Shopping Therapy

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.

την αγόρασα, πως σας φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

την αγόρασα, πως σας φαίνεται;

πολύ καλη και έχει πολύ καλή αναλυση,πήρα μια ψηφιακή δωρο στο αγόρι μου στην γιορτη του και με 7mp και έχει σουπερ αναλυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
πόσο την πήρες και τι μάρκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
250? ωχ δεν θυμάμαι μάρκα:redface::redface:, την Πρωτοχρονιά την ε'ιχα πάρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω αυτήν την πήρα 165 ευρουλάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ναι θέλει λίγο ψάξιμο. Απο τα e-shop είναι πιο φθηνά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι θέλει λίγο ψάξιμο. Απο τα e-shop είναι πιο φθηνά

το ξέρω αλλά την εχω πατήσει με συσκευές από ε σοπ και τώρα τα αποφεύγω να παίρνω συσκευές από εκεί.:(
μόνο αναλώσιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πεδιλάκιαααααα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aκουστικα bluetooth .(τα παρακατω που μοιαζουν με γαριδα στο σχημα!ΝΙ!https://www.motorola.com/motoinfo/product/details.jsp?globalObjectId=134)
Μπλουζα.
Κατι πραγματακια για το gym
Εσωρουχα...(σωβρακοφανελες παουΑ!!!!:D )
Και φυσικα την απαραιτητη καταβολη μου σε αυτους που μου δινουν ρευμα.(μην χασουν!:rant: :mpinelik: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τα στρουμφάκια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
εγω αυτήν την πήρα 165 ευρουλάκια
Να σε ρωτήσω κάτι, ποιο μοντέλο είναι και από που την πήρες ; Θέλω να δω διαστάσεις γιατί το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάρω καινούργια πριν φύγω για διακοπές.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
άκυρο το μήνυμα :confused:

τα' χω παίξει σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πειρα απο την Αθηνα ενα ζευγαρη μποτες, ενα δερματινο μπουφαν, σιδερακια για τις παλιες μου μποτες, μια μπλουζα Black Label Society και μια μπλουζα Pantera
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ενα ασπρο σορτσάκι
Μια ασπρη μακρια φούστα
Ενα μεικ απ και κοκαλακια
Κατι τελειες πυτζαμουλες
Πεδιλακια σε ασπρο,μαυρο και χρυσο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
χαμστεράκι είναι η Sony Cyber-shot DSC-W35 και έχει
διαστάσεις89,8 x 59,1 x 22,9 mm. Την πήρα απο τα e-shop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Γλυκά για τη μητέρα, καινούριο πληκτρολόγιο που δεν κάνουν θόρυβο τα πλήκτρα :P και ένα καλώδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το βρηκα το τοπικ:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :P:P:P
χτες αγορασα 6 μπλουζακια και 2 φορεματα για να παρω μαζι μου στις διακοπες:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απο τα αγαπημενα μου μαγαζια....=Κοσμηματοπωλεια
Αγορασα δυο κοσμηματα με το αγαπημενο μου σχεδιο ever....=Σταυροι
(καμια σχεση με το θρησκευτικο του θεματος.Απλως λατρευω τους σταυρους και τις διαφορετικες παραστασεις του.Γοτθικοι,ορθοδοξοι,καθολικοι,μοντερνοι,τραιμπαλ,διπλοι....κτλ κτλ)
Αγοαρασα εναν σε Κελτικο ρυθμο για εμενα και εναν αλλο αρκετα πιο ακριβο/καλο με πετρες για μια καλη μου φιλη η οποια περασε πολλα τον τελευταιο καιρο και δυστυχως λογο αποστασης δεν μπορουσα να ημουν κοντα της.:/:
Ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο να της κανω ενα τετοιο δωρο, απλουστατα τωρα ο "λογος" ισως να εγινε λιγο πιο επιτακτικος.:redface:
(BTW το εχω ξαναπει οτι λατρευω να κανω δωρα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Πρίν 15 μέρες αγόρασα ένα laptop (δικό μου:) ) και σήμερα μου έφερε ο άντρας ένα ασύρματο ποντίκι. Είναι πολύ καλό!
Ο γιός μου μού έκανε δώρο ένα ρολόι,τό πήραν απ'την Ιταλία πού είχαν πάει για ένα παιδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου. Δεν είναι καμιά μάρκα,(δεν ψάχνομαι με τίς μάρκες γενικότερα),αλλά είναι καταπληκτικό πραγματικά,φοβερά πρωτότυπο!:) Έχει γούστο το παιδάκι μου!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top