Rapidshare: Απορίες και προβληματισμοί

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ρε παιδιά προσοχή θέλει. Φαίνεται αν κάτι περιεχει ιο, πρώτα απο ολα απο το μεγεθος του, πολύ μικρά αρχεια, ή αν υπάρχουν και αλλα *.exe μες στον φάκελο. Για αυτό προτού τα ανοιγετε κάντε μια αποσυμπίεση ελεγξτε τα με antivirus και μετα καντε ότι θέλετε. Και το rapidshare ειναι νομιμότατο. Τωρα αυτό που κατεβαίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλά... τότε μάλλον είπα μεγάλη μακακία. Δεν πειράζει υγεία.:P

Μη βρίζεις nioniosmeg, παραδέξου το λάθος σου και μη γεμίζεις το φόρουμ βρωμολέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μην τσακωνεστε για ψιλοπραγματα!!! Κατεβαζεις ενα Cryptload/Jdownloader, βρισκεις ρυθμισεις στο interntet(αν εισαι λιγο ασχετος :P) και μετα κανεις κανονικα την δουλεια σου!!! Ουτε κοβεται το interntet ουτε τιποτα! Και μην ξανακουσω τιποτα σαν το οτι το rapidshare ειναι παρανομο!!! Το rapidshare ειναι ενα νομιμοτατο γερμανικο site διαμοίρασης αρχειων! Το τι ανεβαζει ο καθε χρηστης ειναι αλλο θεμα! Οπως επισης και αν περιεχει ιο! Ομως μια ταινια αποκλειεται να περιεχει! Αν πας να κατεβαζεις καποιο σπασμενο προγραμμα παιζεις τη ζωη του υπολογιστη σου κορωνα-γραμματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Για την ακριβεια θελω να κατεβασω ενα τραγουδι και παταω πανω στην διευθυνση Με βγαζει στην ιστοσελιδα του rapidshare και επειτα κανω κλικ στο free user περιμενω εφοσον μετρανε τα δευτερολεπτα μεχρι το 0 και μετα παταω download αποθηκευση στην επιφανεια εργασιας και ολα οκ.
Τωρα ομως αυτο θεωρειται παρελθον/. τωρα μου εμφανιζεται η ενδειξη

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

και μου λεει να γινω premium user εγω ομως δεν θελω να πληρωσω.
Απο οτι φαινεται εκοψαν την free λειτουργια

βοηθηστε με!!!!! γιατι δεν μπορω να κατεβασω τωρα τιποτα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Περίμενε. Server overload λέει. Εννοεί ότι έχει φτάσει στο όριο των "free users" που μπορούν να κατεβάζουν ταυτόχρονα.. Ξαναδοκιμάζεις αργότερα.

btw, έχει section για ίντερνετ το φόρουμ.. https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=73
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Για την ακριβεια θελω να κατεβασω ενα τραγουδι και παταω πανω στην διευθυνση Με βγαζει στην ιστοσελιδα του rapidshare και επειτα κανω κλικ στο free user περιμενω εφοσον μετρανε τα δευτερολεπτα μεχρι το 0 και μετα παταω download αποθηκευση στην επιφανεια εργασιας και ολα οκ.
Τωρα ομως αυτο θεωρειται παρελθον/. τωρα μου εμφανιζεται η ενδειξη

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

και μου λεει να γινω premium user εγω ομως δεν θελω να πληρωσω.
Απο οτι φαινεται εκοψαν την free λειτουργια

βοηθηστε με!!!!! γιατι δεν μπορω να κατεβασω τωρα τιποτα


Απλό, πάρε έναν λογαριασμό, τζαμπατζή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
και παλι περιμενω και δοκιμαζω καθε φορα αργοτερα αλλα καμια διαφορα τι πρεπει να κανω??? δν εχω 30 ημερες εγγραφης
αν δεν σου ειναι κοπος μπορεις να μου πεις βημα-βημα τι να κανω γτ ειμαι ασχετος απο το rapishare
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ωραία λύση. -.-'

