Nip/Tuck

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οταν η Κιτ ειχε χαρακωθει μονη της, δεν ειχαν πει οτι ηταν σαν να εγινε απο μαχαιρι φρουτου και δε φαινοταν σα δουλεια του χασαπη;
Και μετα εμφανιστηκε ο χασαπης μπροστα της και της ειπε αυτο δεν επρεπε να το κανεις, τωρα θα δεις πως κοβω εγω, η κατι αναλογο;
Αν ναι, βλακεια εξηγηση δωσανε! Καλα με τη νεκροψια, ΤΟ ασχετο..2 γιατροι, ΚΑΝΕΙΣ δε σκεφτηκε να δει σφυγμο :P
Παρ'ολ'αυτα οντως ηταν ωραιο :P
Ηταν το τελευταιο αυτου του κυκλου η εχει κι αλλο;

Δεν ηταν η Κιτ αυτή με το μαχαίρι του φρούτου. Τα έχεις μπλέξει! Μια άλλη ήταν, την οποία μετά την σκότωσε κιόλας, δεν την σημάδεψε μόνο! ;) Στην Κιτ δεν έδειξε καθόλου λεπτομέρειες πως έγινε..
Και ήταν το τελευταίο του 3ου κύκλου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. ποτε ξεκιναει ο τεταρτος?

2. μολις εδειξε το βιασμο του κριστιαν, δε ξερω πως μου ρθε αλλα με τη μια μου ρθε εικονα βιασμου με στραπον, δε ξερω γιατι.

3.παρολαυτα, ακομα και οταν ειπε ο αλλος οτι δεν εχει τσουτσου, δε συνεδεσα οτι αυτος ειναι ο καρβερ.

4.ηταν γαματο επεισοδιο κι ας εμπαζε, αλλαπειτε ρε παιδια καποιος το προηγουμενο που το εχασα!


5.επισης, αυτη η τρανσογκομενα που της εκοψαν το πουλι, ποια ηταν? που βρεθηκε? ηταν αυτη που ειχε σπασει στο ξυλο ο ματ 5-6 επεισοδια πριν και μετα αυτη και οι φιλοι της τον κατουρησαν στη μαπα..?

διαφωτιστε μεεεεεεε!

πσ. ποτε ειπαμε ξεκιναει ο επομενος κυκλος? (ελπιζω οχι δευτερα στις 4 το πρωι ε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για το 4, ναι Τζιο. Το προηγούμενο επεισόδιο δεν θυμάμαι ποιο είναι να σου πω τι έγινε. Επίσης δεν ξέρω πότε ξεκινάει ο επόμενος κύκλος στο Star, αλλά το πρώτο επεισόδιο του δεν είναι κάτι φοβερό. Φτιάξε την ερώτηση (5) αν θες να λάβεις απάντηση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
δεν είδα το χτεσινό... ποιος είναι ο χασάπης τελικά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τι είναι το στραπόν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μια ζώνη με ενσωματωμενο πλαστικο πουλί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
1. ποτε ξεκιναει ο τεταρτος?

2. μολις εδειξε το βιασμο του κριστιαν, δε ξερω πως μου ρθε αλλα με τη μια μου ρθε εικονα βιασμου με στραπον, δε ξερω γιατι.

3.παρολαυτα, ακομα και οταν ειπε ο αλλος οτι δεν εχει τσουτσου, δε συνεδεσα οτι αυτος ειναι ο καρβερ.

4.ηταν γαματο επεισοδιο κι ας εμπαζε, αλλαπειτε ρε παιδια καποιος το προηγουμενο που το εχασα!

5.επισης, αυτη η τρανσογκομενα που της εκοψαν το πουλι, ποια ηταν? που βρεθηκε? ηταν αυτη που ειχε σπασει στο ξυλο ο ματ 5-6 επεισοδια πριν και μετα αυτη και οι φιλοι της τον κατουρησαν στη μαπα..?

διαφωτιστε μεεεεεεε!

πσ. ποτε ειπαμε ξεκιναει ο επομενος κυκλος? (ελπιζω οχι δευτερα στις 4 το πρωι ε.)

έτσι είναι σωστά άι γκες.

εμένα δε μου φάνηκε να χει κάνα φοβερό κενό, όλα εξηγούνται μια χαρά εκτός απ την ηλιθιότητα του σον και του κρίστιαν :p.

π.χ. για τον θάνατο του ερμαφρόδιτου και γιατί δεν το κατάλαβαν οι γιατροί, ε, δείτε πως πεθαίνει ο τζακ στο τέλος της τέταρτης αν θυμάμαι καλά σεζόν του 24.

