To e-steki.com στο pathfinder!!!!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aαααχχ πάει κι αυτό. Ωραίο ήταν όσο κράτησε αλλά όλα τα ωραία τελειώνουν γρήγορα... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε γμτ εγώ όλα τα καλά τα χάνω! :(
τες πα....


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους όσους συνέβαλαν με τον οποιονδήποτε τρόπο (λίγο ή πολύ) να βρεθεί το e-steki σε αυτή την θέση!
Εύχομαι, αυτή η αναγνώριση να είναι μόνο η αρχή από μια μεγάλη και λαμπρή συνέχεια στον χώρο και στο είδος!
Να επιστσήω την προσοχή μου μόνο σε ένα σημείο... και αφορά όλους μας!
Όσο πιο μεγάλος είσαι.... τόσο μεγαλύτερες ευθύνες έχεις απέναντι σε αυτούς που σε ανέβασαν! Κοινώς και εν ολίγοις... μεγάλα καράβια... μεγάλες φουρτούνες!
Και εις ανώτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ να ξέρετε, από το pathfidner σας βρήκα! Καλώς σας βρήκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kαλως όρισες! :hello: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
omg wtf,we rule, i shit my pants dude, what a 1337 h4x0r sit3!!1111! we pwned 'em all!!!!! :beer::drunk:
πανηγυρίζουμε για κάτι το αναμενόμενο. γιατί είναι σίγουρο οτι θα γινόταν κάποια στιγμή όταν κάθε βδομάδα έχει διαφορετικό. chill out λοιπόν.
wtever...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin:
omg wtf,we rule, i shit my pants dude, what a 1337 h4x0r sit3!!1111! we pwned 'em all!!!!! :beer::drunk:
πανηγυρίζουμε για κάτι το αναμενόμενο. γιατί είναι σίγουρο οτι θα γινόταν κάποια στιγμή όταν κάθε βδομάδα έχει διαφορετικό. chill out λοιπόν.
wtever...
Αν μπαίνεις μόνο για να πεις κατι κακο τοτε γιατί μπαίνεις? 2 posts έκανες όλα κι όλα σήμερα και και στα 2 ειρωνεύεσαι το site. :confused: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
απαγορεύεται να λέω τη γνώμη μου; έτσι για να ξέρω
εξάλλου δεν ειπα ψέματα. από τη δική μου οπτικη γωνία έτσι το βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin:
απαγορεύεται να λέω τη γνώμη μου; έτσι για να ξέρω
εξάλλου δεν ειπα ψέματα. από τη δική μου οπτικη γωνία έτσι το βλεπω
Δεν είπα οτι απαγορεύεται. Αρκει να μην ειρωνευεσαι γιατι αυτό, ναι απαγορευεται.
Απλά ρώτησα, αν έχεις τέτοια γνώμη γιατί μπαίνεις :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
τι ερωτήσεις είναι αυτέ; δε νομίζω να σε αφορά για ποιό λόγο μπαίνω.
και ούτε ειρωνεύτηκα κανένα. ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑ. σ' όποιον αρέσει

αυτά. ευχαριστώ. παρακαλώ να επανέλθουμε στο θέμα μας :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin:
τι ερωτήσεις είναι αυτέ; δε νομίζω να σε αφορά για ποιό λόγο μπαίνω.
και ούτε ειρωνεύτηκα κανένα. ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑ. σ' όποιον αρέσει

αυτά. ευχαριστώ. παρακαλώ να επανέλθουμε στο θέμα μας :p
Aσφαλώς και με αφορά. Δεν είναι ξέφραγγο αμπέλι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Aσφαλώς και με αφορά. Δεν είναι ξέφραγγο αμπέλι εδώ.
δε με πιάνεις.
απο τη στιγμή που γράφω απλά τη γνώμη μου - μη μας πεις τώρα οτι η άποψή μου ήταν εκτός κανονισμών και μας τρελάνεις τελείως... απλά διαφώνησα με το νταβαντούρι - και δεν παραβαίνω τους κανόνες, όχι δε σε αφορά για τι μπαίνω.
τίποτα πάνω στο θέμα έχεις να συμπληρώσεις τελικά ή άδικα κάθομαι και γράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
A και παρεπιπτόντως, ΝΑΙ είμαι περήφανη όταν ένα site μας προσφέρει δωρεάν και χωρίς να επικοινωνήσουμε μαζί τους κάτι που κανονικά κοστίζει 1200 ευρώ. (και όμως, αν πάει να κάνει κάποιος διαφήμιση στην πρώτη σελίδα για 2 μέρες επι πληρωμή τόσο κοστίζει! :blink: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin:
γιατί είναι σίγουρο οτι θα γινόταν κάποια στιγμή όταν κάθε βδομάδα έχει διαφορετικό. chill out λοιπόν.
wtever...
Tα site επιλέγονται, και σίγουρα η επιλογή γίνετε με κάποια κριτηρία. Και 2 κριτηρια που μου έρχονται τώρα είναι και είναι πολύ σίγουρο οτι υπάρχουν είναι το περιεχόμενο να μην είναι γέλιο. Π.χ. ο webmaster να μην λέει ότι ο σωτήρας μας, ότι αυτός που θα μας οδηγήσει στην λύτρωση είναι ..... ένα ποτηρί.... Και να μην έχει πορνο-περιεχόμενο.... Πότε δεν έχω δει κάποιο σιτε του παραπάνω περιεχόμενου να είναι εκεί. Τουλάχιστον εγώ είμαι περίφανος για αυτό. Δεν είναι λίγο να κατάφερεις όσα λες να μην ακούγονται γελοία αλλά συχρόνος να ελέγχεις μια συζήτηση με θέμα που είναι πολύ εύκολο να χαρακτηριστεί πόρνο....

