To μπαμ....

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ρε παιδια δεν είναι κακό που την πηρε ένα τηλ.
και το σκέφτομαι πολύ συχνά να παρω τον πρώην μου, κυρίως την ημέρα των γενεθλίων μου, δλδ χθες, μιας και έχει εκείνος γιορτή. αλλά λέω"μετά από 2 χρόνια θα τον πάρεις τηλ, απλά για να μάθεις αν ζει ή αν πεθαίνει?"(είχε προβλήματα)ΟΧΙ. Απλα ελπίζω να είναι ευτυχισμένος και αν τον πετύχω καμιά μερα στον δρόμο, τότε ναι θα τον χαιρετήσω

Αλλο να ειναι ειναι ο πρωην σου και αλλο να ειναι απλα καποιος γνωστος σου καποιος που κανατε παρεα μια χ-δεδομενη στιγμη.

Δεν ξερω τι να σου πω..ο καθενας εχει την δικια σου λογικη στο να κρινει πραγματα και καταστασεις. Αλλα τοσο η δικια μου περιπτωση οσο και αυτη της Vkey μου φαινονται πολυ αστειες :|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
βρε ζανίν μου δεν είναι το θέμα ότι με πήρε τηλ... Ούτε θα με χαλούσε ή θα με έβαζε σε σκέψεις αν πήρε να δει αν πέθανα ή όχι και πως είμαι...
Αλλά όταν με το ναι (δεν είχα πλέον το κινητό του περασμένο στο δικό μου) μου λέει είμαι ο τάδε και αν δεν μιλήσω τώρα δεν θα το κάνω ποτέ... Και είναι εκνευριστικό που χαθήκαμε...που εγώ νοιάζομαι αλλά εσύ είσαι εξαφανισμένη...που δεν βλεπόμαστε (την στιγμή που δεν ήξερε καν ότι πλέον δεν ζω Βόλο :worry: οπότε άντε να βρεθούμε :P)....ε...αυτό είναι νορμάλ; :/:
όχι , απλά μάλλον είναι ακόμα κολλημένος με το vkaki μας;)
πες του ότι έχεις σχέση μπας και ξεκόψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
όχι , απλά μάλλον είναι ακόμα κολλημένος με το vkaki μας;)

[ψώνιο mode on] Νι...μιας και είμαι γυναίκα που δημιουργεί άσβηστα πάθη στα γεράματα :P[/ψώνιο mode off]

πες του ότι έχεις σχέση μπας και ξεκόψει

Εννοείται ότι σκοπεύω να τον ξεκόψω...αλλά εκείνη την ώρα δεν λειτουργούσα πραγματικά...Και απλά εγώ έφαγα κόλλημα όταν ξύπνησα με αυτό το άκυρο μπαμ... Και όχι με το τι ζητά από εμένα γιατί το θέμα σε αυτή την περίπτωση είναι το τι θέλω εγώ όσα μπαμ και να κάνει ο άλλος....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εμένα το φθινόπωρο που μας πέρασε με πήρε τηλ ένας με τον οποίο είχα φάει κόλλημα (και αυτός όχι, απλά είχαμε δώσει ένα φιλί μια φορά) και κάναμε παρέα πριν ...2-2,5 χρόνια :confused:
Μάλλον περίμενε να του προτείνω να πάμε για καφέ, φυσικά δεν το έκανα, ανταλλάξαμε κινητά έτσι για τα προσχήματα και αυτό ήταν, ούτε πήρα ούτε με ξαναπήρε :| Τι να πει κανείς... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ακόμα μία προστέθηκε στο club μας :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το θεωρώ λογικό να κάνει κάποιος ένα μπαμ, να πιάσει τον άλλον και να τα ξεράσει όλα αλλά μετά από τόσα χρόνια ποιο το νόημα; Ποια η ανάγκη; Εγώ μόνο έχω μπει στην διαδικασία να σκέφτομαι τα παραπάνω και να το θεωρώ ότι μετά από τόσο καιρό είναι ολίγον άκυρο να γίνεται ένα τέτοιο ξέσπασμα; Όχι ότι δεν έχω κάνει ποτέ μπαμ... αλλά το μπαμ το δικό μου είναι πάντα χρονολογικά κοντά με την κατάσταση που με απασχολεί :hmm:

