The Bachelor 2020 - ALPHA

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Ανοίγω αυτό το θέμα προς συζήτηση ή / και κράξιμο.
Δεν το βλέπω, ωστόσο μου έχουν πει ότι είναι χειρότερο και από το Big Brother.

Για αρχή:
:loltooth::loltooth::loltooth:
 
Τελευταία επεξεργασία:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εντωμεταξύ πως αλλάζουν οι καιροί... τον συμπαθούσα τον Μπάτσελορ όταν έπαιζε στο Nomads.. :lol:
Ούτε από περιέργεια δεν γύρισα να το κοιτάξω...προτιμώ το GNTM :slourp:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Κάψιμοοο :lol:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
1. Δεν το έβλεπα αλλά το περίμενα και ήθελα να κερδίσει η Αθηνά New York γιατί είναι καλοπροαίρετη κοπέλα και χωρίς υφάκι.
2. Παιδιά τι φάση η συγκεκριμένη, δε θα την άντεχα ούτε 1 second δίπλα μου :lol:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Πιο εξεφτελιστικο για την γυναικα πεθανεις. εγω ως αρσενικος λυπαμαι και ντρεπομαι .
Σκηνοθετημενο μεν αλλα δημιουργει εικονες λαιφ σταιλ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Πιο εξεφτελιστικο για την γυναικα πεθανεις. εγω ως αρσενικος λυπαμαι και ντρεπομαι .
Σκηνοθετημενο μεν αλλα δημιουργει εικονες λαιφ σταιλ.
Ναι πράγματι είναι πολύ εξευτελιστικό το όλο concept, ειδικά για τις γυναίκες.
Δηλαδή εντάξει, σιγά μην πηδήξουμε και από το γκρεμό για έναν άντρα ή να τρωγόμαστε σαν τις κότες :lol:

Αλλά εντάξει, είναι καράστημένο και στα πιο πολλά τις βάζουνε οικειοθελώς να τα κάνουν. Δεν ξέρω αν τους τάζουν και περισσότερα λεφτά για να τα κάνουν αυτά, δλδ όσο πιο πολύ ξεκατινιάζεσαι τόσο καλύτερα να πληρώνεσαι :lol:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Ναι πράγματι είναι πολύ εξευτελιστικό το όλο concept, ειδικά για τις γυναίκες.
Δηλαδή εντάξει, σιγά μην πηδήξουμε και από το γκρεμό για έναν άντρα ή να τρωγόμαστε σαν τις κότες :lol:

Αλλά εντάξει, είναι καράστημένο και στα πιο πολλά τις βάζουνε οικειοθελώς να τα κάνουν. Δεν ξέρω αν τους τάζουν και περισσότερα λεφτά για να τα κάνουν αυτά, δλδ όσο πιο πολύ ξεκατινιάζεσαι τόσο καλύτερα να πληρώνεσαι :lol:
Το τιμημα ειναι μαλλον και κυριως η δημοσιοτητα. Ο ωραιος κοκορας εκει φημολογηται οτι πηρε 500Κ € .
Μου ειναι αδιανοητο να φανταστω οτι ενα τετοιο τουβλο θα το βαλω στον θρονιο του και θα το αποθεωνω.
Γυρισαμε σε pax romana καταστασεις.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Το τιμημα ειναι μαλλον και κυριως η δημοσιοτητα. Ο ωραιος κοκορας εκει φημολογηται οτι πηρε 500Κ € .
Μου ειναι αδιανοητο να φανταστω οτι ενα τετοιο τουβλο θα το βαλω στον θρονιο του και θα το αποθεωνω.
Γυρισαμε σε pax romana καταστασεις.
Για τον άντρα δεν είναι τόσο εξευτελιστικό γιατί ο ρόλος του είναι να το παίζει σοβαρός, μετρημένος, να αντιδράει περίεργα όταν ακούει χαζές ατάκες λες κι αυτός είναι ο έξυπνος κτλ και φυσικά λογικά παίρνει τα περισσότερα στη τσέπη.

Για τις γυναίκες είναι αρνητική δημοσιότητα, τι όφελος έχουν από αυτό;
Το πολύ πολύ να τις πάρουν για μοντέλα ρούχων και να βλέπουμε τις διαφημίσεις τους στο facebook με ρούχα, όπως κάνανε με το power of love και το big brother. Σοβαρά οφέλη δηλαδή, όχι αστεία. :P
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Για τον άντρα δεν είναι τόσο εξευτελιστικό γιατί ο ρόλος του είναι να το παίζει σοβαρός, μετρημένος, να αντιδράει περίεργα όταν ακούει χαζές ατάκες λες κι αυτός είναι ο έξυπνος κτλ και φυσικά λογικά παίρνει τα περισσότερα στη τσέπη.

Για τις γυναίκες είναι αρνητική δημοσιότητα, τι όφελος έχουν από αυτό;
Το πολύ πολύ να τις πάρουν για μοντέλα ρούχων και να βλέπουμε τις διαφημίσεις τους στο facebook με ρούχα, όπως κάνανε με το power of love και το big brother. Σοβαρά οφέλη δηλαδή, όχι αστεία. :P
Ναι ο κοκορας κρατα ενα καλο επιπεδο ευγενίας και ειναι πολυ θετικο αυτο για τους αντρες.
Για μοντελα ρουχων δεν κανουν αλλα ονειρευονται καριερα τελεπερσονας.
Καπως ετσι αρχισαν και οι σημερινες φτασμενες.
Αν θα γινει καποια?... οχι δεν θα γινει ..αλλα ο ανθρωπος πρεπει να ονειρευεται.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

80.000 ευρώ για «ποιοτική υποβάθμιση προγράμματος (μη τήρηση κανόνων ευπρέπειας στη γλώσσα και τη συμπεριφορά)».

50.000 ευρώ για «δυσμενή διάκριση προσώπων στη βάση του φύλου», λόγω παραβίασης διατάξεων περί ισότητας φύλων και προβολής έμφυλων στερεοτύπων.

50.000 ευρώ για «προσβολή προσωπικότητας, και δη της αξιοπρέπειας των τηλεθεατών».
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
τα κερδη απ αυτην την σειρα ποσα ηταν ?:studying:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top