Survivor 4

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Μόνο Κάτιαα
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Αλέξης Παππάς ρε μάγκες μόνοο. Νικάει και τα σπάμε όλα. Και Ελευθερία Ελευθερίου χδ
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
ΟΙ μαχητές έχουν επικρατήσει στα αγωνίσματα, παρόλα αυτά δεν έχω αμφιβολία ότι αυτοί θα χάσουν έναν παίκτη τους στη ψηφοφορία.

Ήδη έχω κουραστεί να το βλέπω. Τα αγωνίσματα διαρκούν πολύ, οι καυγάδες στημένοι και η εξέλιξη του παιχνιδιού προβλέψιμη.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Μάπα το φετινό survivor. Η μόνη πηγή "ψυχαγωγίας" για την καραντίνα μας τελείωσε άδοξα.

Έτσι κι αλλιώς μόνο τα αγωνίσματα έβλεπα. Θα έδινα τα πάντα για ένα Survivor 1 remastered. Ξανά οι ίδιοι του τότε να γουστάρουμε λίγο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
:laugh: Δεν έδιωξαν κανέναν εχτές και οι μαχητές το δέχτηκαν...
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Δεν αποχωρεί κανείς λέει γιατί οι διάσημοι είναι λίγοι. Οι αγώνες ασυλίες τι νόημα έχουν τότε; Άλλο ένα στημένο πανηγυράκι. Η άλλη πληρώνεται 6.500 ευρώ τη βδομάδα για να κόβει βόλτες και δεν αφήνουν ούτε το κοινό να τη διώξει.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως γίνεται η 'Αννα Μαρία να παίρνει 4000 τη βδομάδα και η Μαριπόζα μόνο 1000 ή λιγότερο; Κορόιδο την έπιασαν. Δεν καταλαβαίνω επίσης γιατί δίνουν σε άλλους σαν τον Τριαντάφυλλο και τον παλιό μπασκετμπολίστα τόσα πολλά... περισσότερα κι απ την Ελευθερία Ελευθερίου κιόλας που είανι όντως "celebrity".
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μόνο Κάτιαα
ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΟΥ ΜΑΖΕΨΕ ΦΩΤΑΚΟ ΜΟΥ
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
AXAXAXAXAXAA η Κατια εχασε την σίγουρη πρώτη θέση.

Κοψιδάς τώρα νικητής. Περπατώντας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξεφτίλα ο ΣΚΑΙ. Δεν μπορεί να ισορροπήσει τις 2 ομάδες και τις ανακατεύει. Αν δεν αποφάσιζε ο κόσμος αλλά η φυλή η ομάδα ήδη θα είχε ισοροπήσει γιατί θα βγάζανε τους δυνατούς έξω.

Δεν είχαμε δήλωση της Κάτιας στα social media άρα πιθανόν να μην εφυγε οριστικά
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
To μπουλινγκ που γινεται στην Ανθή δεν περιγράφεται. Λες και αυτή έστησε την ψηφοφορία.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
To μπουλινγκ που γινεται στην Ανθή δεν περιγράφεται. Λες και αυτή έστησε την ψηφοφορία.

Τα ίδια γίνονται τόσα χρόνια. Οι ψηφοφορίες δεν είναι αντικειμενικές. Όπως στο 2 κρατούσαν μέσα την Σπυροπούλου και στο 3 τον Τόνι και τον Bora ενώ έδιωξαν τον Πατρίκ Ογκουνσότο. Πάντα υπάρχουν τα συμφέροντα marketing από πίσω. Το θέμα εδώ είναι ότι παρακορόιδεψαν τους τηλεθεατές στα μούτρα τους. Άιντε οκ την Ανθή την έσωσες λόγω του πατέρα της που είναι πρώην υπουργός ( χοντρό για εμένα που την έβγαλαν και πιο δημοφιλέστερη, αστείο από μόνο του αυτό ) ΑΛΛΑ ρε φίλε ΚΡΑΤΑΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ ΜΕΣΑ?? ΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ??? Την φαρμακόγλωσσα που τον βρίζει όποιος μιλάει Ελληνικά; Πόσο κοροϊδία στα μούτρα; Το πήγαν σε άλλο επίπεδο.

