Shopping Therapy

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειναι σχεδον στη μεση (η νοητη ευθεια ειναι καπνικαρεα-βουλη :P).. στη δεξια πλευρα οπως κατεβαινεις απο συνταγμα, διπλα απο τα camper και το vanity fair (ετσι νομιζω λεγεται το μαγαζακι της jlo:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το 'χω νομίζω :D
Με έσωσες λέμε, είμαι τελείως άσχετος :bleh:
Ευχαριστώ πολύύύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παρακαλω, αλιιιμονο, τι την εχω ανεβοκατεβει τοσες φορες :p

Και για να μαι εντος θεματος, πηρα ενα φορεμα ο,τι να ναι, και περιμενω περιπτωση να το βαλω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα ενα μπιχλιμπιδι απο αυτα που κρεμανε στα κινητα.. μια καρδουλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εγώ μάλλον παραψώνισα φέτος:( . Μόλις μάζεψα τα ρούχα μου για το ταξίδι. Ε, λοιπόν έχω μέχρι στιγμής 5 στοίβες (χώρια τα παπούτσια:redface: ). Τα μισά δε είναι ακόμα με τις ετικέτες:D . Ωχ, με βλέπω όχι απλά να κάθομαι πάνω στη βαλίτσα, αλλά να χοροπηδάω πάνω της για να κλείσει:D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
πηρα κατι πολυ ωραια σκουλαρικακια!!!ειναι υπεροχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω εχω μπανισει ενα πολυ ωραιο φορεματακι κοκκινο καρό στράπλες μεχρι λιγο πιο πανω απ'το γονατο αλλα με ενα σκισιμο νααααααααα (με το συμπαθειο).. και λεω να παω να το δοκιμασω σημερα-αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πηρα τα εισιτηρια για Ιταλια και μια καινουρια βαλιτσα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τελικώς πήρα ένα τσαντάκι βραδυνο για την κοπελιά του ζευγαριου που θα μας φιλοξενήσουν, ένα μικρό κρυστάλλινο κηροπήριο για το σπίτι τους, το όνομα του ρόδου για μένα :P, ένα βραδυνο τσαντάκι επίσης για μένα :P, το δώρο για τα γεννέθλια της ανηψιάς μου - μπέλα μπαλλαρίνα- :D, μια γκρι σαλοπέτα και ένα πορτοκαλί μπλουζάκι για τον βαφτησιμιό μου :D και στο τσακ μου γλύτωσε μια ροζ πασμίνα με γουνάκι γιατί ήταν ακριβή :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το πηρα το πηρα το πηρα το φορεμααααααααα!!!!!
αφού πηγα με τον καλό μου και αποφασισαμε και οι δυο οτι ειχαμε καποιες αμφιβολιες, πηρα τηλ και τη μαμι μου και ηρθε να το δει και εκεινη.. και τελικα το πηρα!!!! και ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο υπεροχο φορεμα...

αλλά: δώστε μου τρια "ΟΥΟΥΟΥΟΥ" για την βρωμοπωλητρια, η οποια ηταν αγενέστατη αλλά και κυριώς δεν έκοψε ΤΙΠΟΤΑ!!!! ούτε καν τρία ευρώ... jesus... εχε χαρη που ειχα δοκιμασει και αλλο παρομοιο φορεμα (στο 1/3 της τιμης αυτου) και ηταν επιεικως απαραδεκτο.. αλλιώς.....θα της ελεγα εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
evouli μεγειααααααααααααααα
wow wow wow!!!! χεχε


εγώ χτες πήγα και ψώνισα του άντρα μου :D
  • ένα τζιν παντελόνι
  • ένα μαύρο κουστουμάκι για τις γιορτες μουρλια!
  • ένα μαύρο τσαντάκι
  • ένα μαύρο κασκόλ :D
νταξ τον έπιξα στο μαύρο.... το τζιν πάντως ειναι μπλε :P


επίσης.... αγόρασα για το μωρο μιας φιλης που μόλις γέννησε ένα ζευγαρι μικροσκοπικά καλτσακια :D καθώς κι ενα πραγμα που θα πάρουν το αποτυπωμα του ποδιου του και θα το έχουν for ever για ενθυμιο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλά εχω πολύ καιρο να αγοράσω κάτι για εμένα.....
ήταν να πάρω ένα φόρεμα που τελικά δεν το πήρα.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στο ναό μου (The Mall) και αγόρασα 2 ελληνικά cd (Αρβανιτάκη και Αλκίνοος) και βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αααα στο μολ ημουν και δουλευα... μοιραζα φυλλάδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
αααα στο μολ ημουν και δουλευα... μοιραζα φυλλάδια

Πιθανώς να διασταυρωθήκαμε (πολύ φυλλάδιο σήμερα!:D) αν κι αποφεύγω σαν τον διάβολο να παίρνω φυλλάδια (sorry Zanin:redface:).Πάντως ο κολλητός μου που ήταν μαζί από όλες τις κοπελίτσες πήρε, δεν έχασε ευκαιρία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σιγουρα διασταυρωθήκαμε:D
καλα θα ξαναβρε8ουμε στην συναντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Σημερα αγορασα κατι τελειες μποτες χαμηλες, διαγορα τσαγια, ενα πορτοφολι για τον καλο μου και κρατηθηκα να μην χαλασω και αλλα λεφτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ κατέβηκα το Σάββατο στην ερμού με ένα παλικάρι που όλοι αγαπάτε και σας έχει λείψει :P :D και αγόρασα για δώρο ένα άσπρο κασκόλ και άσπρα γαντάκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Κουέ μου ευχαριστώ πολύυυυυ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πιθανώς να διασταυρωθήκαμε (πολύ φυλλάδιο σήμερα!:D) αν κι αποφεύγω σαν τον διάβολο να παίρνω φυλλάδια (sorry Zanin:redface:).Πάντως ο κολλητός μου που ήταν μαζί από όλες τις κοπελίτσες πήρε, δεν έχασε ευκαιρία!:P
Εγώ παίρνω από όλους και στο καπάκι τα πετάω. Γιατί ξέρω (είχα κάνει και εγώ λίγο) ότι αν δεν τα δώσεις όλα δεν φεύγεις(περίπου) και υπάρχει κόσμος που ελέγχει να μην τα πετάξεις στα σκουπίδια.
και τα λεφτά είναι λίγα συνεπώς νιώθω υπόχρεως να βοηθήσω έτσι. Μόνο το πλανήτη δεν βοηθάω αλλά αφού θα πάνε στα σκουπίδια ας πάνε μια ώρα αρχύτερα για αυτόν που μοιράζει
Zanin διόρθωσε με αν είναι γιατί έχουν περάσει και χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top