Strip Shows

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
για να ειμαι ειλικρινης.. δε θα ναι η πρωτη φορα:P


όντως... πάντα εκεί δεν καταλήγουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μη λες πολλαααα! μπορει οι αλλοι να μη θελουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! τι να μην θέλουν δλδ ???

ισα ισα που μπορεί να τους εξιτάρει η ιδέα!!! χοχοχοοχ:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
μη λες πολλαααα! μπορει οι αλλοι να μη θελουν :P

Φτάνει που θέλουμε εμείς :whistle:


πωπω...οι κακιές παρέες με κατέστρεψαν κι εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σιγα μη σε σερνανε και απο το μαλλι ρε, που δε τα θελε και το δικο σου το κωλι! :P
παντως οι πηγες μου, λενε οτι το προγραμμα που ειδαμε εμεις ηταν πιο ενδιαφερον απο του προηγουμενου σου-κου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχα...ώστε έτσι ε; :mad:

Καλά....ένα τηλ Βικάκι μην πας Βόλο έλα Αθήνα δεν έγινε...καλά!!!
Μου το χρωστάτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάντα κάτι γίνετε και δεν καταφέρνουμε να πάμε, πάντος φέτος το είπαμε και πιστέυω να τα καταφέρουμε, πολλύ θα ήθελα να δώ τι σπόρ είναι αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
είχα πάει μια φορά με μια μεγάλη παρέα από κάτι ταρίφες... είχαμε ρίξει πολύ γέλιο περισσότερο με τις ατάκες τους. γενικά δεν με εντυπωσίασε κάτι, ούτε τρελάθηκα. θα έλεγα ότι ήταν μάλλον βαρετά...

γι'αυτό και το χειρότερο μου είναι να με καλέσουν σε μπάτσελορ σε στριπτιτζάδικο... εντάξει, θα κάνεις χαβαλέ αλλά για πόση ώρα; άσε που συνήθως τα ποτά σε τέτοια μαγαζιά είναι άστα να πάνε, οπότε δεν μπορείς να πιείς κιόλας για να περάσει η ώρα... χίλιες φορές στο χειρότερο παρακμιακό σκυλάδικο παρά σε strip show... :D

Τα ποτά μια χαρά ειναι σε λέω..:whistle:

για να ειμαι ειλικρινης.. δε θα ναι η πρωτη φορα:P

όντως... πάντα εκεί δεν καταλήγουμε; :P

Μήπως να κρυβατε λογια; :P

Και για να μη σχολιάζω μόνο, εγώ από εκεί που το είχα καημό, σχεδόν τα έχω δει όλα πια! :P Δεν με χαλάει σε καμία περίπτωση, αλλά δεν ειναι και για χόρταση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juiced

Νεοφερμένος

Ο juiced αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να πάτε, να πάτε σε strip show έστω για μία φορά για την εμπειρία. Αξίζει να πάτε με παρέα καλών φίλων/φιλενάδων και να έχετε σκοπό να ξοδέψετε κάτι παραπάνω.
Η πρώτη μου εμπειρία (πήγα και σε 2-3 διαφορετικά μαγαζιά συνολικά) ήταν στον στρατό με φίλους που μας παρακίνησαν, όπως και το 90% των αντρών που η πρώτη τους εμπειρία είναι κατά την διάρκεια της "κουραστικής" θητείας :P

Πάντως αξίζει να πάτε για πρώτη φορά σε γκλαμουράτο και ακριβό strip show, η διαφορά στο θέαμα, κοπέλες και περιποίηση είναι τεράστια σε σχέση με τα παρακμιακά που βρίσκονται κοντά σε κέντρα νεοσυλλέκτων.