Βασικά με καλυψαν οι προλαλήσαντες, αλλά για να μη λες πως ειμαι γαιδούρα και δεν σου απαντώ, θα σου γράψω κι εγώ πως πρέπει να τον κόψεις μαχαίρι επιτόπου.. :P Κατι δεν πάει καλά μαζί του.. αλλά αυτό το ήξερες ήδη, δεν το ήξερες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
E....νι...το ήξερα...:D
Είμαι έξυπνο κοριτσάκι νι;:redface:
Πέρα από μερικές άκυρες στιγμές μου...συ ξες :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Σήμερα το μεσημέρι εκεί που η ζωή μου κυλούσε ήρεμα με πήρε τηλέφωνο ένα παιδί με το οποίο κάναμε πριν κάποια χρόνια πολύ παρέα αλλά χαθήκαμε... Εν μέρη φταίω εγώ γι' αυτό μιας και όταν κάποιος που τον βλέπω καθαρά φιλικά με βλέπει ερωτικά απομακρύνομαι.... Βέβαια το θέμα δεν είναι αυτό απλά σας βάζω στο κλίμα :P Λοιπόν... πρέπει να έχουμε κόψει κάπου 3-4 χρόνια...Πραγματικά δεν θυμάμαι καν πόσο καιρό πριν :worry: Αλλά σήμερα έκανε το μπαμ :/: Μου είπε ότι τόσα χρόνια περιμένε κάτι από εμένα, ότι είναι εκνευριστικό να μην μιλάμε, να μην είμαι στην ζωή του, μου ζήτησε συγνώμη που με άφησε να φύγω και δεν έκανε καμία προσπάθεια να με κρατήσει (ενώ η αλήθεια είναι ότι έχει κάνει πολλές προσπάθειες σε αντίθεση με εμένα που δεν έκανα καμία και συχνά ούτε καν έμπαινα στο κόπο να του απαντήσω :redface:) ....μου είπε τόσα πολλά γλυκά πράγματα που με έπιασαν τρελές τύψεις για την διαδικασία που εν ' αγνοία μου τον έβαλα...Και ζήτησε μια νέα αρχή... Όχι το θέμα δεν είναι τι να κάνω :P

Το θεωρώ λογικό να κάνει κάποιος ένα μπαμ, να πιάσει τον άλλον και να τα ξεράσει όλα αλλά μετά από τόσα χρόνια ποιο το νόημα; Ποια η ανάγκη; Εγώ μόνο έχω μπει στην διαδικασία να σκέφτομαι τα παραπάνω και να το θεωρώ ότι μετά από τόσο καιρό είναι ολίγον άκυρο να γίνεται ένα τέτοιο ξέσπασμα; Όχι ότι δεν έχω κάνει ποτέ μπαμ... αλλά το μπαμ το δικό μου είναι πάντα χρονολογικά κοντά με την κατάσταση που με απασχολεί :hmm:

Συγνώμη αλλά εγώ αυτό το λέω "αναλαμπή".

Παίρνω την ατζέντα μου επειδή έχω βρεθεί σαν την καλαμιά στον κάμπο και θυμάμαι ανθρώπους που κάποτε είχα κάτι ή δεν είχα κάτι που θα ήθελα να έχω. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος καν να αναλωθείς σε σκέψεις.

Σήμερα σε θυμήθηκε, αύριο θα σε ξεχάσει, και δεν το λέω επειδή "δεν το αξίζεις" απλά επειδή όλοι οι άνθρωποι έχουμε αναλαμπές στη ζωή μας,.. Καμιά φορά περνάνε χρόνια μετά από έναν χωρισμό .. κάποιος απλά θα θυμηθεί κάποια πράγματα και θα χαμογελάσει και κάποιος άλλος θα κάνει τη "μαλ..." να πάρει τηλέφωνο για να "δει" λες να με γουστάρει ή να με θυμάται ακόμα? (Χωρίς καν να λάβει υπόψη του ότι ξέρεις κάτι... ο άνθρωπος μπορεί να είναι σε άλλη φάση!!).. κάτι σαν το ότι θυμάμαι, χαίρομαι!!

Άνθρωποι που ξεχνάνε ότι όλοι συνεχίζουν τη ζωή τους όταν κάτι τελειώσει. Είτε είναι φιλία, είτε είναι έρωτας..

Βικάκυ προσωπική μου άποψη.. μη δίνεις βάση. Εκτός των άλλων.. πόσο άκυρο είναι το ενδιαφέρον ενός ανθρώπου όταν είναι με διαλείματα και είναι μεταχρονολογημένο?? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
οκ βικάκι όλοι έχουν δίκιο!

κάποιος σε θυμήθηκε, κ είπε οκ τώρα που είμαστε μόνοι με την παλάμη μας, ας δούμε αν μπορούμε να απαλλαγούμε από την παλάμη για λίγο...
παλιά κολλήματα, που ΄τωρα απλά είναι ασχολίες...

αυτή όμως είναι η μια όψη του νομισματος. κ εσένα σου απομένει απλά να μην δώσεις σημασία, κ φυσικά ούτε τύψεις (μεγάλο φάουλ)!

