Shopping Therapy

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
την παραμονη πρωτοχρονιας πηγαμε με τον αντρα και ψωνισαμε ρουχα:clapup::clapup::clapup:
πηρε 2 τζακετ για τη δουλεια σπορ πολυ ωραια ενα μπουφαν μαυρο σαν ζακετα επισης τελειο
τζην παντελονια και πουκαμισα ...γενικη ανανεωση γκαρνταρομπας καναμε:P
εγω δεν πηρα τπτ εκεινη τη μερα γιατι γινοταν ο χαμος στο κεντρο οποτε το αφησα για αλλη μερα αλλα πιασανε τα κρυα μετα την πρωτοχρονια και το ανεβαλα για αργοτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ, και τι δεν πήρα!!

Να πω τα δώρα; Μου έδωσαν μία πασμίνα τέλεια, με μοτίβα φοβερά, έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο, μία φωτογραφική φοβερή, ένα μπρούτζινο παλιό τύπου-κουτάκι για ελληνικό καφέ, ρούχα...

Ψώνισα ένα τσαντάκι μικρό με ένα καραϊβικό πουλί, φτιαγμένο από μία καλή γριούλα, μία κορδέλα μαλλιών πλεκτή πάνω σε ανοιχτήρια αναψυκτικών (όλα τα ανακυκλωνουμε λέμε), πολλά κολλιέ από καρπούς και κουκούτσια, ένα δαχτυλιδι από όστρακο, ένα μπλουζάκι με τούλια στην κοιλάρα, ένα πουκάμισο κοντομάνικο για τον ιχλίμπεντιχ, ένα καπέλο με δαντέλα... εμ, αυτά; Α, και κάτι βιβλία, και πολλάααα cd!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ψώνισα πρόσφατα μία μάσκα μαλλιών μαστίχα Χίου, peeling προσώπου με ελιά, ένα αφρόλουτρο μανόλια, χαλάουα, κρέμα σώματος με ελιά... κι άλλα πολλά...

Α, και ένα δαχτυλιδάκι με δελφίνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα ήταν η μέρα μου!
Δύο μαύρα φορέματα πολύ σέχυ, ενα σετ εσώρουχα και πούδρα/μεικ απ/αφρόλουτρο/τσιμπιδάκι φρυδιών απο τον Χόντο!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ένα πουκάμισο gay laroche.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψωνισα καινουριο κουρεμα..ειμαι εμο! 8-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ενα μπεζκαφεχρυσό φόρεμα καλό από lynne
ένα μαυρο φόρεμα μινι
ια σκια mac pigment brown blue
μια σκια mac pigment pink pearl
και 2 πινέλα για τα ματια
δυστυχώς δεν φαίνονται καλά τα χρώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ένα γκρι φόρεμα
ένα άρωμα Gucci Rush
και ένα μπλουζάκι μαύρο απλό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καρότσι για το δρακουλάκι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εχτές αγόρασα δύο φούστες, μια τζην και μια μαύρη υφασμάτινη, ένα τ-ε-λ-ε-ι-ο πουκάμισο καρό πράσσινο και ροζ :D
Και προχτές αγόρασα μια σκια, μια ενυδατική και μια κολώνια (την pleasures της Estee Lauder) και ένα παντελόνι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korinalabrou

Νεοφερμένος

Η korinalabrou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ιδού οι γόβες που αγόρασα (ναι τις αγόρασα τελικά :D) ώστε να μπορείτε να απαντήσετε πιο εμπεριστατωμένα!
Πάντως με στενεύουν, αλλά αν έπαιρνα το επόμενο νούμερο (38 ) μπαινοβγαιναν. Ελπίζω με τον καιρό να ανοίξουν. Μου άρεσαν τόσο πάνω μου που δεν μπόρεσα να μην τις πάρω παρ'ότι δεν ήταν άνετες (άλλωστε ποιές μυτερές ψηλοτάκουνες γόβες είναι άνετες; ;))
Δεν φαίνονται πάντως για ψηλοτάκουνες. Μάλλον κάτω από εφτά πόντους είναι το τακούνι...
Με γεια πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πθώωωνιθαααα! :)
Πήγα κι εγώ στο heel, πήρα ένα φόρεμα, μία φούστα, και μία μπλούζα! Αχ, στάνιαρα τώρα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καρότσι για το δρακουλάκι:clapup:

κι ελεγα πριν 5 μερες που ημουν στον σκλαβενιτη, ποια ειν αυτη η τρελη που βουτηξε το καροτσι και τρεχει..!

πηρα παλτό χτες (ψωνιστηκα δλδ και ημουν και ακριβος! :D)

κι εχω παρει επισης 4-5 πουκαμισακια κι ενα γκρι τζινακι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ χτές ψώνισα 2 φορεματάκια μούρλια, 2 μπλούζες και 1 παντελόνι.
Το πρόβλημα είναι ότι αυτά δεν τα είχα και τόσο ανάγκη. Παπούτσια που χρειάζομαι δεν ψώνισα!!!!
Γιατί ρε γ@**το μου συμβαίνει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πθώωωνιθαααα! :)
Πήγα κι εγώ στο heel, πήρα ένα φόρεμα, μία φούστα, και μία μπλούζα! Αχ, στάνιαρα τώρα!!! :D

Σου άρεσε δηλαδή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αμέεε! :D Σέλω ξανάαα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω αγορασα φωτογραφικη!:D

Και ενα ζακετοσακακι κοντομανικο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλά, είναι όντως τόσο ωραία αυτά τα heel?
στη σελίδα τους που μπήκα μου φάνηκαν πολύ γκρι και συντηρητικά. Να πάω να τα δω κι από κοντά αν είναι, έχει και στη Θεσ/νίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι ελεγα πριν 5 μερες που ημουν στον σκλαβενιτη, ποια ειν αυτη η τρελη που βουτηξε το καροτσι και τρεχει..!
δίνανε τζάμπα πάνες και έτρεχα να προλάβω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
καλά, είναι όντως τόσο ωραία αυτά τα heel?
στη σελίδα τους που μπήκα μου φάνηκαν πολύ γκρι και συντηρητικά. Να πάω να τα δω κι από κοντά αν είναι, έχει και στη Θεσ/νίκη.

Είναι πολύχρωμα και ψιλοτρελά. Πού είδες βρε γκρι συντηρητικά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top