Off topic thread! Πως???

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θέλω να ανοίξω ένα νέο θέμα στα off topic, αλλά δεν μπορώ! Δεν εμφανίζεται το αντιστοιχο εικονιδιάκι, οπως στις υπολοιπες κατηγοριες!

δε νομιζω να κανω καμια βλακεια, ε? :hmm::hmm::hmm:
--------

Οντως βλακεια, μη δινετε σημασια φταιει η κουραση! ας μεινει μεταξυ μας!!!
καποιος να το διαγραψει!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μπορεί κ εγώ να λέω βλακείες αλλά αυτό νομίζω ότι το κάνουν οι διαχειρηστές. Γιατί οφ τόπικ όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπορεί κ εγώ να λέω βλακείες αλλά αυτό νομίζω ότι το κάνουν οι διαχειρηστές. Γιατί οφ τόπικ όμως;

διαχειριστη επικαλεστηκα!:P

οκ, πρεπει να παω στη γενικη συζητηση προφανως, ουτε που ειχα προσεξει τι ειναι το Οff topic ακριβως! μη δινετε σημασια, ολα ειναι υπο ελεγχο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
:lol::lol: (δεν θα μιλήσω δεν θα πω τίποτα, αφου το καταλαβες απο μονος σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
μη δινετε σημασια, ολα ειναι υπο ελεγχο! :lol:
Να οφτοπικιαστεί κανείς ή να μην οφτοπικιαστεί; ιδού η απορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Να οφτοπικιαστεί κανείς ή να μην οφτοπικιαστεί; ιδού η απορία


Έγραψες πάλι:up::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:lol::lol: (δεν θα μιλήσω δεν θα πω τίποτα, αφου το καταλαβες απο μονος σου)

τι να πεις κι εσυ, αυτα τα διαμαντια ειναι για να μενουν στην ιστορια! :lol:

η κουραση φταιει οκ? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
τι να πεις κι εσυ, αυτα τα διαμαντια ειναι για να μενουν στην ιστορια! :lol:

η κουραση φταιει οκ? :P:P:P

Έτσι το λένε τώρα;;;;:blink::P:P:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
καλέ πόσες φορές θα το πούμε, ΜΗΝ αποπαιρνετε τους άντρες του φόρουμ...θα φύγουν και αυτοι οι λίγοι τρέχοντας...:lol::lol:
εγω καταλαβαίνω την κουρασή σου παντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
καλέ πόσες φορές θα το πούμε, ΜΗΝ αποπαιρνετε τους άντρες του φόρουμ...θα φύγουν και αυτοι οι λίγοι τρέχοντας...:lol::lol:
εγω καταλαβαίνω την κουρασή σου παντως :P




Ποιος τον αποπήρε καλέ ίσα ίσα που είναι και κούκλος στο avatar με αυτήν την στολή:redface::redface: (πάντα μου άρεσαν οι γάτοι με παπούτσια):up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αρε Shakespeare......

σε νοιώθω απόλυτα..... :(
Εδω εγω τις προάλλες μπέρδεψα άσπρο σκύλο που τον πήγαινε ο μπαμπάς του βόλτα για άσπρο Κύκνο....και λέω αποκλείεται.. και μετά τον είδα σαν άσπρη Χήνα.... (το διόρθωσα στο μυαλό μου...):blink::blink:

και μετά λέω στον Εαυτό μου, (όλα σε κλάσματα δευτερολέπτων).. ρε ούφο στα κατσάβραχα του Γαλατσίου... που τα είδες τα πτηνά???

Ε , και μετά διαμορφώθηκε σιγά σιγά σε σκύλο......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Σ' αυτό το σημείο θα κάνω ένα καλό offtopic για να θυμούνται οι παλαιότεροι κ να μαθαίνουν οι νεότεροι. Θα ήθελα να δηλώσω ότι ειμαι η Νο 1 θαυμάστρια του Shakespear ο οποίος έχει καταπληκτική!!!! φωνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Σ' αυτό το σημείο θα κάνω ένα καλό offtopic για να θυμούνται οι παλαιότεροι κ να μαθαίνουν οι νεότεροι. Θα ήθελα να δηλώσω ότι ειναι η Νο 1 θαυμάστρια του Shakespear ο οποίος έχει καταπληκτική!!!! φωνή

Τι υπονοείς????
οτι μιλήσατε προφορικά???????/:blink::blink::blink: αμέσως τσ τσ.....

ή εννοείς τον ΆΛΛΟΝ.... :cool::cool::cool::cool: που μας κοιτάει απο ψηλά!!! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σ' αυτό το σημείο θα κάνω ένα καλό offtopic για να θυμούνται οι παλαιότεροι κ να μαθαίνουν οι νεότεροι. Θα ήθελα να δηλώσω ότι ειναι η Νο 1 θαυμάστρια του Shakespear ο οποίος έχει καταπληκτική!!!! φωνή
:P ειναι αυτο που λενε, καλυτερα να τραγουδας παρα να μιλας!!! :P
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Τι υπονοείς????
οτι μιλήσατε προφορικά???????/:blink::blink::blink: αμέσως τσ τσ.....

ή εννοείς τον ΆΛΛΟΝ.... :cool::cool::cool::cool: που μας κοιτάει απο ψηλά!!! :lol::lol::lol:
όχι βρε που να ξέρω αν ο συγχωρεμένος έχει καλή φωνή, αααα!!! δεν είμαι κ τόσο μεγάλη:lol:. Ο δικος μας άνοιξε χθες ένα thread όπου ψάχνει νέα ταλέντα για μουσική για να κάνουν συγκρότημα κ έβαλε κ λινκ από το myspace του όπου στη σελίδα του ακούγεται να τραγουδάει κ έχει καταπληκτική φωνή:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι ναι κι εγώ δηλώνω θαυμάστρια,θα σου κάνουμε fun club Shakespeare!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Πράγματι αγαπητοί!!!!:up::up::up:
ΕΓΚΡΙΝΩ!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantom-girl

Νεοφερμένος

Η fantom-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εεεε θα το φατε το παιδιιιι :mad: τι να πειςςςς γυναικες εεε????
τρελλες!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top