Αν δεν έχεις premium, κολλάει πολλές φορές. Δοκίμασε αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
τουλαχιστον μακαρι οταν ξαναδοκιμασω αργοτερα να εχει ξεκολλησει δν ξερω αν συμβαινει και σε εσας το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Πρέπει να πληρώσεις και να αγοράσεις έναν λογαριασμό, που θα σου επιτρέπει να κατεβάζεις πολλά GB κάθε μέρα, και όσα links θες ταυτόχρονα. Αν θες να αγοράσεις, απάντησε για να σου πω πως γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Εγώ έχω premium και δεν κολάει ποτέ. Το ίδιο θα συμβαίνει και με εσένα, εαν πληρώσεις και αγοράσεις λογαριασμό
-----------------------------------------
Ωραία λύση. -.-'

Αν δεν έχεις premium, κολλάει πολλές φορές. Δοκίμασε αργότερα.

Και τι να κάνουμε δηλαδή; Έτσι δουλεύει το rapid. Πληρώνεις και παίρνεις. Δεν πληρώνεις, δεν παίρνεις τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ναι καταρχην η διαδικασια για το πως πληρωνεις???? πριν λιγες μερες το ανακαλυψα το θαυματουργο αυο σαιτ
βασικα δεν θελω να πληρωσω αλλα τι να κναουμε εαν ειναι ναγκη πειτε μου σας ακουω βημα-βημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Εχει χαλασει γενικα τελευταια το Rapidshare . Ειναι ελαχιστα λινκς πλεον ( για τραγουδια τουλαχιστον ) που λειτουργουν για free users . Τα περισσοτερα πας να τα κατεβασεις και σου λεει οτι ειναι μονο για premium.Και στους premium εχουν αλλαξει μερικα πραγματα απο οσο ξερω .
Για να αγορασεις λογαριασμο παντως , μπορεις ειτε με paypal (μεσω διαδικτυου ) ,η αν δεν εχεις ,μπορεις να πας και να κανεις καταθεση στην τραπεζα Πειραιως και σου στελνουν με μαιλ τους κωδικους του λογαριασμου . Εγω οταν ειχα κανει ,ειχα δωσει 23 Ε αν θυμαμαι καλα για ενα τριμηνο . Με paypal βγαινει λιγο πιο φτηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Αγνοώ τον κόσμο των free users.. Είμαι πρίμιουμ 3 χρόνια τώρα. Και τζάμπα :)
Αλλά για όσους είναι free δε μπορούν να κάνουν κάτι άλλο παρά να περιμένουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
γίνε premium... αξίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Κοίτα μπορείς να βρείς accounts για rapid, είχα βρει κι εγώ αρκετά παλιά. Αλλά μετά από λίγο σβήνονται και φτου κι απ' την αρχή
-----------------------------------------
ναι καταρχην η διαδικασια για το πως πληρωνεις???? πριν λιγες μερες το ανακαλυψα το θαυματουργο αυο σαιτ
βασικα δεν θελω να πληρωσω αλλα τι να κναουμε εαν ειναι ναγκη πειτε μου σας ακουω βημα-βημα

Με κάρτα. Πήγαινε εκεί που λέει premium zone και ακολούθησε τις οδηγίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Αν αξίζει να κάνεις επί χρήμασι εγγραφή σε κάποιο τέτοιου είδους site, είναι το megaupload. Ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας βεβαίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το ραπιντσειρ εφτιαξε ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Απλά έχουν αφαιρεθεί ακόμα και για τους premium πολλά links που περιείχαν παράνομο υλικό. Αλλά είναι τόσα πολλά που όλο και κάτι ξεφεύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γιατί δεν κατεβάζεις από youtube να τελειώνεις και μπλέκεις με rapidshare?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top