Αν έχεις επιχειρήματα ότι όσα λέω είναι @@ θα ήθελα να τα ακουσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna

Νεοφερμένος

Η ioanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin:
δε με πιάνεις.
απο τη στιγμή που γράφω απλά τη γνώμη μου - μη μας πεις τώρα οτι η άποψή μου ήταν εκτός κανονισμών και μας τρελάνεις τελείως... απλά διαφώνησα με το νταβαντούρι - και δεν παραβαίνω τους κανόνες, όχι δε σε αφορά για τι μπαίνω.
τίποτα πάνω στο θέμα έχεις να συμπληρώσεις τελικά ή άδικα κάθομαι και γράφω.

προσωπικά θεωρώ απαράδεκτη τη συμπεριφορά σου..τι σημαίνει δεν αφορά τη michelle για ποιό λόγο μπαίνεις και τι γράφεις?....:worry:

εσύ δηλαδή όταν κάποιος σε επισκέπτεται στο σπίτι σου και αρχίζει να ΄σε ειρωνεύεται και να σε προσβάλλει του λες ...καλά κάνεις κάτσε να σε κεράσω και καφέ?

νομίζω ότι ο καθένας μας που επισκέπτεται ένα σάιτ και ειδικότερα όταν γινόμαστε μέλη αυτού του σάιτ πρέπει να έχουμε και την ευγένεια να τιμούμε αυτό το σάιτ όπως μας τιμά και αυτό με τις προσπάθειες που κάνει να γίνεται όλο και καλύτερο....και τις προσπάθειες τις κάνει για τα μέλη του και τους επισκέπτες του...δεν έχει κανένα προσωπικό όφελος...οφείλουμε λοιπόν και εμείς να τιμούμε τις προσπάθειες αυτές...γιατί και κόπο έχουνε και πολύ χρόνο τρώνε...

αν εσύ στο σπίτι σου αφήνεις τον καθένα να το λεηλατεί και μαζί μ΄αυτό να λεηλατεί και την προσωπικότητά σου...μαγκιά σου....εδώ όμως πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τον χώρο...

αυτά είχα να πω και ευχαριστώ για τον χρόνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παιδιά έχετε δίκιο, αλλά εντάξει... γνώμη μου είναι πως το παιδί δεν ήταν και τόσο ακραίο! Δεν έφτασε ας πούμε σε απαράδεκτο σημείο, ώστε να φάει ban κιόλας...

Αυτά που λέτε φυσικά και ισχύουν και θα πρέπει να ισχύουν όχι μόνο εδώ, αλλά σε όλα τα forums, αλλά για πολύ πιο ακραίους χρήστες. Δεν νομίζω πως ουσιαστικά προσέβαλλε κανέναν προσωπικά με αυτά που είπε.

Φυσικά, εσείς είστε που κάνετε κουμάντο εδώ, οπότε πάω πάσο ότι και να πείτε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φυσικά και δεν έφαγε ban για αυτό το λόγο, είπαμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Φυσικά και δεν έφαγε ban για αυτό το λόγο, είπαμε. :)
για την ακρίβεια δεν έφαγε μόνο για αυτόν τον λόγο ban ...

@Monaxos αυτό που είχε να πει θα μπορούσε να το πει με πιο ομορφό τρόπο ... συμφωνείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ΟΚ. Συμφωνώ σε αυτό.. πάω πάσο.. Sorry για το offtopic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
ΟΚ. Συμφωνώ σε αυτό.. πάω πάσο.. Sorry για το offtopic...
Kαι για να σου αποδείξω οτι δεν είμαστε και τόσο αυστηροί δες τα μηνύματα του. Το 90% είναι ειρωνικά, υβριστικά και προσβλητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ναι, μήπως να το κλειδώναμε το θέμα;:redface: Δε νομίζω οτι έχει νόημα ύπαρξης πλέον. Όποιος είναι να μας μάθει θα μας μάθει!

Άσχετο: Το Pathfinder έχει κάποια πολύ καλά άρθρα πχ εκείνο με τους Dzopas να διαβάσετε. 60 εκατοστά ανθρωποειδή όντα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top