η άλλη όψη του νομίσματος: μπορεί το παληκάρι πραγματικά να ήταν κολλημένο με εσένα, να προσπάθησε να σε ξεπεράσει, να πέρασε από φουρτούνες, να μην κατάφερε να σε ξεχάσει, να το φιλοσόφησε άπειρες νύχτες, να βρήκε τελικά το κουράγιο τώρα. άνθρωποι είμαστε κ έχουμε αδυναμίες. μην το αμφισβητείς, κ ποτέ μην λες ποτέ.

ακόμα κ αν είναι έτσι τα πράγματα, κ πάλι εσύ δεν φταίς με αυτό. λες ότι βρίσκεσαι σε διαφορετική φάση, δεν ενδιαφέρεσαι, δεν γίνεσαι κακιά μαζί του κ απλά του το κόβεις με τρόπο για να μην σου γίνει τσιμπούρι!

(ας μην κρίνουμε τους ανθρώπους γιατί ο καιρός έχει γυρίσματα)!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Καλημέρα (...σπέρα) σε όλη την παρέα. Γενικά πιστεύω πως ο άνθρωπος, πάντα ψάχνει (ή θέλει) κάτι παραπάνω από αυτό που έχει. Αν κάποιος "στα ρίχνει" και σε προβληματίζει, απλά σκέψου πώς θα ήταν η ζωή σου αν κανείς δεν σου έκανε κάτι τέτοιο. Κάποιος ασχολείται μαζί σου. Χάνει το χρόνο του για σένα. Ακόμα κι αν εσύ δε γουστάρεις, απλά σκέψου λογικά για το πώς θα του απαντήσεις. Δεν νομίζω πως είναι τόσο δραματικό. Αν έχεις την εμειρία πώς είναι να μην έχεις κάποιον να μιλήσεις, αν όχι σοβαρά-σοβαρά, τουλάχιστον ειλικρινά, σίγουρα θα το εκτιμήσεις που κάποιος ασχολείται με σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μετά από 4 χρόνια;
Κάτι σαν τους ολυμπιακούς αγώνες ένα πράγμα;
Εγώ δεν θα του απαντούσα καν. Θα περίμενα τους επόμενους ολυμπιακούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ειδικά μετά από αυτό το Σαββατόβραδο, να δείτε πόσο θα ασχοληθεί μαζί του.. :whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Συμφωνω με τους προλαλησαντες αλλα εχω να προσθεσω το εξης: Κατ'εμε δεν προκειται για καλο στην παλαμη. Απλα του ειχε μεινει ενα απωθημενο και πανω σε καποια κουβεντα/μεθυσι/ερωτικη απογοητευση/all of the above αποφασισε να σου τα σουρει για ολα αυτα που περασε "εξ'αιτιας σου" και εν αγνοια σου.

Σορρυ αν το εχει ηδη πει αυτο καποιος αλλος αλλα βαριομουνα να διαβασω ολες τις απαντησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο άνθρωπός αυτός ή μόνος έμεινε και θέλει κάποιον για να κάνει σχέση ή έχει πρόβλημα σοβαρό με τον χρόνο που περνάει:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
η άλλη όψη του νομίσματος: μπορεί το παληκάρι πραγματικά να ήταν κολλημένο με εσένα, να προσπάθησε να σε ξεπεράσει, να πέρασε από φουρτούνες, να μην κατάφερε να σε ξεχάσει, να το φιλοσόφησε άπειρες νύχτες, να βρήκε τελικά το κουράγιο τώρα. άνθρωποι είμαστε κ έχουμε αδυναμίες. μην το αμφισβητείς, κ ποτέ μην λες ποτέ.

Απλα του ειχε μεινει ενα απωθημενο και πανω σε καποια κουβεντα/μεθυσι/ερωτικη απογοητευση/all of the above αποφασισε να σου τα σουρει για ολα αυτα που περασε "εξ'αιτιας σου" και εν αγνοια σου.

Αν ισχύει κάτι τέτοιο το θέμα είναι ότι με ποιο δικαίωμα αναστατώνεις την ζωή του άλλου (μιλάω καθαρά θεωρητικά...δεν με αναστάτωσε ερωτικά :P) Μετά από τόσο διάστημα πως σηκώνεις το τηλ (χωρίς να γνωρίζεις τι κάνει αυτός ο άνθρωπος, που είναι, πως είναι) για να του μιλήσεις για όσα αυτός έπρεπε να ξέρει τόσο καιρό...

