To e-steki υπολειτουργεί

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί:
1) Θέλουμε να είμαστε ελεύθεροι, ανεξάρτητοι και αμερόληπτοι. Δεν είναι δυνατόν αν κάποια μέλη κάποια στιγμή παραβιάσουν κανόνες να δεχόμαστε να μας πουν "τολμας να μου ρίξεις warning?? Εγώ ρε έχω ΠΛΗΡΩΣΕΙ για αυτό το site!"
2) Τα έξοδα είναι σε μηνιαία βάση οπότε η ελάφρυνση δεν είναι σημαντική. Άντε όσοι δώσουν να δώσουν μια φορά. Άντε με αυτά τα χρήματα να βγάλουμε 2,3,4 μήνες hosting. Μετά τι;
3) Δεν μου αρέσει η ιδέα οικονομικών δοσοληψιών με τα μέλη. Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους. Οι ανύπαρκτοι τους ακόμα καλύτερους. ;)
4) Δεν θέλουμε να νιώθουμε "υποχρεωμένοι" για μερικά ευρώ.
5) Μου φαίνεται λίγο "ζητιανιά", κάτι σαν "ελεήστε τον πτωχό", "ο,τι έχετε ευχαρίστηση". Και δεν θέλουμε οικτο.
6) Δεν θέλω να υπάρξουν αμφιβολίες για το τι θα κάνουμε τα χρήματα. Και πάντα υπάρχουν σε τέτοιες περιπτώσεις.
7) Δεν θέλουμε να δημιουργθούν "μέλη κατώτερης κατηγορίας" που δεν θα έχουν δώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Ναι δε λέω, έχουν κάτι παραπάνω από βάση αυτά που λές και τα σκέφτηκα και εγώ. Παρόλα αυτά κρίνοντας από τους ρυθμούς ανάπτυξης του φόρουμ, κάποτε θα έρθει η ώρα που θα μεγαλώσει τόσο πολύ που θα χρειάζεται και νέα μετακίνηση προς ακόμα μεγαλύτερο χώρο και πάει λέγοντας. Κατανοώ ότι όλα αυτά ίσως φαντάζουν πολύ μακρινά (Και ίσως είναι), αλλά κάποτε θα ρθείτε σε αυτή τη θέση. Ως πότε θα τα καταφέρνετε μόνοι σας? Κάποτε θα έρθει η ώρα που θα πρέπει να αντιμετωπίσετε το εκβιαστικό δίλλημα ή δέχεστε βοήθεια ή κλείνετε λόγω οικονομικών προβλημάτων το φόρουμ. ;) Τέλοσπάντων, τουλάχιστον τώρα κάτι τέτοιο είναι πολύ μακριά και θέλω να πιστεύω ότι δε διαφαίνεται στον ορίζοντα ούτε με κυάλια, ΑΛΛΑ κρατήστε αυτά που είπα κάπου στο πίσω μέρος του εγκεφάλου σας και προετοιμαστείτε. Η εποχή των παχέων αγελάδων κάποτε θα φτάσει στο τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Ναι δε λέω, έχουν κάτι παραπάνω από βάση αυτά που λές και τα σκέφτηκα και εγώ. Παρόλα αυτά κρίνοντας από τους ρυθμούς ανάπτυξης του φόρουμ, κάποτε θα έρθει η ώρα που θα μεγαλώσει τόσο πολύ που θα χρειάζεται και νέα μετακίνηση προς ακόμα μεγαλύτερο χώρο και πάει λέγοντας. Κατανοώ ότι όλα αυτά ίσως φαντάζουν πολύ μακρινά (Και ίσως είναι), αλλά κάποτε θα ρθείτε σε αυτή τη θέση. Ως πότε θα τα καταφέρνετε μόνοι σας? Κάποτε θα έρθει η ώρα που θα πρέπει να αντιμετωπίσετε το εκβιαστικό δίλλημα ή δέχεστε βοήθεια ή κλείνετε λόγω οικονομικών προβλημάτων το φόρουμ. ;) Τέλοσπάντων, τουλάχιστον τώρα κάτι τέτοιο είναι πολύ μακριά και θέλω να πιστεύω ότι δε διαφαίνεται στον ορίζοντα ούτε με κυάλια, ΑΛΛΑ κρατήστε αυτά που είπα κάπου στο πίσω μέρος του εγκεφάλου σας και προετοιμαστείτε. Η εποχή των παχέων αγελάδων κάποτε θα φτάσει στο τέλος...
Όταν φτάσει σε αυτό το σημείο το Forum, πολύ απλά μπορούν μα μπουν διαφημίσεις. ;)
Όσο μεγαλύτερο και γνωστό είναι ένα site, τόσο πιο πολλά μπορούν να το πληρώνουν οι διαφημιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Ναι δε λέω, έχουν κάτι παραπάνω από βάση αυτά που λές και τα σκέφτηκα και εγώ. Παρόλα αυτά κρίνοντας από τους ρυθμούς ανάπτυξης του φόρουμ, κάποτε θα έρθει η ώρα που θα μεγαλώσει τόσο πολύ που θα χρειάζεται και νέα μετακίνηση προς ακόμα μεγαλύτερο χώρο και πάει λέγοντας. Κατανοώ ότι όλα αυτά ίσως φαντάζουν πολύ μακρινά (Και ίσως είναι), αλλά κάποτε θα ρθείτε σε αυτή τη θέση. Ως πότε θα τα καταφέρνετε μόνοι σας? Κάποτε θα έρθει η ώρα που θα πρέπει να αντιμετωπίσετε το εκβιαστικό δίλλημα ή δέχεστε βοήθεια ή κλείνετε λόγω οικονομικών προβλημάτων το φόρουμ. ;) Τέλοσπάντων, τουλάχιστον τώρα κάτι τέτοιο είναι πολύ μακριά και θέλω να πιστεύω ότι δε διαφαίνεται στον ορίζοντα ούτε με κυάλια, ΑΛΛΑ κρατήστε αυτά που είπα κάπου στο πίσω μέρος του εγκεφάλου σας και προετοιμαστείτε. Η εποχή των παχέων αγελάδων κάποτε θα φτάσει στο τέλος...

