Tattoo artists στην Αθήνα

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Πολύ γλυκές-γλυκές καλησπέρες
(και χρόνια πολλά για όποι@ το γιορτάζει) 🌸

Ψάχνω για έναν πολύ καλό tattoo artist, όπως ήδη θα σας προϊδέασε κι ο τίτλος.
Ας είναι πιο τσιμπημένη η τιμή, ας μην είναι και σε πολύ βολική τοποθεσία (βέβαια, όχι εκτός Αθηνών).

ΥΓ: Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :prettyplz:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πολύ γλυκές-γλυκές καλησπέρες
(και χρόνια πολλά για όποι@ το γιορτάζει) 🌸

Ψάχνω για έναν πολύ καλό tattoo artist, όπως ήδη θα σας προϊδέασε κι ο τίτλος.
Ας είναι πιο τσιμπημένη η τιμή, ας μην είναι και σε πολύ βολική τοποθεσία (βέβαια, όχι εκτός Αθηνών).

ΥΓ: Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :prettyplz:
Γνωρίζω στο Κορυδαλλό πως υπάρχει ένας καλός αλλά δεν έχω κάνει tattoo σε αυτόν :( Μετά έχω ακούσει και σε ένα μαγαζί στο Χαλάνδρι πως κάνουν καλά τατουάζ.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Γνωρίζω στο Κορυδαλλό πως υπάρχει ένας καλός αλλά δεν έχω κάνει tattoo σε αυτόν :( Μετά έχω ακούσει και σε ένα μαγαζί στο Χαλάνδρι πως κάνουν καλά τατουάζ.
Αα ενδιαφέροντα και τα δυο!

Αν μπορείς και θυμηθείς τα ονόματα τους θα μ ενδιέφερε, ώστε να μπω να τσεκάρω portfolio, τον χώρο κτλ.

υγ: θα ναι μικρή ζωγραφιά, όχι φράση. Γι αυτό και η επιμονή μου να ναι αρκετά καλός
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Στην Darkside είναι και ο Mr french νομίζω, ο οποιος έχει εκπληκτικό portofolio.

Ευχαριστωωω
Ναι είναι δυνατός στα σχέδια ο french
Ωστόσο
Μην προτιμήσεις αυτά τα πανέμορφα λεπτά σχεδιακια με τις μικρούλες γραμμούλες, τα λεγόμενα fine line
Δείχνουν εκπληκτικά στην αρχη αλλά σε βάθος 1-2 χρόνων θα έχει αρχίσει το blowout δηλαδή να απλώνει το μελάνι και θα θολωσουν επειδή είναι τόσο κοντά οι γραμμές κολλητα
Όλοι στο ινστα γενικά δείχνουν το τατου στην καλυτερη μορφη που θα μπορουσε να υπαρξει ποτέ όταν το πρωτοχτυπανε (κάποιοι τα πειράζουν και λίγο στο photoshop για να προσελκυσουν πελάτες).

Θα σου πρότεινα να δεις πρώτα βιντεακια του Christos Tsintsaris από το Nico tattoo crew στη Θεσσαλονίκη που εχει το μοναδικό ελληνικό tattoo κανάλι στο youtube και εξηγεί διάφορα θέματα πάνω στα τατου
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Δείχνουν εκπληκτικά στην αρχη αλλά σε βάθος 1-2 χρόνων θα έχει αρχίσει το blowout δηλαδή να απλώνει το μελάνι και θα θολωσουν επειδή είναι τόσο κοντά οι γραμμές κολλητα
Όλοι στο ινστα γενικά δείχνουν το τατου στην καλυτερη μορφη που θα μπορουσε να υπαρξει ποτέ όταν το πρωτοχτυπανε (κάποιοι τα πειράζουν και λίγο στο photoshop για να προσελκυσουν πελάτες).
Χμμμ επειδή δεν έχω ξανακάνει και τώρα το ψάχνω πρώτη φορά, δεν τα γνώριζα αυτά.

Αν γίνει blow out και να ξαναπατηθεί δεν σώζεται εε;
Απλά ρε γαμωτο θέλω να ναι και σχετικά ρεαλιστικό με λεπτομέρειες.

Θα το τσεκάρω το κανάλι του τύπου που λες
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ πάντως που έκανα ένα μικρό, με λεπτομέρεια κάπως στο φύλλο, δε μου έχει πάθει κάτι ακόμα :dance3:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 19 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top