Υ.Γ. Γενικά πάντα θεωρούσα ηλίθιο το να ψηφίζεις για τα τηλεπαιχνίδια και να πετάς έτσι τα χρήματα σου αλλά ειλικρινά μετά από αυτό με τη προηγούμενη ψηφοφορία που έγινε φιάσκο ( και τα λεφτά ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ πήγαν σε φιλανθρωπικό σκοπό ) ΟΠΟΙΟΣ ψηφίσει ξανά για εμένα είναι ΤΟΥΒΛΟ.

Κοψιδάς τώρα νικητής. Περπατώντας.
Δύσκολο. Μεγάλη φήμη έχει ο Κόρο και ο Ασημακόπουλος. Εγώ προσωπικά στηρίζω Κοψιδά ( αν και πλέον δεν το βλέπω καθημερινά ).
 

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εχω απογοητευτει τοοοοσο πολυ, υποστηριζα κοκκινους απο την αρχη και εχω φαει τρελη ξενερα. δεν σωζεται με τιποτα το γκειμ, οι κοκκινοι θα ψωμολυσσανε για παντα και ο Νικος απο τους μπλε θα μας σπαει τα @@ . επισης η ελευθερια ειναι φουλ αντιπαθητικη απο τοτε που αλλαξε ομαδα, απορω πως σας αρεσει
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
εχω απογοητευτει τοοοοσο πολυ, υποστηριζα κοκκινους απο την αρχη και εχω φαει τρελη ξενερα. δεν σωζεται με τιποτα το γκειμ, οι κοκκινοι θα ψωμολυσσανε για παντα και ο Νικος απο τους μπλε θα μας σπαει τα @@ . επισης η ελευθερια ειναι φουλ αντιπαθητικη απο τοτε που αλλαξε ομαδα, απορω πως σας αρεσει

Δεν μας αρέσει βασικά απλά είναι ο μόνος τρόπος να κάνουμε κάτι στην καραντίνα πριν αποτρελαθούμε τελείως. Εγώ υποστηρίζω Κόκκινους μέχρι τέλους και ας μην κερδίσουν και ποτέ. Γιώργος Κοψιδάς μόνο. Από την αρχή ως το τέλος ο μόνος που αξίζει μαζί με την Σοφία. Ωστόσο στο trailer προδόθηκαν λίγο. Ή σήμερα ή αύριο οι Κόκκινοι κερδίζουν.
 

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
δεν είδα τρέιλερ, το κλείνω μετά το αγώνισμα γιατί νευριάζω. ο Κοψιδάς σα να χει πέσει τελευταία αγωνιστικά. επισης, η Ανθή πότε θα πάρει τον πούλο; ειναι πιο αργή κι απ' τον θάνατο
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,294 μηνύματα.
Η Ανθή έχει πατέρα πρώην υπουργό της ΝΔ. Καταλαβαίνεις γιατί βύσμα μιλάμε. Δεν θα φύγει σύντομα. Είναι λογικό να πέφτει αφού από την μέρα που ήρθε ως τώρα έχει δει δύο νίκες ( και η μία ήταν ασυλίας ). Και μόνο που καταφέρνει και φέρνει νίκες ακόμα και στα 45 του δείχνει ότι είναι παικτούρα και με ήθος.
 

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
καλά δε φταίει αυτό, απλά είναι παλτό
 

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
παιχτούρα; μας δουλεύεις; η τυπισσα δε μπορει να παρει τα πόδια της.
και ποιο ήθος ακριβώς; πληρώνεται για να κάθεται όπως έκανε και στην τηλεόραση.
αν καταλαβα καλα μιλαει για τον κοψιδα και οχι για την ανθη!
 

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ναι μου πηρε λιγο να το καταλαβω και το αλλαξα.

εντιτ: για τον κοψιδα συμφωνω φουλ, τον συμπαθώ. για την ανθή ό,τι ειπα και πάνω, λος πουλος
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι μου πηρε λιγο να το καταλαβω και το αλλαξα.

εντιτ: για τον κοψιδα συμφωνω φουλ, τον συμπαθώ. για την ανθή ό,τι ειπα και πάνω, λος πουλος
Φαν φακτ η Χοψονίδου είναι πιο αργή ακόμα και από την Ανθή αλλά η τελευταία στους στόχους είναι πιο ψοφίμι πεθαίνεις (ούτε καν άστοχη τη λες) οπότε ακόμα και μαζί της πούλο θα έπαιρνε σε ραν.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 
Top