Super Deal

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Συζητήσεις για την τηλεοπτική εκπομπή super deal . Δεν ξέρω αν δίνουν στα αλήθεια τόσα χρήματα ,πάντως έχει περισσότερη τηλεθέαση απο την εκπομπή του Αρναούτογλου 'ποιο πολύ την κυριακή'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ δίνω τους εξής λόγους για να δει κάποιος το παιχνίδι:
  • Βανέσσα
  • Χριστίνα
  • Βάσω
  • Ντέμη
  • και Τραπεζίτης, αν θέλετε :P
:P:P



Πάντως το να βλέπεις με το να παίζεις έχει διαφορά...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα μου φαινετε απιστευτα ηλιθιο να σου δεινουν μια κουτα (η μια βαλιτσα) απο την αρχη του παιχνιδιου και να τραβας ολο αυτο το ανχως ενω εισαι καταδικασμενος στο ποσο που εχει μεσα η βαλιτσα... Θα μου πειτε τοσα αλλα ποσα μπορεις να παρεις, και ναι δεν λεω, αλλα προτιμο τα τηλεπαιχνιδια που κανεις και κατι, οχι απλα να λες αριθμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Όντως είναι ολίγον τι ψυχοφθόρο παιχνίδι αλλά αυτό είναι το σασπένς του!!!
Πάντως αν θέλετε μπορείτε να παίξετε σε ένα τύπου εξωμειωτή σούπερ deal... αρκεί να βρω το σχετικό λινκ που είναι σε ένα από τα μέιλ μου :redface:
Φυσικά δεν συγκρίνεται με το πραγματικό, αλλά για πρακτική στην υπομονή και τα νεύρα...καλό είναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εσείς πιστεύετε οτι δίνουν τόσα χρήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τα λεφτά στα τηλεπαιχνίδια δίνονται καθώς υπάρχουν και συμβολαιογράφοι. Το ζήτημα είναι αν ο παίχτης είναι original ή μούφα.

Πάνως όπως είπε και ο Κρόνος δεν μπορώ να καταλάβω το όλο θέμα όταν το τι μπορείς να κερδίσεις από το κουτί σου είναι εξαρχής προκαθορισμένο. Μόνος αστάθμητος παράγοντας το παζάρεμα.

Και δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω τον κόσμο που αγχώνεται με το αν κάποιος τρίτος θα κερδίσει η όχι δια της κολοφαρδίας! Θυμάμαι μια απορία προς το άτομο μου, μα καλά δεν βλέπεις τώρα Deal? Ο τύπος είναι να κερδίσει 150000? και εγώ να απαντώ , γιατί εγώ θα τα πάρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γκχμμ, να πω και εγώ!
Τα λεφτά που δίνουν τα κανάλια (τα μεγάλα τουλάχιστον) είναι 100% αληθινά και η διαδικασία που τα δίνουν άλλο 100% κανονική. Για λίγα ευρώ (ακόμα και 100.000 €, είναι λίγα μπροστά στο ημερήσιο τζίρο ενός καναλιού 1,5 - 2 εκ ευρώ) δεν πρόκεται το κανάλι να ρισκάρει πρόστιμο απο το ραδιοτηλεοπτικό ή διασηρμό απο αντίπαλο κανάλι.
Άλλωστε μόνο και μόνο απο τους χορηγούς, τα έσοδα απο διαφήμιση και απο τα sms τα έχει βγάλει τα λεφτά το κανάλι, φαντάσου ότι σε σπάνιες πειρπτώσεις θα δόσει ένα ποσό πάνω από 50.000€ ενώ τα καθημερινά του έσοδα απο τα παραπάνω μπορεί να αγκίζουν τα 250.000€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Για όσους ρισκάρουν ή όχι :P
to deal or not to deal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top