όταν τον έδειξε δεμένο στο κρεβάτι και ειδικά όταν μάθαμε για το τσουτσουνάκι του, έκανε λίγο μπαμ. μ'αρέσει που έλεγαν πως ήταν δυνατός ο κάρβερ και πήγαν και μπουζούριασαν την λέσβω. μα καλά, χαζοί είναι? :| (όχι η κιτ κατ, αυτή τη δουλειά της έκαμε :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δείτε πως πεθαίνει ο τζακ στο τέλος της τέταρτης αν θυμάμαι καλά σεζόν του 24.

δεν εχω δει ακομα την τεταρτη ρεεεεεεεεεεεε στην 3η βρισκομαι ακομα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δεν εχω δει ακομα την τεταρτη ρεεεεεεεεεεεε στην 3η βρισκομαι ακομα:mad:

μη μου συγχύζεσαι, έχουν βγει και άλλες μετά. σε πλάγια γράμματα είναι το πεθαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε σας πιανω. μπορει καποιος να απαντησει στις πεντε απλες ερωτησουλες μου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. ποτε ξεκιναει ο τεταρτος?

2. μολις εδειξε το βιασμο του κριστιαν, δε ξερω πως μου ρθε αλλα με τη μια μου ρθε εικονα βιασμου με στραπον, δε ξερω γιατι.

3.παρολαυτα, ακομα και οταν ειπε ο αλλος οτι δεν εχει τσουτσου, δε συνεδεσα οτι αυτος ειναι ο καρβερ.

4.ηταν γαματο επεισοδιο κι ας εμπαζε, αλλαπειτε ρε παιδια καποιος το προηγουμενο που το εχασα!


5.επισης, αυτη η τρανσογκομενα που της εκοψαν το πουλι, ποια ηταν? που βρεθηκε? ηταν αυτη που ειχε σπασει στο ξυλο ο ματ 5-6 επεισοδια πριν και μετα αυτη και οι φιλοι της τον κατουρησαν στη μαπα..?

διαφωτιστε μεεεεεεε!

πσ. ποτε ειπαμε ξεκιναει ο επομενος κυκλος? (ελπιζω οχι δευτερα στις 4 το πρωι ε.)

1. Δεν ξέρω.
2. Αυτό δεν είναι ερώτηση! :P
3. Μπράβο.. και τι θες να σου πω δηλ; :P
4. Δεν θυμάμαι ποιο ήταν το προηγούμενο λέμε!
5. Ναι αυτή ήταν. :D


Οι 5 ερωτήσεις σου βασικά ήταν δύο, αλλά μη το κάνεις θέμα! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε και ποτε εγιναν φιλοι η τρανς και ο ματ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σήμερα θα δείξει το πρώτο επεισόδιο!!! :clapup:





























του πρώτου κύκλου. την πατήσαμεν μάγκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
σήμερα θα δείξει το πρώτο επεισόδιο!!! :clapup:



του πρώτου κύκλου. την πατήσαμεν μάγκες.

Μπηκα με σκοπο να ρωτησω αν ειναι οντως το πρωτο επεισοδιο του πρωτου κυκλου και κυριως αν ειναι η τριτη φορα που τα δειχνει, και μαλιστα back to back, ακαταπαυστα!

Ας μου απαντησει καποιος αρνητικα, γιατι με δυσκολια κρατιεμαι να μη σκασω στα γελια με τον προγραμματισμο του καναλιου (ή με το ποσο βλακες μας περνανε!) :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπηκα με σκοπο να ρωτησω αν ειναι οντως το πρωτο επεισοδιο του πρωτου κυκλου και κυριως αν ειναι η τριτη φορα που τα δειχνει, και μαλιστα back to back, ακαταπαυστα!

Ναι :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxaxa!!!
καλα που δε το δα δλδ ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα φιλαράκια δε τα ξεπερνάει πάντως, με τίποτα!!!!

το σταρ εφαρμόζει κατά γράμμα την παροιμία: "είπαν του τρελού να χέσει, κι αυτός ξεκωλιάστηκε":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατι πηρε το αυτακι μου παιδια οτι ξαναξεκιναει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και απο την αρχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τα ξένα σήριαλ σε ελληνικό κανάλι είναι εδώ και χρόνια ένα κακόγουστο ανέκδοτο δυστυχώς... νταξ, εδώ που τα λέμε σιγά μην έδειχναν και τη σεζόν που παίχτηκε πέρσι στο αμέρικα... αλλά νισάφι, θα μάθουμε απόξω τους διαλόγους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδια βλεπει κανεις τις επαναληψεις του σταρ τωρα?
κοντευω να παθω στερητικο συνδρομο τωρα που δεν εχω τι να δω.. :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top