Office Genuine Advantage

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
εγω προσπαθηα να το παω στην 2 μηνες πριν κι επειτα ενα μηνα πριν αλλα δεν εγινε. μοε εγραψε ότι απέτυχε να γίνει η επαναφορά συστήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
εγω προσπαθηα να το παω στην 2 μηνες πριν κι επειτα ενα μηνα πριν αλλα δεν εγινε. μοε εγραψε ότι απέτυχε να γίνει η επαναφορά συστήματος.

Απέτυχε...? :hmm: κακό αυτό.Τέσπα ρίξτου ένα format και τελίωσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
πώς να το κάνω το φορμάτ;;;;;;;;;;;;;; εύκολο είναι; και δεν θέλω να φωνάξω τον ίδιο τεχνικό γιατί.... δε θέλω :D.
μου λες αναλυτικά, αν έχεις την καλωσύνη, πώς γίνεται; γιατί , θα το κάνω, δεν θα του περάσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος, βάζετε που βάζετε πειρατικά win, τουλάχιστον κατεβάστε τις σωστές εκδόσεις με τα σωστά cracks!

Τί φορματ, system restore και πράσινα άλογα? Ενα μκρό πείραγμα στην registry και τελείωσε το θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Kαλά , επειδή έχουν ειπωθεί του κόσμου τις μαλακίες οι ΛΥΣΕΙΣ είναι 2

1) αγοράστε αυθεντικά τα windows

2) κατεβάστε το κρακ

Αν και δεν είναι τόσο δύσκολο το 2ο αν θέλετε βοήθεια πμ me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
BTW αυτό που λες δεν είναι crack, ACTIVATOR είναι.
καραμπινάτο κρακ είναι.

(κι ο "activator" κρακ είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
παιδιά, εγώ δεν έχω πειρατικά windows. ο τεχνικός που μου τα πέρασε,- μετά το format-, μου είπε ότι φταίω εγώ-τον ρώτησα σ'ημερα- γιατί, όταν μου βγήκε ένα παράθυρο για να κάνω κάτι αναβαθμίσεις, εγώ το κλίκαρα ενώ δεν έπρεπε. Γιατί, λέει, αυτά είναι κόλπα της microsoft για να μας κάνει να αγοράζουμε καινούργιο λογισμικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε; Αν δεν είναι πειρατικά τα windows σου δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα με το windows genuine advantage.
Ο τεχνικός που σου τα πέρασε σου έδωσε το κουτί και το serial των windows σου; Τι σε χρέσωσε ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ε; Αν δεν είναι πειρατικά τα windows σου δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα με το windows genuine advantage.
Ο τεχνικός που σου τα πέρασε σου έδωσε το κουτί και το serial των windows σου; Τι σε χρέσωσε ακριβώς;

Ρε τι ρωτάς κι εσύ τώρα... Μάμησέ το προφανώς πειρατικά είναι...

γιατί, όταν μου βγήκε ένα παράθυρο για να κάνω κάτι αναβαθμίσεις, εγώ το κλίκαρα ενώ δεν έπρεπε. Γιατί, λέει, αυτά είναι κόλπα της microsoft για να μας κάνει να αγοράζουμε καινούργιο λογισμικό.

Γαμάτος ο τεχνικός ε? Χαχαχααχαχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Α, κατάλαβα!!!!!!! Γι' αυτό επέμενε, λέει, να ΜΗΝ κλικάρω ΠΟΤΕ τις αναβαθμίσεις.
Πάντως, εγώ αρχικα στον υπολογιστη μου ειχα βάλει τα XP home edition κι αυτός μου πέρασε τα professional. Τα γνησια home edition τα έχω με το κουτάκι τους.:D
Κάτι δε μου άρεσε στον τύπο , γι'αυτό δεν ήθελα να ξαναέρθει. Τον ρώτησα αν είναι γνήσια αυτά που μου πέρασε και μου απάντησε ένα παγωμένο "ναι". Τι να κάνω κι εγώ η έρμη, δεν ξέρω από αυτά. Ήθελε, όμως , να έρθει για να μου κάνει φορμάτ ή ότι άλλο. εγώ πάλι, όχι :P.
Σας ευχαριστώ πολύ djohn και anarki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε, δεν είναι γνήσια :P
Σου πήρε λεφτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Έκανε φορμάτ, μου πέρασε κι ένα λεξικό, έβαλε τα προφέσιοναλ και μου είπε ότι συνήθως για το φορμάτ ζητούν και 80 ευρώ. μου ζήτησε 30 ευρώ κι εγώ του έδωσα 50.....:ntomata:

ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟ. ΗΜΟΥΝ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ!!!!!:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε καλά τα windows xp prof απο μόνα τους κάνουν πάνω απο 100 ευρώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
γεια σας.
ήθαλα να ρωτησω , ιδιαίτερα τον djohn που με κατεύθυνε, μετα το κατεβασμα του γκουχ γκουχ για τα windows, θα μπορω να κανω updates;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι λογικά θα μπορείς.Πάτνως λίγα σου πήρε ο τεχνικός να ξέρεις.Στα multirama πχ ζητάνε 60 για εγκατάσταση με δικιά σου χρέωση λειτουργικού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ναι, λίγα μου πήρε. Έχει, όμως, και άλλη δουλειά, άλλης ειδικότητας, και "ψαρεύει" πελάτες μέσω αυτής. Μου είπε, όμως, και ψέματα ότι μου έβαλε τα αυθεντικά (εγώ δεν ήξερα τίποτα από υπολογιστές , τότε.).

Δοκίμασα να κάνω updates αλλά μου έβγαλε αποτέλεσμα ότι δεν είναι το γνήσιο λειτουργικό. Αυτή τη φορά, όμως, δε μου έβγαλε το μήνυμα που μου μαύριζε όλη την οθόνη. Και το θέμα είναι ότι έχω τα αυθεντικα windows , τη home edition. Τι ήθελε να μου βάλει τα professional;;;;; Να ξαναδοκιμάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
απλα, οταν κανεις Update τα windows σου... μην επιλεγεις ολα τα πακετα.. 2 συγκεκριμενα :> μπορουν να αναγνωρισουν αν εχεις πλαστα or real windows...
Τα υπολοιπα κανονικα κανεις τα Updates σου κυριλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
τι ειναι αυτο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Office_Genuine_Advantage

Ελέγχει την γνησιότητα των Office που έχεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top