Piercings

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
έπαθες κάποια μολυνση ????
Μόλυνση αν προσέξεις και τηρείς κανόνες υγιεινής δύσκολο να πάθεις.
Δεν είχα πάθει μόλυνση,απλώς μου ερεθιζόταν και έβγαζε ένα μαλακισμένο σπυράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiMalik

Νεοφερμένος

Η DanaiMalik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εμενα δεν παιζει να βγαλει σπυρακι στον αφαλο...ευχαριστω παντως!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikachu

Νεοφερμένος

Η Mikachu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
11:P
9 αυτια
1 μυτη
1 αφαλο
ερωτας.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristiana2000

Νεοφερμένος

Η xristiana2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
περισσοτερο οι κρικοι ή τα στρασακια προκαλουν μολυνση στη μυτη? ;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τίποτα από τα δύο.
Οι κακές επιλογές όταν κάνεις την τρύπα και η κακή φροντίδα και μόνο μπορούν να προκαλέσουν μόλυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
3+4 αυτιά
1 φρύδι
1 μύτη
1 labret

Πολύ ξυλίκι στο σπίτι για τις τρύπες αλλά εντάξει έχω συνηθίσει πλέον να κοιμάμαι στα παγκάκια χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Σε δέρνουν επειδή έκανες τρύπες ;;

Που ζούμε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απαισιόδοξος

Νεοφερμένος

Ο Απαισιόδοξος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Χαχαχαχα όχι ρε. Τρόπος του λέγειν και το ξύλο και τα παγκάκια. Απλά ξες ο πατέρας μου είναι από αυτούς που δεν επιτρέπουν ούτε το 1 και κάθε φορά που έκανα τρύπα τον άκουγα για καμιά βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια:)

Νεοφερμένος

Η μαρια:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω εκανα τρυπα στον αφαλο..Στις3/7/13 δεν πονεσα καθόλου σαν τσίμπημα ήτανε..Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι..Σε πόσο καιρό μπορώ να κάνω μπανιο στην θάλασσα ή σε πισίνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η μέγιστη δίαμετρος με την οποία μπορείς να ξεκινίσεις πια είναι;
Μπορεί να μπει κατευθείαν σκουλαρίκη streching ή πρέπει πρώτα να μπει κρίκος για κάποιο δίαστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
θέλω σέπτουμ sooooo bad :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και εγώ.:P
Αλλά θα είμαι σαν αγελάδα ξέρωγω:redface:
Δεν κατάλαβα το συσχετισμό μεταξύ αγελάδας και της φάτσας σου.:|
Βάλτε και΄μενα στο κλαμπ.
Δε μ'αφήνει η κακίστρω να κάνω άλλη τρύπα μέχρι τα 18.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα το συσχετισμό μεταξύ αγελάδας και της φάτσας σου.:|
Βάλτε και΄μενα στο κλαμπ.
Δε μ'αφήνει η κακίστρω να κάνω άλλη τρύπα μέχρι τα 18.:mad:

muahahahah εγώ αν πήγαινα Λαμία θα άνοιγα μια ακόμη στο αυτί. Αλλά θέλω helix.
Σε πληροφορώ οτι όσο είχα μπάρα έκανα δοκιμές για το πως θα μου είναι το σέπτουμ. Τρώγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
muahahahah εγώ αν πήγαινα Λαμία θα άνοιγα μια ακόμη στο αυτί. Αλλά θέλω helix.
Σε πληροφορώ οτι όσο είχα μπάρα έκανα δοκιμές για το πως θα μου είναι το σέπτουμ. Τρώγεται.
Μωρή.
Με μπέρδεψες ποιο είναι σέπτουμ;
Εγώ αν κάνω τράγο με βλέπω για το χειμώνα στην Αθήνα.
Εδώ δεν έχω και μεγάλη εμπιστοσύνη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μωρή.
Με μπέρδεψες ποιο είναι σέπτουμ;
Εγώ αν κάνω τράγο με βλέπω για το χειμώνα στην Αθήνα.
Εδώ δεν έχω και μεγάλη εμπιστοσύνη..

Το tragus δε μπορώ να το βλέπω,φρικάρω:P

Αυτό είναι το σέπτουμ, στο διάφραγμα:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το σέπτουμ είναι περισσότερο αηδία.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Το tragus δε μπορώ να το βλέπω,φρικάρω:P

Αυτό είναι το σέπτουμ, στο διάφραγμα:


Πιο απωθητικο μερος για σκουλαρικι δυσκολα βρισκεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το σέπτουμ είναι περισσότερο αηδία.:|

:bleh:
Δεν πάει σε όλους.:P

Πιο απωθητικο μερος για σκουλαρικι δυσκολα βρισκεις

Κοίτα λίγο παραπάνω. Είναι περίεργο το μέρος, δεν πάει σε όλους.
Ούτε εμένα μ'άρεσε στην αρχή που το είδα,αλλά νταξ τώρα που το ξανασκέφτομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα..

Νεοφερμένος

Η Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ έκανα στην μύτη και θέλω να βάλω ένα μικρό κρικάκι τώρα αλλά δεν μπορώ γιατί φοβάμαι μην χαλάσω το σχήμα στο σκουλαρίκι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top