Online δωρεάν Τηλεόραση (TV)

dimishr1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ένα αξιόλογο site με live TV από όλον τον κόσμο είναι το https://wwitv.com

Πάντως επειδή λέμε για την νομιμότητα, υπάρχουν σαιτ που μπορείς να βλέπεις αγώνες. Εσύ που πατάς ένα λινκ και δείχνει κάτι στον Media Player (ή οποιονδήποτε player), είσαι νόμιμος. "Παράνομη" είναι η ip που ανεβάζει την μετάδοση στο internet... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Παιδιά το Justin.tv δεν ξέρω αν είναι νόμιμο ή όχι. MODs δείτε και πείτε μου και αν δεν είναι νόμιμο σβήστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
'ντάξει δέν είναι αλλά και τί έγεινε;
Αλλά για κάτι που τουλάχιστον από την πλευρά του χρήστη είναι νόμιμο, δειτε το MyP2P.eu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimishr1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το justin.tv ανήκει στην κατηγορία των σαιτ όπου ουσιαστικά εκπέμπεις εικόνα στο ιντερνετ μέσα απο μία κάμερα (για παράδειγμα, το justin.tv και το ustream.tv χρησιμοποιύσαν ο Ομπάμα και η Χιλαρι όταν ήθελαν να μεταδώσουν ομιλίες τους μέσα από το Ιντερνετ...) Επομένως, είναι 100% "νόμιμο" σαιτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:iagree:η δικια μου οθονη μπορει να παιξει tv χωρις να ανοιξεις καν το pc!!!το μονο που εχεις να κανεις ειναι να συνδεσεις την οθονη με ενα καλωδιο για την κεραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
σιγα εγω μπορω να δω τηλεοραση και χωρις να ανοιξω υπολογιστη ή οθονη~πως?
Ανοιγω την τηλεοραση!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εξυπνάδες.
Το θέμα αφορά τηλεόραση μέσω ιντερνετ, οχι αν οι οθόνες σας είναι και τηλεοράσεις. Επανέλθετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
:iagree:η δικια μου οθονη μπορει να παιξει tv χωρις να ανοιξεις καν το pc!!!το μονο που εχεις να κανεις ειναι να συνδεσεις την οθονη με ενα καλωδιο για την κεραια

Αυτό λέμε. Πως θα δεις τηλεόραση χωρίς την κεραία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
για ποδόσφαιρα πάτε στο rojedirecta.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κανένα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ολη μερα βλεπετε τηλεοραση,μεχρι και στον υπολογιστη θελετε?
καλη ειναι και η κανονικη τηλεοραση,για ποιο λογο να βαλεις και στο pc?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είναι για 1 φίλο μου!Θέλει πρόγραμμα για το pc!Δεν έχει τηλ. στο δωμάτιό του!Όπως και εγώ!
-----------------------------------------
Θέλει να συνδέσει το Pc Με κεραία!!Εννοώ αυτό το άσπρο καλώδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Φοβερό:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
https://rapidshare.com/files/201969751/greek_Tv.rar

pass:www.cypruswarez.com


Εγω χρησιμοποιω και αυτο χωρις κεραια και χωρις τιποτα,απλα free...ειχα βαλει και αλλο ενα αλλα μου το εβγαλε καποιος moderator αυτο δουλευει παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μπράβο..Είναι πάρα πολύ καλό..Ευχαριστώ πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ξερετε πως μπορω να βλεπω τηλεοραση μεσω τ υπολογιστη μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary angel

Νεοφερμένος

Η mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μποριες να δεις tv στη σελιδαhttps://www.stasinos.com/Greece/TV_Free_Greek_TV/index.html
-----------------------------------------
μπορεις να βρεισ και αλλες σελιδες αν κανεις αναζητηση στο google με τους ορους on-line tv greek!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Υπαρχει το socialtv.gr αλλα θελει εγκατασταση και το silverlight της microsoft. Δεν νομιζω να εχει ολα τα ελληνικα καναλια αλλα μερικα τα εχει σιγουρα. Ψαξτε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_rouli

Νεοφερμένος

Η maria_rouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ευχαριστουμε για τα link παιδια!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top