O/η φίλος/η σας σε αισθησιακή ταινία!!!!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και εκεί που αποφασίζεται να εμπλουτίσετε την "ερωτική" συλλογή σας (λέμε τώρα) με ένα ακόμα έργο ανακαλύπτετε ότι ο/η σύντροφος σας έχει ένα ρόλο στην ταινία. Ποιά είναι η αντίδραση σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
μμμμμ... Θα σου πω για μια πλάκα που μας έκαναν κάτι φίλοι μας όταν είχε βγει η βρώμα ότι τα περισσότερα ξενοδοχεία στην Αθήνα είχαν κάμερες...

Ερχόντουσαν κάτι φίλοι μας(με μεγάλη συλλογη από τσόντες από το ιντερνετ) και πιάναν όλους τους αθηναίους και μας λέγαν: "Ρε, να σου πώ... Κατέβασα μια ερασιτεχνική τσόντα από ίντερνετ, από ξενοδοχείο, και δεν φαίνεται καλά το πρόσωπο, αλλά νομίζω ότι ήσουν εσύ..." Περιττό να σου πω ότι όλοι ψαρώναμε!:redface:

Γι'αυτό αν δω κάποιον γνωστό μου σε τσόντα, με όλα αυτά που έχουν ακουστεί για κρυφές κάμερες, θα τον έπιανα και θα του το έλεγα διακριτικά!Εκτός αν είναι κάποιος από αυτους τουσ δύο που μας έκαναν την πλάκα, τότε θα την έκανα προβολή στο πολυτεχνείο!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΜΜΜ δύσκολο ερώτημα
μπορεί να γελούσα γιατί δεν θα ήξερα τί να κάνω
μετά θα νευρίαζα και μπορεί να τον χώριζα
Εννοείται αν καταλάβαινα πως γινόταν το διάστημα που είμαστε μαζί είχε φάει σουτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΜΜΜ δύσκολο ερώτημα
μπορεί να γελούσα γιατί δεν θα ήξερα τί να κάνω
μετά θα νευρίαζα και μπορεί να τον χώριζα
Εννοείται αν καταλάβαινα πως γινόταν το διάστημα που είμαστε μαζί είχε φάει σουτ


Και αν ήταν αυτό που περιέγραψε η ένβη; (κοινώς εν αγνοία του...)

Εγώ νομίζω ότι θα το έψαχνα λίγο παραπάνω για να δω τι παίζει!
Αλλά αν ήταν εν γνώση της, κατευθείαν μονοκόματο σουτ!! (ξέρετε από αυτά που πονάει και η μπάλα!)



υγ> ίσως όμως και να της ζητούσα να μου γνωρίσει μερικές από τις συμπρωταγωνίστριές της...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αντιρεαλιστικό θρεντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Αντιρεαλιστικό θρεντ


Γιατί βρε? Με τις κρυφές κάμερες όλοι μας μπορεί να έχουμε πρωταγωνιστήσει σε καμιά "υπερπαραγωγή"..! :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Γιατί βρε? Με τις κρυφές κάμερες όλοι μας μπορεί να έχουμε πρωταγωνιστήσει σε καμιά "υπερπαραγωγή"..! :P ;)

Πες το ψέματα είναι τρελό το κύκλομα με τις κάμερες πες τα Ευαγγελάτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Πες το ψέματα είναι τρελό το κύκλομα με τις κάμερες πες τα Ευαγγελάτε!!!

Τα λέω, και από την άλλη βδομάδα, κάθε Τετάρτη (νομίζω..?) στον Άλφα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Τα λέω, και από την άλλη βδομάδα, κάθε Τετάρτη (νομίζω..?) στον Άλφα! :P

Σωστό! Και για να αποδείξω πόσο ρεαλιστικό είναι το τόπικ, αναφέρω μερικούς μόνο τίτλους που βρήκα στο ιντερνετ απο "ερωτικές" ταινίες. :

- Valder ο πελεκιτής
- Κουνελομαχίες
- Πιάσε μου το τόπικ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα!!! και ο τσοντοηθοποιός δουλειά είναι!:P

αν βέβαια πρόκειται για ερασιτεχνικό βίντεο ξενοδοχείου και ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ, τότε βλ. bunny,giostau reactions:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Πολύ "The girl next door" είδατε κι εσείς! Τέλεια ταινία και έχει και σχέση με το θέμα μας.

