Nip/Tuck

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Απ'ο,τι μου ειπαν γιατι κι εγω σκορπια τα βλεπω, το παιδι-κινεζακι ειπε οτι ειναι του ομορφαντρα και πρεπει να του το ειπε η δασκαλα(τελικα ψυχολογος ηταν αυτη?).

Ποια λες πλαστικη κουκλα? Δε μου ερχεται κατι!
Με την τυφλη ειδα και μου ρθε ενας τρομος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Α! το δα κι αυτο με την τυφλη, ναι...
η και καλα ψυχολογος life coatch υπεθεσε (και επεσε μεσα) οτι ο ματ εχει μπαμπα τον αλλον... και του το πε... και αυτος το πε στη μανα του, αυτη εμεινε μαλακας, εκεινη την ωρα μπηκε μεσα ο κερατας αλλα ... μουγκα/! σε αυτο το επεισοδιο ΔΕΝ το εμαθε. στα επομενα μαλλον....


εχασες την πλαστικη κουκλα??????
αχαχαχαχαχα!!!!!!!!
ο κερατας πηδηχτηκe με μια πλαστικη κουκλα, ομοιωμα της πρωην του ομορφαντρα, με vagina similar με της πρωην-αυτοι την κατασκευασαν ετσι similar δλδ, για λογαριασμο πελατη τους.. ο πελατης ηταν η εταιρεια πορνοταινιων στην οποια δουλευει η πρωην!! (ξερεις, μια ξανθια μπαρμπι που επαιρνε και κοκα...)... ΛΟΟΟΟΟΛ!! ΕΧΑΣΕΣΣΣΣΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να μη κατεβάσω τον δεύτερο κύκλο δηλ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου άρεσε και ο 2ος κύκλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κι εμενα μαρεσει πολυ! απλα ειναι πολυ περιεργος... εννοειται κατεβασε τον καγι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ωραία! Γιατί είναι ήδη στο 88,8%! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
LOL! ΝΑ ΜΑς διαφωτισεις και στην απορια που ειχαμε παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα καθόλου μιας που δεν έβλεπα τη σειρά...
έτυχε όμως τελικά και τον τελευταίο καιρό έχω δει λόγω των επαναλήψεων κάποια σκόρπια επεισόδια...
Αυτό που είδα εγώ και δεν ξέρω κατά πόσο ήταν σύμπτωση, είναι ότι δεν αφορά μόνο τη ματαιοδοξία αυτή η σειρά αλλά κι ένα σωρό άλλα ζητήματα....
Όπως το επεισόδιο με την τυφλή.... ή το κορυφαίο κατ εμέ επεισόδιο με την κοπέλα που είχε υποστεί κλειτοριδεκτομή :'(
Δεν είναι κακή σειρά.... απλά είναι δομημένη με τέτοιο τρόπο που εγώ τουλάχιστον δεν "κόλλησα" να τρελαίνομαι να δω το επόμενο μην τυχών και το χάσω (όπως παθαίνω με σειρές επιστημονικής φαντασίας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Γαμώτο το έχασα τη Παρασκευή. :( Σήμερα όμως με τίποτα. ;) Πάνω κάτω τί έγινε στο επεισόδιο της Παρασκευής??? (Χοντρά-χοντρά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η γυναικα του γιατρου σφαχτηκε στη τζαμαρια και θα της εκαναν πλαστικη για τα τραυματα στο προσωπο(το ντουετακι).. Την επιασε ασχημα η αναισθησια κι εβλεπε κατι ηλιθια ονειρα οτι η ψυχολογα-δασκαλα ηταν αγγελος-του-θανατου που θα της επαιρνε τη ζωη και ειδε τη ζωη της σαν να ηταν παντρεμενη με τον αλλον γιατρο-τον ομορφαντρα οχι τον κανονικο αντρα της, ενω της ειχε μεινει απωθημενο ο κανονικος αντρας της με τον οποιο υποτιθεται ειχανε φλερτακι(σικ) στα κολλεγιακα τους χρονια κι αυτος την εφτυσε γιατι ηταν ευτυχισμενα παντρεμενος , και τετοιες μπουρδες. Γενικα ολο το επεισοδιο ηταν οι ψευδαισθησεις της κυριουλας, πολυ χαζο ;X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ευχαριστώ. :) Δε καταλαβαίνω γιατί ο άλλος θεωρείται ομορφάντρας. (όχι μόνο από σένα αλλά και από άλλα άτομα που το βλέπουν) καλός είναι δε λέω, αλλά εγώ αν μου λέγαν σε ποιόν απο τους δυο ήθελες να μοιάζεις, θα έλεγα στο Σον. (και όχι δεν είμαι γκέυ) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βασικα ειναι ο κωδικας για να συνεννοουμαστε με μια φιλη μου για τη σειρα γιατι δεν εχουμε μαθει ακομα τα ονοματα :P
Αυτος ομορφαντρας, ο αλλος κερατας, το παιδι κινεζακι.
Ποιος ειναι ο Σον? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ο ΣΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΡΑΤΑΣΣΣΣ!


ο ομορφαντρας και μενα μαρεσει, παρολο που ειμαι ερωτευμενη με αλλον.
ο κερατας ο καημενουλης ειναι πολυ καλουλης... πολυ φατσουλα....




κουεδινα μου, ναι, εξεταζει και πολλα αλλα... αλλα ΟΛΑ ακομα και η τυφλη και πολλα ακομα ειναι γυρω απο τη ματαιοδοξια!
χαιρομαι που σου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο κερατάς είναι ο Σον :P
Και εγώ τον ομορφάντρα θέλω.. έχει κορμί φιδίσιο που θέλω να του το κάνω ίσιο! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα μου φαινεται τοσο ομορφος που κατανταει ξενερωτος (μπαδεγουει πως τον λενε; ).
Βεβαια αν μου την επεφτε μαλλον θα το σκεφτομουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κρίστιαν Τρόϊ τον λενε μαρή άσχετη! :P Εγώ θα έκανα πως το σκέφτομαι μπας και τον προβληματίσει η δυσκολία της ..κατάκτησης, αλλά επειδή σιγά μη ψάρωνε, μάλλον θα έπεφτα με την μία, μη τυχόν και δεν προλάβω και αλλάξει γνώμη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΟυΑο, εσυ εισαι μορφωμενη :P
Σον-Κριστιαν-Σον-Κριστιαν, μας μενει η γυναικα κι οι παρατρεχαμενοι συγγενεις τωρα!
Εγω στο οτι ειναι σαβουρομαμης βασιζομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H γυναίκα λέγεται Τζούλια, ο γιος Ματ, η κόρη Αννι. Το κινεζάκι δεν θυμάμαι, ούτε η γκόμενα-μαμά του. Λίζ η αναισθησιολόγος. Σου 'ρχονται σιγά σιγα; :P

(παω να δω κανα επεισόδιο πριν κοιμηθώ λέω εγώ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το κινεζακι ειναι ο Ματ μαλλον!
Νταξ, σε μια βδομαδα θα ξερω και τι δουλειες κανουν (ο Σον τι επαγγελεται ειπαμε? χοχοχοοο..).
Αντε καληνυχτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νομιζα κινεζάκι λέγατε τον γιο του ομορφάντρα! :blink: Σκουζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top