, αλλα θα μου πεις windows ειναι.. εκ φυσεις το εχουν οποτε αθα το εχουν και τα σβηστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Τοσο πολυ αργουν ακομα; Και ηθελα τωρα που θα βαλω Linux να αλλξω και τα xp που μου σπανε τα νευρα, αλλα θα μου πεις windows ειναι.. εκ φυσεις το εχουν οποτε αθα το εχουν και τα σβηστα
Μονο σε εμενα μου φαινονται τα windows μια χαρα; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μονο σε εμενα μου φαινονται τα windows μια χαρα; :(
Ισως τα linux να ειναι χοιροτερα και να μην καταλαβενεις της μλκ των windows μια και εβλεπες χοιροτερες εκει:P
Ισως να ειναι και η χρηση που τους κανει, παντος εγω μπουχτισα, ολο μλκ κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ... ξερω το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι τρωνε πολυ μνημη ... πχ τωρα μου τρωνε 500mb ... επισης δεν τον κλεινω ποτε το pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε εγω το κλεινω... Μαλλον εχιε να κανει με τον χειρισμο του ισως βεβαια εσυ να τον προσεξεις και παραπανω και να μην σου κανει τπτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τον προσεξω; δεν λες τιποτα ... καθε βραδυ ανασυκροτιση των δισκων και παρα πολυ συχνω scan για ιους κτλ κτλ και μαλιστα καθε σαββατο το scan αυτο γινεται σε safe mode :) ΑΑΑ επισης του κανω καθε 10 μερες και ενα ελενχο τον δισκο για διαφορα errors ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στο Cnet εκπροσωπος της microsoft είπε οτι αν καποιος εχει πειρατικα vista δεν θα μπορει να χρησιμοποιησει το Aero.

Τελικα θα φτασουμε σε ενα σημειο οπου η πειρατια θα ειναι κατι πολυ δυσκολο, και οχι απλως ενα copy-paste καποιο exe, με αποτελεσμα οι απλοι χρηστες να αναγκαζονται να αγοραζουν αυθεντικα προϊόντα.

Παρολο που ειμαι κατα της πειρατιας αυτο με τρομαζει. Μπορεί, βεβαια, αυτο σαν αποτελεσμα να έχει να πεσουν οι τιμες απο τα αυθεντικα προϊόντα αλλα αυτο που φοβαμαι είναι μήπως οι έλληνες απλοι χρήστες θα παψουν να ασχολουνται με την τεχνολογια με αποτελεσμα το ποσοστο τον αναλφάβητων αυξηθει με γεωμετρικη προοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Παρολο που ειμαι κατα της πειρατιας αυτο με τρομαζει. Μπορεί, βεβαια, αυτο σαν αποτελεσμα να έχει να πεσουν οι τιμες απο τα αυθεντικα προϊόντα
γιατί να πέσουν? εγώ το βλέπω να ανεβαίνουν, αν εξαλειφθεί η πειρατεία...

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
αλλα αυτο που φοβαμαι είναι μήπως οι έλληνες απλοι χρήστες θα παψουν να ασχολουνται με την τεχνολογια με αποτελεσμα το ποσοστο τον αναλφάβητων αυξηθει με γεωμετρικη προοδο.
των αναλφάβητων?:confused: για ανέπτυξε περσότερο τη σκέψη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
γιατί να πέσουν? εγώ το βλέπω να ανεβαίνουν, αν εξαλειφθεί η πειρατεία...
Στην ελλαδα καταρχας ολες οι εταιριες εισαγωγης προγραμματων εχουν σχεδον παντα τιμες παραπανω απο οτι στην ευρωπη για τον λογο οτι ξερουν οτι θα εχουν λιγες πωλησεις. Φανταζεσε τι ενδιαφερον θα δειξουν αυτες οι εταιριες αν παμε, εμεις οι "απλοι" χρηστες και αγορασουμε τα προϊόντα τους; Οχι μονο θα εχουν μειωμενες τιμες επειδη θα ειναι εφικτο να υπαρχει ανταγωνισμος* αλλα θα αυξηθουν τα προγραμματα που θα εχουν εχουν τεχνικη υποστηριξη στην ελλαδα :)

των αναλφάβητων?:confused: για ανέπτυξε περσότερο τη σκέψη σου.
Χμμ για να μην φανω υπερβολικος** ας πουμε τον τεχνολογικων αναλφαβητων

---------------------------
*Φανταζεσε π.χ. τι ανταγωνισμο μπορει να αναπτυχθει στην εταιρια που φερνει το norton και σε αυτη την που φερνει το nod32 ... πανικος ;)

