[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλημέρες!
Πατώντας να δω το gallery μου, με βγάζει στη πρώτη σελίδα του gallery.:hmm:
Επειδή δεν κατάλαβα το πρόβλημα, μπορείς να μου το περιγράψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, δεν ήμουν σαφής.
Στη σελίδα με τα link όλων των προσωπικών φωτογραφιών των μελών ( https://www.e-steki.com/gallery/browseimages.php?c=3 ), όταν επιλέγω το δικό μου album δε γίνεται τίποτε, απλά επιστρέφω στο link που έβαλα παραπάνω.

edit: δεν ισχύει μόνο για το δικό μου album αλλά για όλων των μελών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ξεκίνησα την διαδικασία να το φτιάξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ιός είναι, και μου βγάζει τα μηνύματα με αλλα αντί άλλων σειρά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση?

Βλέπω στο Mario

ότι έχει κάρμα 4.27 διαμορφωμένο από 37 άτομα... Παρ'ολαυτα στα στατιστικά του κάρμα εμφανίζεται με 3.47... δεν ξέρω ίσως υπάρχει και σε άλλα μέλη απλά σε αυτόν έτυχε και το πρόσεξα..

γιατί?!?!?1:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση?

Βλέπω στο Mario

ότι έχει κάρμα 4.27 διαμορφωμένο από 37 άτομα... Παρ'ολαυτα στα στατιστικά του κάρμα εμφανίζεται με 3.47... δεν ξέρω ίσως υπάρχει και σε άλλα μέλη απλά σε αυτόν έτυχε και το πρόσεξα..

γιατί?!?!?1:hmm:
Γιατί προφανώς είναι bug και προφανώς δεν υπάρχει χρόνος να φτιαχτεί. :P
(νομίζω)


Το σωστό είναι αυτό στο προφίλ. :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όταν λαμβάνεις προειδοποίηση, το link που παραπέμπει στους κανόνες, γράφει www.e-steki.com και όχι www.e-steki.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ενώ συνδέθηκα κανονικά , μόλις προσπαθούσα να δω κάποιο μηνυμα ή να δω τα νέα μηνυματα μου εμφανιζοταν το εξης :
Δεν έχετε συμπληρώσει κάποιο απαιτούμενο πεδίο προφιλ (πιθανότατα το "Απο που μάθατε για το e-steki"). Παρακαλώ επισκεφθείτε την σελίδα επεξεργασίας προφιλ για να το συμπληρώσετε.

Ενω ποτε δεν ειχα συμπληρωσει αυτο το πεδιο δεν εμφανιζοταν αυτο το μηνυμα.
Μολις επελεξα καποια επιλογη για το πως γνωρισα το e-steki ολα δουλευουν οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ενώ συνδέθηκα κανονικά , μόλις προσπαθούσα να δω κάποιο μηνυμα ή να δω τα νέα μηνυματα μου εμφανιζοταν το εξης :
Δεν έχετε συμπληρώσει κάποιο απαιτούμενο πεδίο προφιλ (πιθανότατα το "Απο που μάθατε για το e-steki"). Παρακαλώ επισκεφθείτε την σελίδα επεξεργασίας προφιλ για να το συμπληρώσετε.

Ενω ποτε δεν ειχα συμπληρωσει αυτο το πεδιο δεν εμφανιζοταν αυτο το μηνυμα.
Μολις επελεξα καποια επιλογη για το πως γνωρισα το e-steki ολα δουλευουν οκ.

Κι εγώ το ίδιο έπαθα σήμερις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σήμερα μπήκε αυτό το πεδίο και είναι υποχρεωτικό για όλα τα μέλη. Παλιά και νέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Α, μάλιστα.. Είμαι περίεργη να δω τα στατιστικά που θα βγάλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής επικρατεί (με μικρή βέβαια διαφορά) το "Αναφορά σε άλλο forum"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στην επεξεργασία υπογραφής , όταν πάω να φορτώσω εικονα απο το δίσκο μου ή απο καποιο url , "τρώει" την εικόνα από τη δεξιά πλευρά.
οι επιλογές εμφανίζονται ετσι σε firefox
untitled.JPG

και ετσι απο internet explorer 7
untitled1.JPG

To παρατήρησε κανείς άλλος ή συμβαίνει μόνο σε μένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμβαίνει και σε μένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης έχουν εξαφανιστεί τα κουτάκια :redface: (για την αφαίρεση από τα αγαπήμενα μας θέματα μέσα στο προφίλ)

untitled3.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Feedback: Εγώ τα βλέπω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αποσυνδέομαι από Internet Explorer 7 αλλά ουσιαστικά δεν αποσυνδέομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχει ξανα-αναφερθεί...
αποσυνδέεσαι και θα το δεις αν θα κάνεις refresh
δοκίμασε το και πες μας Pls :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top