[split] Αλλαγή στο background

Ποιο background προτιμάτε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
  • Παλιό (σκούρο χρώμα)

    Ψήφοι: 17 70.8%
  • Νέο (ανοιχτό χρώμα)

    Ψήφοι: 7 29.2%

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αποκλείεται, σου φαίνεται.

Τέλος πάντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@jrot6: Κλικ στο username σου πάνω πάνω :)

@theodora18: Έκανα edit μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Tα προσωπικα μας μηνυματα απο που τα βλεπουμε ρε παιδια?

από τον αυτόματο τηλεφωνητή :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Απ' ότι κατάλαβα άλλαξε και η πάνω "μπάρα"? (έγινε πιο.."συμπιεσμένη"?) Μ'άρεσε η παλιά περισσότερο:/:

+1 στο ότι είναι πολύ άσπρο το site με το νέο φόντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλημέρα.

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εμένα μ'αρέσει απίστευτα το νέο concept-design.
Προσδίδει μία άλλη αίσθηση από το προηγούμενο, νομίζω.

Είναι πολύ πιο light στο μάτι, δεν κουράζει, επικεντρώνεται στο περιεχόμενο.
Μ'αρέσει και το header, πάρα πολύ, καθώς έχει βελτιωθεί και έχει γίνει ακόμα πιο όμορφο.
Η χρήση της Georgia είναι εκπληκτική και τα login-search boxes πολύ όμορφα!

Εγώ ψηφίζω +1000 το νέο layout :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Τελικά τώρα που πέρασαν λίγες μέρες συνειδητοποιώ πως μ'αρέσει η αλλαγή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top