Γι'άυτό υπάρχουν οι διαφημίσεις ;)
Αν πια γίνει τέτοια η κατάσταση θα είναι και αρκετά μεγάλο ώστε να βγάζει τα έξοδα του μόνο του και να μην επιβαρύνει εμάς ή εσάς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ τέλω, προτού γεράσω πολύ και από την αρθρίτιδα δε μπορώ να γράψω στο πληκτρολόγιο, να το δω να φτάνει τα 1000 ενεργά μέλη, και να κάνουμε και συναυλίες, festivals και τέτοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εγώ τέλω, προτού γεράσω πολύ και από την αρθρίτιδα δε μπορώ να γράψω στο πληκτρολόγιο, να το δω να φτάνει τα 1000 ενεργά μέλη, και να κάνουμε και συναυλίες, festivals και τέτοια :P

Μονο τοσα; Θα εχει πολλα περισσοτερα πιστευψε με...
Εγω απορω πως θα ειανι η κατασταση οταν γερασω εγω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά τελικά είναι οριστικό. Θα πάμε σε semi-dedicated!! :jumpy: :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Παιδιά τελικά είναι οριστικό. Θα πάμε σε semi-dedicated!! :jumpy: :clapup: :D

:clapup: :clapup: :clapup: ΝiiiiiiiiiiiiiiiCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Πότε με το καλό προβλέπεται να γίνει η μετακίνηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πολύ σε ένα μηνα πιστεύω θα έχουμε μετακομίσει. Ίσως και σε μερικές μέρες, δεν ξέρω. Δεν μπορώ να υποσχεθώ ακόμα κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος1087

Νεοφερμένος

Ο νικος1087 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γιατί:
1) Θέλουμε να είμαστε ελεύθεροι, ανεξάρτητοι και αμερόληπτοι. Δεν είναι δυνατόν αν κάποια μέλη κάποια στιγμή παραβιάσουν κανόνες να δεχόμαστε να μας πουν "τολμας να μου ρίξεις warning?? Εγώ ρε έχω ΠΛΗΡΩΣΕΙ για αυτό το site!"


Σε καμία περίπτωση δε μπορεί ο οποιοσδήποτε να παραβιάζει κανόνες και όρους επειδή πληρώνει, εφ’ όσον αποδέχεται ανεπιφύλακτα τις προϋποθέσεις που ορίζετε για να γίνει μέλος του e-steki.

