Nip/Tuck

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μου φαινεται αυτο τον κυκλο τον παιζει σ'επαναληψη,
το χα δει την πρωτη φορα που μιξοκλαιγε μ'εκεινον τον παπα.
Αηδιες και ξερασματα, να γινοταν κλαψιαρης, οχι γκαμιγκουλας!:rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αηδιες και ξερασματα, να γινοταν κλαψιαρης, οχι γκαμιγκουλας!:rtfm:
και μετά αναρωτήσου αν θα την έβλεπες τη σειρά:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αυτό που μου έβγαλε εμένα ο τύπος πάντως είναι ότι είναι "απλά" ένα τρομοκρατημένο αγοράκι...

αυτό που μου βγάζει εμένα είναι απίίίστευτη ανασφάλεια κι ότι δεν ξέρει τι πραγματικά θέλει.. για να μην μιλήσω για τη ματαιοδοξία... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ας μην πω καλύτερα τι μου βγάζει εμένα :whistle:
Πάντως δεν θα βρεθεί μία...μία να τον στρώσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν μάθει ν'αγαπούν. Αυτούς δεν τους κατηγορείς, απλά τους λυπάσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Χα! Κουβαλώ γνώση μαζί μου! Λοιπόν!

Όταν πηγαίνεις, που λέτε, για να κάνεις πλαστική στο Αμέρικα, μπορείς να το περιγράψεις ως "Πήγα για nip and tuck". Η σειρά αρχικώς λεγόταν "Nip and Tuck" αλλά για να ακούγεται λιγότερο sitcom-y, ο Ryan Murphy. δημιουργός της σειράς, έβαλε μια κάθετο στη θέση του and, και voila, Nip/Tuck!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θενκς Μολκάκι! Φανταζόμουν πως είναι όρος της πλαστικής χειρουργικής! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ε ναι, λίγο πολύ λογικό ήταν, αλλά την είχα κι εγώ την απορία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ας μην πω καλύτερα τι μου βγάζει εμένα :whistle:
Πάντως δεν θα βρεθεί μία...μία να τον στρώσει :P

bowwww! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φρικερνω καλε σημερα εγω!!!!!!!!!!

κορψ, αρχιζω να φανταζομαι αυτα που λεγαμε.... θα σου στειλω πμ!!!!!

νομιζω φανταζομαι ποιος ειναι ο χασαπης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χαμόόόόόός..... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωχ, ξενερωσα σημερα, δεν το προλαβα :(
Ειδα μονο την εγχειριση του Σον (χα, τον εμαθα), και ελιωσα λιγο με την αγκαλιτσα στο τελος :redface:
Αυτη ηταν η τυπισσα που εκανε παιδι με τον Κριστιαν (χα, δις) και ειχαν το νταβαντουρι με την κουνια; Που εμενε σε σκαφος;
Πφ, αχταρμας, καντε μια σουμα!! :X
Τι φανταζεσαι, τι λεγαμε;
Ενημερωστε με γρηγορα ομως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι δεν καταλαβες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τιποτα! Ποιος ειναι ο χασαπης; Τι ειναι γενικως;; Γιατι μαχαιρωνει κοσμο; Γιατι ο Κριστιαν δεν χειρουργησε τον Σον; Τι παιχτηκε με τη γυναικα στο τελος; Βγαλε με απ'το σκοταδι :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
η γυναικα εχει ειτζ! ετσι ξεκινησε το εργο...
ειπε στον ομορφο οτι αυτη εχει, ισως να εχει κι αυτος... οποτε δεν ηθελε αυτος να κανει το χειρουργειο γιατι φοβοταν, και καλεσε τον αλλο...


ο δε χασαπης δε ξερουμε ποιος ειναι, αλλα ξερουμε οτι το κανει γιαι δε μπορει να βλεπει αλλα τελεια προσωπα γυρω του!


στο τελος αγκαλιαστηκαν γιατι ο ομορφουλης σκεφτοταν οτι χαρη στην πτανιτσα αυτη εχει το μαυρουλι το παιδακι, κι ας μην ειναι δικο του, και συγκινηθηκε τεσπα!:P


καλε με ποιον εστελνα εγω πι εμς και λεγαμε για το νιπτακ?
σιγουρα οχι με την κορψ γιατι κι αυτη αχετη ειναι..... αλλα με ποιον εστελνα????? εεεεεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αααααχου τον ομορφαντρααα.. (που σιγα μην εχει ειτζ, αλλα τελος παντων).. γλυκουλιαρης μου φανηκε παντως για πρωτη φορα.
Ποιον υποψιαζεσαι για χασαπη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεν εχει τελικα, εκανε εξετασεις.... και εκανε και στο μαυρουκο το μπεμπη και το μπαμπα του... κανεις δεν εχει, μονο αυτη!
δε σου λεω για χασαπη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
A αυτοι ηταν οι φρισμπεν και μπρουμπεν; (σιγα μη θυμομουν πως τους λενε)
Πες πεεεες (ετσι κι αλλιως δε θα τον ξερω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
καλε με ποιον εστελνα εγω πι εμς και λεγαμε για το νιπτακ?
σιγουρα οχι με την κορψ γιατι κι αυτη αχετη ειναι..... αλλα με ποιον εστελνα????? εεεεεε?


Με μένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
A NAI ME TO ΑΔΕΣΠΟΤΟΟΟΟΟ!!!


αυτο που λεγαμε για εκεινο το ατομο... νομιζω οτι ειναι ο χασαπης!


πσ. τι ειναι φρισμπεν μπορουμπεν καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top