Λοιπόν, αν εγω είχα κοπέλα που είχε παίξει στο παρελθόν σε τσόντα, πρώτα θα φοβόμουν για την υγεία μου (μεταδοτικά νοσήματα κι ετς). Έπειτα -υποθέτοντας οτι μου το κρατούσε κρυφό- θα θύμωνα αρκετά αλλά πιθανότατα θα αποδεχόμουν την κατάσταση. Το παρελθόν είναι παρελθόν! Αρκεί απο τη στιγμή που θα τα φτιάξει μαζί μου να μην ξαναπρωταγωνιστήσει ούτε καν σε θίασο του Εθνικού Θεάτρου...

Αν βέβαια έπαιζε κάποιος φίλος σε τσόντα, αμέσως θα τον έπαιρνα τηλέφωνο και θα φώναζα: "Που σαι ρε γαριδάκι;" :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Σωστό! Και για να αποδείξω πόσο ρεαλιστικό είναι το τόπικ, αναφέρω μερικούς μόνο τίτλους που βρήκα στο ιντερνετ απο "ερωτικές" ταινίες. :

- Valder ο πελεκιτής
- Κουνελομαχίες
- Πιάσε μου το τόπικ κτλ

(πάλι καλά που δεν βρήκες καμιά του στυλ: "με την nv, όπου λάχει") Μήπως να κάνουμε καμιά προβολή να ανακυρήξουμε όλοι μαζί την καλύτερη? Η να πάμε όλοι μαζί στον ευαγγελάτο?
"και σήμερα έχουμε το στέκι μαζί μας, να μας καταγγείλει την βάναυση εκμετάλλευση των μελών του στο αδυσώπητο κόσμο του ίντερνετ... Μας μιλάνε οι admin kai moderators του φόρουμ..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
[OFFTOPIC] δεν φτιάχνουμε κανα θρεντ οπου να βαζουμε τα νικς μας σε τίτλους τσοντο-ταινιών?:):)[/OFFTOPIC]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
[OFFTOPIC] δεν φτιάχνουμε κανα θρεντ οπου να βαζουμε τα νικς μας σε τίτλους τσοντο-ταινιών?:):)[/OFFTOPIC]

Καλό!! κάντο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Σωστό! Και για να αποδείξω πόσο ρεαλιστικό είναι το τόπικ, αναφέρω μερικούς μόνο τίτλους που βρήκα στο ιντερνετ απο "ερωτικές" ταινίες. :

- Valder ο πελεκιτής
- Κουνελομαχίες
- Πιάσε μου το τόπικ κτλ

Αμάν βρε παππού αντί να με καλύψεις μου τα βγάζεις όλα στη φόρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Και αν ήταν αυτό που περιέγραψε η ένβη; (κοινώς εν αγνοία του...)

Εγώ νομίζω ότι θα το έψαχνα λίγο παραπάνω για να δω τι παίζει!
Αλλά αν ήταν εν γνώση της, κατευθείαν μονοκόματο σουτ!! (ξέρετε από αυτά που πονάει και η μπάλα!)



υγ> ίσως όμως και να της ζητούσα να μου γνωρίσει μερικές από τις συμπρωταγωνίστριές της...:P