2) Τα έξοδα είναι σε μηνιαία βάση οπότε η ελάφρυνση δεν είναι σημαντική. Άντε όσοι δώσουν να δώσουν μια φορά. Άντε με αυτά τα χρήματα να βγάλουμε 2,3,4 μήνες hosting. Μετά τι;
3) Δεν μου αρέσει η ιδέα οικονομικών δοσοληψιών με τα μέλη. Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους. Οι ανύπαρκτοι τους ακόμα καλύτερους.


Δοκιμάστε ετήσια η εξάμηνη η ακόμα και τρίμηνη συνδρομή για τα μέλη που μπορούν και θέλουν να συνεισφέρουν στο e-steki. Έτσι και καλούς λογαριασμούς και καλούς φίλους θα κάνετε.

4) Δεν θέλουμε να νιώθουμε "υποχρεωμένοι" για μερικά ευρώ.
5) Μου φαίνεται λίγο "ζητιανιά", κάτι σαν "ελεήστε τον πτωχό", "ο,τι έχετε ευχαρίστηση". Και δεν θέλουμε οικτο.


Ούτε υποχρεωμένοι αλλά ούτε και ζητιάνοι πρέπει να αισθάνεστε. Αντίθετα εμείς πρέπει να νοιώθουμε υποχρεωμένοι, για την ευκαιρία που μας δίνετε να επικοινωνούμε και να χαλαρώνουμε με ποιότητα.

6) Δεν θέλω να υπάρξουν αμφιβολίες για το τι θα κάνουμε τα χρήματα. Και πάντα υπάρχουν σε τέτοιες περιπτώσεις.


Είμαι σίγουρος ο’τι όσοι θέλουν να υπάρχει το e-stekiμπορούν να εκτιμήσουν τι κοστίζει μια τέτοια προσπάθεια και, είναι πρόθυμοι να το στηρίξουν χωρίς μιζέρια.

7) Δεν θέλουμε να δημιουργθούν "μέλη κατώτερης κατηγορίας" που δεν θα έχουν δώσει.


Ποιος άλλος εκτός από τους δημιουργούς του e-stekiθα ξέρει ποιος έδωσε και ποιος όχι;
Πιστεύω ότι κανείς από τους δημιουργούς του e-stekiθα έκανε ποτέ τέτοιους διαχωρισμούς.

Γι'άυτό υπάρχουν οι διαφημίσεις
Αν πια γίνει τέτοια η κατάσταση θα είναι και αρκετά μεγάλο ώστε να βγάζει τα έξοδα του μόνο του και να μην επιβαρύνει εμάς ή εσάς


Νομίζω ότι θα πρέπει να στηριχθείτε στα μέλη του e-steki, αποκλειστικά. Οι διαφημίσεις είναι ο «Δούρειος Ίππος» για την «άλωση» της ελευθερίας, της ανεξαρτησίας , της αμεροληψίας αλλά, και της ποιότητας το e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οπου εχω δει δωρεες παντα τα μελη που εκαναν καποια ειχαν ειδικο τιτλο ... αρα αυτους που δεν πληρωνουν θα τους ξερουν ολοι ...

Εκτος απο αυτο ... μεχρι στιγμη ολα πανε καλα ... και τα βγαζουμε περα μονοι μας εστω και μια μικρη δυσκολια ... αλλα τα βγαζουμε ... γιατι να μπουμε σε καποια διαδικασια που δεν ειναι αναγκαια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παντως αν καποια στιγμη δεν τα βγαζετε περα πια, να ξερετε οτι εμεις ειμαστε εδω ετοιμοι να δωσουμε. Προσωπικα θα εδινα και καποια συνδρομη ανα τακτα χρονικα διαστηματα αν ητανε αναγκαιο γιατι το στεκι πραγματικα το αξιζει, σε αντιθεση με ολα τα forum οπου ημουν/ειμαι μελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να είστε καλά βρε παιδιά :)
Ακόμα και η πρόθεση σας να βοηθήσετε μας δίνει κουράγιο :)

Νίκο, τι σε κάνει να πιστευεις οτι η διαφήμιση είναι δούρειος ίππος γιατην «άλωση» της ελευθερίας, της ανεξαρτησίας , της αμεροληψίας αλλά, και της ποιότητας του e-steki; Δηλαδή όταν αν διαφημίζεται το Χ προιόν ή υπηρεσία οτι θα απαγορεύουμε να μιλάνε εναντίον του όσοι είχαν αρνητικές εμπειρίες ή θα αποσιωπούσαμε εμείς τις δικές μας; Αυτό δεν θα γίνει ΠΟΤΕ και ούτε ξέρω κάποιο άλλο φόρουμ που έγινε... Αλοίμονο, έτσι πια θα κατέληγε το στέκι επιχείρηση και όχι χόμπι. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Πάντως άμα θέλετε και δε σας βγαίνει το μέτρημα, βάζω κι εγω κανα σεβαστό χρηματικό ποσό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βρε εδώ τους παραχώρησα την ΑΔΕΙΑ ΧΡΥΣΗ μου VISA και δεν την θέλουν :P