**Ναι μεν υπερβολικος αλλα το πιστευω αυτο ... για εμενα αναλφάβητος ειναι αυτος που δεν ξερει πως να χρησιμοποιησει τον υπολογιστη ... Ας παμε 100 χρονια πισω ... Θα θεωρουσες μη αναλφάβητο κάποιον που να μην ηξερε πως να ψαξει ενα βιβλιο σε μια βιβλιοθηκη
Αν θελεις διαβασε και αυτο το αρθρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Φανταζεσε τι ενδιαφερον θα δειξουν αυτες οι εταιριες αν παμε, εμεις οι "απλοι" χρηστες και αγορασουμε τα προϊόντα τους; Οχι μονο θα εχουν μειωμενες τιμες επειδη θα ειναι εφικτο να υπαρχει ανταγωνισμος* αλλα θα αυξηθουν τα προγραμματα που θα εχουν εχουν τεχνικη υποστηριξη στην ελλαδα :)
Αν αγοράζεις κάτι επειδή είσαι αναγκασμένος, δίνεις το δικαίωμα σ'αυτόν που στο πουλάει να κάνει ότι θέλει.Μάλλον μου φαίνεται πιο ρεαλιστικό αυτό που λέει η dooo για αύξηση των τιμών.Είναι πολύ χαρακτηριστικό το παράδειγμα των cd μουσικής.Το "ενδιαφέρον" των εταιριών είναι κάτι ανύπαρκτο.Η εταιρία δείχνει "ενδιαφέρον" για τον αγοραστή μέχρι να τον πείσει να αγοράσει το προϊόν της.Αν δεν χρειάζεται ούτε καν αυτό να κάνει, απλά θα τρίβει τα χέρια της από ικανοποίηση.
Ο μέσος Έλληνας χρήστης δε νομίζω ότι ασχολείται με την τεχνολογία επειδή υπάρχει η πειρατεία για να ρίχνει το κόστος.Όλα είναι θέμα παιδείας.Δε μπορεί να εξαρτάται από το μεμονωμένο ενδιαφέρον του καθενός αν θα αυξηθούν οι χρήστες πχ του internet.Εγώ ας πούμε, δεν έκανα ποτέ πληροφορική στο σχολείο και αν δεν ενδιαφερόμουν μόνος μου δε θα είχα έρθει σε επαφή με υπολογιστή ποτέ.Αλλά αυτό είναι λάθος.Πρέπει να υπάρχει εξοικείωση του ανθρώπου με την τεχνολογία από μικρή ηλικία και για όλους και η πειρατεία δεν έχει να κάνει σε κάτι μ'αυτό.
Όπως και να'χει πάντως, δε νομίζω ότι η πειρατεία θα σταματήσει να υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Στο θέμα των τιμών και εγώ θα συμφωνίσω με τη dooo...
Μάλλον τον ανήφορο θα πάρουν οι τιμές αν είμαστε όλοι αναγκασμένοι να αγοράζουμε λογισμικό...
Εκτός και αν (πράγμα αρκτετά πιθανό) στραφούν όλοι προς το λογισμικό ανοικτού κώδικα...
Όσο για τον αναλφαβιτισμό, είναι γεγονός πως σε λίγα χρόνια ο τεχνολογικά αναλφάβητος θα είναι το ίδιο με τον σημερινό "κανονικό" αναλφάβητο.


Πάντως ο faithplus1 έχει δίκιο στο ότι η πειρατεία δε θα σταματήσει να υπάρχει ποτέ!
Είναι γεγονός πως "ότι κλειδώνει, ξεκλεδώνει"
Απλά θα πέρνει περισσότερο χρόνο απ' ότι σήμερα.
Και πριν μερικούς μήνες λέγανε ότι η προστασία "safe disk 4" που ενσωματώνουν πολλά παιχνίδια είναι αδύνατο να σπάσει, και όμως έσπασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Η πειρατεια ειναι σαν το "ντοπαρισμα"!
Οσο πολυπλοκα και καλα αντι-ντοπινγκ κοντρολ να σου βαλουν , παντα θα βρισκονται νεες ουσιες που ΔΕΝ θα ανιχνευονται...Και μολις μπορουν να ανιχνευσουν κι αυτες, θα εχουν βρει αλλες καλλιτερες.
Απλως πλεον το "σπασιμο" και το τζαμπε ΔΕΝ ειναι το τοσο ευκολο να γινει.Αλλα θα γινεται.
Και το πολυ πολυ να μην κανουμε απλως paste εαν .exe αρχειακι και τελειωσε, αλλα να χρειαζεται να βαλουμε πρωτα καποιο πραογραμμα και μετα να κανουμε οτι αλλο.
Ενταξει δεν θα το κανουμε με 2-3 βηματα, θα το κανουμε με πεντε.;)
Ειδα και την starforce προστασια για παιχνιδια που ηταν τρομερη και φοβερη.;)
H ου και καλα το prince of percia το τελευταιο μονο αυθεντικο επαιζε....
Λαθος,μπορεις να το παιξεις χωρις να το εχεις αγορασει, απλως δεν θα μπορει το οποιοδηποτε παιδακι να μπει σε ολη την διαδικασια να "παρακαμψει" την προστασια και να παιξει.Αρα...αναγκαστικα θα το αγορασει.
Και σε περιπτωση που εξαλειφθει η πειρατεια, οι τιμες θα κανονιζονται απο τις εταιρειες οπως θελουν αυτες χωρις πολλα πολλα μα-μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top