Πάντως ήταν υπέροχη εμπειρία (πήρα και private dance εννοείτε..) και αξίζει να την ζήσετε με μερικούς καλούς φίλους/ες (ποτέ σε συνδιασμό, αρχίζουν οι ντροπές και σε αυτά τα μαγαζιά δεν είναι για ντροπές ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ειχα παει και εγω μια φορα με παρεα, αλλα ηταν αργα και δεν ειχε πολυ κοσμο. Ειδαμε λοιπον 2-3 χορευτικα σοου, εγω αμεσως ξεχωρισα μια ξανθια που χορευε εξισου υπεροχα;) . Πρεπει να προσθεσω πως δεν ηταν και της καλης ποιοτητας το μαγαζι, πιο πολυ μπουρδελο μου θυμιζε με μισογυμνες να τριγυρνανε εκει περα σαν να εκαναν πασαρελα. Ε,ειδαμε και μια χορευτρια πανω σε εναν πελατη, που λες και εκανε σεξ πανω του, φαινοταν τοσο αληθινο. Και ολα αυτα μπροστα στα ματια μας! Τι να πω, ξενερωσα καπως με ολα αυτα και ειπα να μην ξαναπαω. (εκτος αν ειναι ανδρικο στριπτιζ;) την επομενη φορα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πάει ρε κατάρα...
Θέλω πολύ να πάω (σε ανδρικό στριπτίζ προφανώς :P )
Θα πέσει τρελό γέλειο...
χοχοχο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ούτε κι εγώ έχω πάει...
Εχει τ'ύχει όμως να στήσουμε ένα τέτοι show στο σπίτι ενός φίλου....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε παιδια, το ανδρικο στριπτιζ δε θελω να το βλεπω καν!!

ειμαι καλα γιατρε μου?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ρε παιδια, το ανδρικο στριπτιζ δε θελω να το βλεπω καν!!

ειμαι καλα γιατρε μου?? :P

δε ξέρω...για κοίταξε ανάμεσα στα πόδια σου...τι βλέπεις?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν ειναι κακο να πας σε ενα τετοιο μαγαζι, υπαρχουν πολυ καλα μαγαζια του ειδους υπαρχουν και βεβαια τα μαγαζια που πολυ απλα σου πιανουν τον κ*λο με ποτα μπομπες και γυναικες που η μονη δουλεια τους ειναι να σου φανε τα ευρουλακια σου.

οι γυναικες (και ανδρες - γιατι υπαρχουν ναι) που δουλευουν σε αυτα τα μαγαζια κανουν την δουλεια αυτη ειτε απο επιλογη τους ειτε επειδη εχουν αναγκη τα χρηματα.

μια χορευτρια σε ενα απο τα ΚΑΛΑ μαγαζια της Αθηνας μπορει σε ενα βραδυ να βγαλει μεχρι και 100? για την τσεπη της, μπορει βεβαια να μην βγαλει και τιποτα. μην νομιζεται οτι πλεουν στο χρημα αυτα τα ατομα - εαν πας εσυ και κερασεις ενα ποτο που θα σου κοστισει εσενα πχ 10? η κοπελα η αντρας θα παρει το 1?, στο δε χορο που πιθανον να σου κανει που θα σου στοιχισει εσενα καλε μου θαμονα 10 - 12 ? αυτη θα παρει 3?. εαν χορευει στην πιστα η κοπελα η ο αντρας θα παρει 10? την καθε φορα που θα ανεβει, εαν τα βγαλει ολα (πραγμα που γινεται μονο σε καλα μαγαζια) θα παρει 20?.

εγω προσωπικα της θαυμαζω αυτες - οχι για τα σωματα τους (γιατι υπαρχουν και τα μπαζα beleive me i know) αλλα γιατι καθονται με τον καθε λιγουρη και τον αφηνουν να πιανει οτι θελει (με μετρο παντα γιατι υπαρχει και ο σερβιτορος που διακριτηκα προσεχει τι κανει ο καθε πελατης).

και ναι δηλωνω οτι εχω παει και συνεχιζω να πηγαινω σε αυτα τα μαγαζια, οχι γιατι ειμαι λιγουρης αλλα επειδη μ'αρεσει να διασκεδαζω και να βλεπω ομορφα πραγματα, παλια πηγαινα μονος μου, τωρα παντα θα παω με παρεα, θα κερασω κανα χορο, κανα ποτο, θα γελασω, θα θαυμασω.

αυτα τα λιγα απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε ξέρω...για κοίταξε ανάμεσα στα πόδια σου...τι βλέπεις?:P:D

τωρα δε μπορω, ειναι απασχολημενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω εχω παει μια φορα. Αλλα δεν το θυμαμαι. Ημουν τοσο κομματια, που μου το ειπαν την αλλη μερα και δεν θυμομουν τιποτα. Αρα εντυπωσεις δεν εχω. Εχω περιεργια ομως. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαντερ δεν ηξερα οτι οι κοπελες βγαζουν τοσα λιγα!!!
πωπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χαντερ δεν ηξερα οτι οι κοπελες βγαζουν τοσα λιγα!!!
πωπω...
εγω θα στα μαθω ολα ; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
περι πληρωμων... ΟΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top