Παιδιά.... είναι πάααααααααρα πολύ σημαντική η υποστήριξη μας στον Πάνο και την Λία, είναι παρα πολύ σημαντικό να ΞΕΡΟΥΝ ότι αν τελικώς μας χρειαστουν θα μας εχουν συμμάχους και στα οικονομικα, ειναι πάρα πολυ σημαντικό που ΟΛΟΙ ενδιαφερομαστε... :) (προσωπικα με χαροποιει ιδιαιτερα)

ΟΜΩΣ.... ειναι παααααααααρα πολύ σημαντικο και για αυτους να ΠΑΛΕΨΟΥΝ αρχικά ΜΟΝΟΙ τους να τα καταφέρουν.... έτσι κι αλλιως στη ζωή δεν είναι πάντα όλα ευκολα.... ουτε θα έχουν πάντα κάποιον κοντα τους ότι κι αν συμβει....
Ας τους αφήσουμε να δουν τι θα κανουν... (οσο κι αν μου τη δινει που δε με αφηνουν να βοηθησω οικονομικα, άλλο τοσο τους καταλαβαινω απολυτα!)

Ας τους αφησουμε για την ώρα.... ξέρουν πολυ καλά οτι ειμαστε ΟΛΟΙ ΕΔΩ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Βαλ και κουε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Οπου εχω δει δωρεες παντα τα μελη που εκαναν καποια ειχαν ειδικο τιτλο ... αρα αυτους που δεν πληρωνουν θα τους ξερουν ολοι ..

Έχεις δίκιο σε αυτό. Και εγώ οπου το έχω δεί να εφαρμόζεται, τα μέλη αυτά είχαν ειδικό τίτλο. Για εδώ, αν ΚΑΠΟΤΕ χρειαστεί να εφαρμοστεί το donation, καλό θα είναι να ΜΗΝ φέρουν κανένα ειδικό τίτλο τα μέλη που θα έχουν προσφέρει τον οβολό τους, ούτε να γίνεται γνωστό μέσω πόστς ποιοί δίνουν και ποιοί όχι, για ευνόητους λόγους. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Έχεις δίκιο σε αυτό. Και εγώ οπου το έχω δεί να εφαρμόζεται, τα μέλη αυτά είχαν ειδικό τίτλο. Για εδώ, αν ΚΑΠΟΤΕ χρειαστεί να εφαρμοστεί το donation, καλό θα είναι να ΜΗΝ φέρουν κανένα ειδικό τίτλο τα μέλη που θα έχουν προσφέρει τον οβολό τους, ούτε να γίνεται γνωστό μέσω πόστς ποιοί δίνουν και ποιοί όχι, για ευνόητους λόγους. ;)
Το θέμα είναι λιγο μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... Πχ εγώ αν είχα δώσει κάτι για ένα site θα ήθελα να είχα κάποιο διαφορετικό τίτλο... Απο την άλλη έτσι δημιουργούνται "διακρίσεις"... Οπότε το καλύτερο είναι να μην γίνει καν κάτι τέτοιο εκτός αν παραστεί μεγάλη ανάγκη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι μπορει να εφαρμοστει ανωνυμη "δωρεα" χρηματων. Αν μη τι αλλο τα πιο παλια μελη συγουρα θα θελισουν να προσφερουν χωρις να παιζει ρολο αν θα παρουν καπιον λογο η αν θα το ξερουν οι αλλοι ωστε να τους παρουν με καλο ματι. Πρωσοπικα εχω στο μυαλο μου ενα ποσο που θα εβαζα απο την πρωτη στιγμη που ειποθικε αλλα δεν το αναφερα για αυτον ακριβος τον λογο. Αν ειναι πολλα η λιγα δεν ξερω αλλα οπως και στην φιλανθρωπια πιστευω ειναι καλυτερα να κραταμε τους τονους χαμηλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top