Shopping Therapy

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ενα Τζην απο καταστημα του Takeshy Kurosawa.
Eνα μπουφαν ολοπλεχτο (δημιουργουμε νεες λεξεις με χαρα) παλι απο εκει.
Ενα μπουφαν.
2 αλλα τζην.
Ενα ζευγαρι αθλητικα Νike που τα θελω για την δουλεια/gym(εχω ποσα ζευγαρια και πηρα κι αλλα..ntoingk)
Μια μλπουζα με κουκουλα Αngel-Devil
Δεν θυμαμαι κατι αλλο...

Αχ...ποσο λετρευω τις εκπτωσεις στην Ιταλια...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ιιιιιιιιι....... Σε μισώ!!!!!:pfff:

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήρα 3 καινούργια κραγιον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αγορασα κι ενα ρολογακι D&G σε στυλ "φαρδυ λουρι" για το καλοκαιρακι πιο πολυ αλλα και για πιο "απλες" καταστασεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μάριε, μας κολάζεις!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αγορασα κι ενα ρολογακι D&G σε στυλ "φαρδυ λουρι" για το καλοκαιρακι πιο πολυ αλλα και για πιο "απλες" καταστασεις.;)

Ρε Μάριε, να σου στείλω ένα τσεκ και μια λίστα να μου κάνεις λίγα ψωνάκια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Microsoft Visual Studio 2008. (ευλογημένο msdn aa :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Microsoft Visual Studio 2008. (ευλογημένο msdn aa :P)
Στο δικό μας msdnaa γιατί δεν βγήκε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έχει δει κάποιος να πουλάνε σε μαγαζί στην Ελλάδα τέτοιους μαγνήτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχει δει κάποιος να πουλάνε σε μαγαζί στην Ελλάδα τέτοιους μαγνήτες;

Έχω την εντύπωση ότι είχα πετύχει τέτοια κάποτε στο Τζάμπο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ναι ήταν δίπλα στο μωρουλίνι κατουρλίνι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι ήταν δίπλα στο μωρουλίνι κατουρλίνι!:P
Αλήθεια;;; :confused:

Λέτε να έχει ακόμα; :worry:

Κάποιος που θα πάει σύντομα στο Jumbo, μπορεί να ελέγξει για μένα plssss:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έκανα σινιέ ψώνια στο outlet, ανυπομονώ να τα βάλω!!! :)
Ένα πουλόβερ κρουαζέ με γραμμωτά παλαβά χρώματα, μία φούστα μπρονζέ μπαλούν κι ένα μπλουζάκι μαύρο κρουαζέ με κεντήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Έκανα σινιέ ψώνια στο outlet, ανυπομονώ να τα βάλω!!! :)
Ένα πουλόβερ κρουαζέ με γραμμωτά παλαβά χρώματα, μία φούστα μπρονζέ μπαλούν κι ένα μπλουζάκι μαύρο κρουαζέ με κεντήματα!

Το κρουαζέ και το μπαλούν τι είναι;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOL!

Η φούστα μπαλούν είναι σαν της κυρίας, κάνει κάτω ένα φούσκωμα.


Οι κρουαζέ ζακέτεςείναι αυτές που αντί να κουμπώνουν μπροστά, μπαίνει το ένα μέρος κάπως μέσα στο άλλο και το τυλίγεις γύρω σου από κάτι κορδελάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Οι κρουαζέ ζακέτεςείναι αυτές που αντί να κουμπώνουν μπροστά, μπαίνει το ένα μέρος κάπως μέσα στο άλλο και το τυλίγεις γύρω σου από κάτι κορδελάκια.

Κάτι σαν αυτό δηλαδή;



:rofl:

Σόρυ, αλλά τη ζακέτα πραγματικά δεν την κατάλαβα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ πήρα προχθες ένα ζευγάρι κόκκινες μπαλαρίνες, ένα άσπρο μπλουζάκι και 2 κόκκινα κολιέ με χάντρες για να τα φοράω με τα καινούρια μου παπούτσια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω πηρα ενα κρεμαστο με κοκκινο φιογκακι και μια χρυση πεταλουδιτσα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
εγω πηρα την προηγουμενη παρασκευη μπλουζακια καλοκαιρινα (2 απο τα esprit, 2 απο το sfera στο mall) εσωρουχα-γιατί πάντα χρειάζονται- και ενα τελειο παντελόνι από τα more&more και πηρα και ενα δωρακι απο το φιλο μου-γαλαζιο πουκαμισάκι από τα nara camicie! και θέλω ακόμα παπουτσάκια (αθλητικά και μπαλαρίνες)και καμιά φουστίτσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
αγόρασα burberry παντελονάκι και μπλουζίτσα για την κορούλα μου ,και ένα τζιν staff & co για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top