Router και θερμοκρασία

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ε, πες στον σκρουτζ οτι ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.
Φανταζομαι, δεν εχει και μεγαλη ιδεα απο αυτα..
Πες του οτι διαφορετικα, δουλεια δεν γινεται. Οτι για δικο του οφελος το ζητας, οχι για να μπαινεις στο στεκι. :P

αφού λέει δουλέυει έστω λίγο φτάνει για τις δουλειές δεν χρειάζετε περισσότερο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Xαλασε το μονη σου :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Xαλασε το μονη σου :devil:

οσπου να φυλοτημηθεί να πάρει κενούρειο θα περάσει πάνω απο μ'ήνα, άσε που τώρα τρέχει για τους αγώνες σκαφών και λείπει συνέχεια:D θα με ξαναδείτε τον Αυγουστο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ελα ρε.. Ενημερωσε τον οτι χαλασε εντελως, και οτι θα παρεις χρηματα απο το ταμειο να πας να παρεις καινουριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ελα ρε.. Ενημερωσε τον οτι χαλασε εντελως, και οτι θα παρεις χρηματα απο το ταμειο να πας να παρεις καινουριο.


Δεν έχω δικό μου ταμείο ευτυχώς δεν θέλω άλλες ευθύνες μου φτάνουν τα ενοίκια:D λοιπόν πείτε πώς να το χαλάσω χωρίς να το καταλάβουν, τώρα που πρέπει να στήλουμε ένσυμα να είναι εκτώς και να καταλάβει την ανάγκη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν έχω δικό μου ταμείο ευτυχώς δεν θέλω άλλες ευθύνες μου φτάνουν τα ενοίκια:D λοιπόν πείτε πώς να το χαλάσω χωρίς να το καταλάβουν, τώρα που πρέπει να στήλουμε ένσυμα να είναι εκτώς και να καταλάβει την ανάγκη:)

Μην δοκιμασεις να το χαλασεις γιατι το πιο πιθανον ειναι να εκτεθεις στο αφεντικο αν το καταλαβει ο τεχνικος.Αλλιως χαλαει οπως χαλανε οι κλασσικες συσκευες.(καιγεται,πεφτει κατω κλπ..),αλλα σιγουρα θα υπαρχει εναλλακτικη λυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Κλείσε 30 φορές το γενικό!
Αν δεν καεί τίποτα, λυπάμαι είσαι καρμικά δεμένη με αυτό το ρούτερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το 530 έχεις ή το 585 (αυτό είναι το wi-fi)? το 530 έχει τρύπες από πάνω απ' όσο θυμάμαι... το 585 από πάνω δεν έχει αλλά όλο και κάπου θα είναι... τρύπιο κι αυτό :P. κοίτα αυτό κι αυτοσχεδίασε, ποτέ δεν ξέρεις! είναι εύκολο και αποδοτικό! :D εμένα το ρουτεράκι μου από κει που έφτιαχνες ομελέτα πάνω του, έχει πιάσει θερμοκρασίες παγόβουνου πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν εχτές ήρθε τεχνικός στο γραφείο για το τοπικό δίκτειο και του εί[πα τι συμβένει απίστευτο μου είπε να πάω στον οτέ να το αλλάξω, όπως και έπραξα, μου πήρε μιαμιση ώρα άλλα τα κατάφερα ήρθε το πρωί και με σύνδεσε κανονικά, μου είπε ότι ήταν ελατωματικό και ότι κακώς δεν το είχα πάει, δεν επιβαρίνόμασταν τίποτα μιας που είχε πρόβλημα το ρούτερ απο την αρχή, τώρα έχω ιντερνετ με νέο ρούτερ:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Ευχαριστώ πολλύ παιδιά,

και άν δεν το ξέρετε μπορεί να γίνει αλλαγή εφόσον η απόδειξη δεν έχει χρόνο, ενώ ο προιγούμενος μου είπε όχι, πήγα το τσέκαραν και βρ'ήκαν 'ότι υπερθερμενόταν και ότι κανονικά δεν μπορουν να το αλλάξουν άλλα το έκαναν τελικά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα το ρουτεράκι μου από κει που έφτιαχνες ομελέτα πάνω του, έχει πιάσει θερμοκρασίες παγόβουνου πάντως :)
γιαυτό το έχεις πάντα αγκαλίτσα και πάντα μαζί σου όπου κι αν πηγαίνεις.

κι ας μην είναι στη πρίζα:P:P:P:P


και μη γράφεις αν δε σε φωνάξουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top