Μισό ακόμη κι αν είχε γίνει εν αγνοία του το διάστημα που είμαστε μαζί τότε λογικά η συμπρωταγωνίστρια θα έπρεπε να είμαι εγώ,σωστά;
Αν όχι τότε με κεράτωνε και μάλιστα τα αίσχη του κυκλόφορησαν και στην αγορά(τι γράφω ο Φώσκολος).
Όπως και να χει την γαμ...
Γιατί στην πρώτη περίπτωση με τρέχει σε κακόφημα ξενοδοχεία και γίνεται η ερωτική μου ζωή τσόντα.
Στην δεύτερη μου τα φόρεσε (την συνέχεια την φαντάζεστε)
Στην τρίτη δλδ να έπαιξε εις γνώσιν του και πάλι θα τον σούταρα(μετά τη σχετική υστερία) και ύστερα θα έβλεπα την κασέτα(όχι τίποτε άλλο για να δω τι κανει το μόνταζ μιας και θα το έχω ζήσει live)
Hθικό δίδαγμα: Προτιμάτε τα θρίλερ
Υ.Γ. Αυτό με τις κουνελομαχίες ακούγεται πολύ kinky
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Γιάννη δεν έδωσες καλούς τίτλους ρε συ (μόνο το πελεκητής μου άρεσε). Για δες εδω τιτλάρες ρε:

"Στήσου στο e-steki" (και καλά πρωταγωνιστούμε όλοι)
"Ο Άρχοντας Των Ατασθαλιών" (εδω πρωταγωνιστώ εγω)
"Με την nv (ένβη) όπως σε βολεύει" (πρωταγωνίστρια και καλά η ενβη)
"Τζόνι το μεγάλο τρομπόνι" (εδω ο Γιάννης)
"Κάνε με κουνέλα" (Εδω η κουνελίτσα)
"Η εργολάβος του έρωτα" (και πάλι η ένβη)
"Το μαστίγιο της ηδονής" (και πάλι εγω)

No offence παίδες! :) (Θα έλεγα κι άλλα που μου ρχονται αλλά εσείς είστε φιλαράκια, τους άλλους φοβάμαι μην παρεξηγηθούν αμα πω τίποτα) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Γιάννη δεν έδωσες καλούς τίτλους ρε συ (μόνο το πελεκητής μου άρεσε). Για δες εδω τιτλάρες ρε:

"Στήσου στο e-steki" (και καλά πρωταγωνιστούμε όλοι)
"Ο Άρχοντας Των Ατασθαλιών" (εδω πρωταγωνιστώ εγω)
"Με την nv (ένβη) όπως σε βολεύει" (πρωταγωνίστρια και καλά η ενβη)
"Τζόνι το μεγάλο τρομπόνι" (εδω ο Γιάννης)
"Κάνε με κουνέλα" (Εδω η κουνελίτσα)
"Η εργολάβος του έρωτα" (και πάλι η ένβη)
"Το μαστίγιο της ηδονής" (και πάλι εγω)

No offence παίδες! :) (Θα έλεγα κι άλλα που μου ρχονται αλλά εσείς είστε φιλαράκια, τους άλλους φοβάμαι μην παρεξηγηθούν αμα πω τίποτα) :clapup:

Πήγα να σου πω ότι άνοιξε σχετικό θρεντ, αλλά κλειδώθηκε...
εργολάβος του έρωτα...? μμμ... Μ'αρέσει! ενισχύει τον μύθο μου!:P (ναι, είμαι ψώνιο τα έχουμε πει αυτά!)

εχω και εγώ μερικά:
"ο παλούκι λουκ και το πιστό του κουνέλι σε νέες περιπέτειες"
"ο άρχοντας στο νοσοκομείο"
"ο άρχοντας αιχμάλωτος από ******* αμαζόνες"
κτλ....
να μην το συνεχίσω ε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχα καλοοο!! :rofl:
Τώρα είδα τις απαντήσεις σας!
Ε εντάξει μην το παρακάνουμε και με ειδικό θέμα... Νομίζω το παρόν είναι οκ και για τα 2 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Γιατί στην πρώτη περίπτωση με τρέχει σε κακόφημα ξενοδοχεία και γίνεται η ερωτική μου ζωή τσόντα.
Κάτσε, τώρα το σωστό να λέγεται... πώς λες ότι "σε τρέχει"; Με τη θέλησή σου δε θα είχες πάει; Με την ίδια λογική μπορεί να πει κι αυτός το ίδιο για σένα, αφού κι αυτός το ίδιο θα έπαθε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top