Και οκ...σε εμένα δεν τρέχει και τίποτα... Αλλά φανταστείτε να είναι κανένα απωθημένο...κανένας έρωτας τρελός...εκεί σας θέλω μετά :P

Είμαι η μόνη που σκέφτομαι ότι ακόμα και αν λιώνω για κάποιον από την στιγμή που έχει τελειώσει και δεν υπάρχει καμία επικοινωνία δεν έχω κανένα δικαίωμα να πάθω αναλαμπή και να του τα πω όλα; Και ότι δεν έχω δικαίωμα να τον αναστατώσω, νευριάσω, γυρίσω πίσω; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλημέρα (...σπέρα) σε όλη την παρέα. Γενικά πιστεύω πως ο άνθρωπος, πάντα ψάχνει (ή θέλει) κάτι παραπάνω από αυτό που έχει. Αν κάποιος "στα ρίχνει" και σε προβληματίζει, απλά σκέψου πώς θα ήταν η ζωή σου αν κανείς δεν σου έκανε κάτι τέτοιο. Κάποιος ασχολείται μαζί σου. Χάνει το χρόνο του για σένα. Ακόμα κι αν εσύ δε γουστάρεις, απλά σκέψου λογικά για το πώς θα του απαντήσεις. Δεν νομίζω πως είναι τόσο δραματικό. Αν έχεις την εμειρία πώς είναι να μην έχεις κάποιον να μιλήσεις, αν όχι σοβαρά-σοβαρά, τουλάχιστον ειλικρινά, σίγουρα θα το εκτιμήσεις που κάποιος ασχολείται με σένα.


Μάλλον δεν διάβασες όλο το τόπικ....βασικά έδειξε το ενδιαφέρον του στα ξαφνικά μετά από 4 χρόνια κατηγορώντας με ότι αυτός τόσο καιρό έλιωνε κι εγώ δεν έκανα τίποτα...

Σέβομαι όταν ο άλλος με θέλει αλλά θέλω να σεβαστεί ότι εγώ είμαι αλλού (όχι πάντα σε σχέση...αλλά γενικά δεν μπορώ να με φανταστώ μαζί του γιατί δεν νιώθω πράγματα) Επίσης με κουράζει πολύ κάποιος να ασχολείται μαζί μου όταν πραγματικά είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα να κάνει...
Προτιμώ να ασχολείται μαζί μου μόνο ο άνθρωπος που θέλω και να παίρνω από αυτόν την αυτοεπιβεβαίωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ειδικά μετά από αυτό το Σαββατόβραδο, να δείτε πόσο θα ασχοληθεί μαζί του.. :whistle::D

Εσύ κοπελιά προ τρέχεις...εκτός αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω :P

Μετά από 4 χρόνια;
Κάτι σαν τους ολυμπιακούς αγώνες ένα πράγμα;
Εγώ δεν θα του απαντούσα καν. Θα περίμενα τους επόμενους ολυμπιακούς.
Λες να μου το ξανακάνει σε άλλα 4 χρόνια; Να δημιουργήσει την δική μας παράδοση; :P

Ο άνθρωπός αυτός ή μόνος έμεινε και θέλει κάποιον για να κάνει σχέση ή έχει πρόβλημα σοβαρό με τον χρόνο που περνάει:confused:
Θέλω να πιστεύω το 2ο

Και γενικά συμφωνώ με το hamsteraki :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εσύ κοπελιά προ τρέχεις...εκτός αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω :P


Λες να μου το ξανακάνει σε άλλα 4 χρόνια; Να δημιουργήσει την δική μας παράδοση; :P


Θέλω να πιστεύω το 2ο

Και γενικά συμφωνώ με το hamsteraki :)


;) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι ρε συ γιατι όχι.... ;
Αν πάει έτσι και συνεχίσει με τέτοια περιοδικότητα, αποκτάς κι εσύ μια στεθερότητα στη ζωή σου.
Ξέρεις ρε παιδί μου οτι ο,τι και να σου συμβεί σε 4 χρόνια θα εμφανιστεί ο Φαντομάς, και θα μου περάσουν όλα.
Τώρα, αν η περιοδικότητα γίνει σαν του κομήτη του Χάλευ......
Χάλευ μάυρο.....

:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ναι ρε συ γιατι όχι.... ;
Αν πάει έτσι και συνεχίσει με τέτοια περιοδικότητα, αποκτάς κι εσύ μια στεθερότητα στη ζωή σου.
Ξέρεις ρε παιδί μου οτι ο,τι και να σου συμβεί σε 4 χρόνια θα εμφανιστεί ο Φαντομάς, και θα μου περάσουν όλα.
Τώρα, αν η περιοδικότητα γίνει σαν του κομήτη του Χάλευ......
Χάλευ μάυρο.....

:):P

'Ελιωσα λέμε :lol: :rofl: :rofl: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top