Sweet November (2001)

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Είδα απόψε το Sweet November. Δεν άντεξα και με έπιασαν τα δάκρυα στο τέλος...:'( :'( :'( :'( :'( Τι θέλω και βλέπω ρομαντικές ταινίες τη στιγμή που ξέρω οτι θα καταλήξω αγκαλιά με τα χαρτομάντηλα μου λέτε;;;;;;;; :'( :'( :'(

Αχ αγάπη αγάπη αγάπη, τι πολύτιμη, δυνατή και σπάνια που είσαι!:'( :'( :'( :'( :'(

ΥΓ: Θεα η Charlize!:inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
To βαζω τωρα να το δω αμεσως μετα!!!
Ας ειναι καλα τα 10mbit:smoke:καθως αυτη η ταινια μου κανει για σημερα γαντι!!!:clapup::yahoo:

Να εισαι καλα αρχοντα καθως ειχα να δω αισθατικη ταινια απο την εποχη της μαχης του Γοργοποταμου !! :P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kι εγω οταν την ειχα δει πριν κατι μηνες στο τελος εγινα...:(
το δακρυ πηγε κορομηλο...:whistle:
Παντως αναμφισβητητα για εμενα ειναι μια απο τις καλλιτερες αισθηματικες ταινιες ever!
Την προτεινω ανεπιφυλακτα...
Περναει και μηνυματα!
Και η charlize θεα και ο Keanu παρα πολυ καλος (που ειναι η νικιτα;;;:whistle::P) και η Lauren Graham (H Maμα στο Gilmore girls!)
απιστευτη κορμαρα στην αρχη που την δειχνει με τα εσωρουχα!:clapup::D

Covenant δες την....;)
Απο τις αγαπημενες μου ταινιες!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Από τις πιο συγκινητικές ταινίες που έχω δει...
Τι αγάπη και αυτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Απλά υπέροχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
For the love of the end... Μου θύμισε τις ιστορίες του Remarque. Που πάντα υπάρχει μία όμορφη κοπέλα με σοβαρή ασθένεια, που δίνει όλη της την ψυχή , ζει με όλη της την δύναμη και αυτό την κάνει γοητευτική και τον χωρισμό δύσκολο. Αλλά πάντα υπάρχει τέλος, κάθαρση! Και συμβολικά να το δει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
φοβερή ταινία. απλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top