Torrents και πνευματικά δικαιώματα

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
να εισαι 100/100 σιγουρη οτι και παλι θα τις κατεβαζανε...
δεν μου λες βρε...δεν εχεις λεφτα για να νοικιασεις μια ταινια ενα βραδυ και να την δεις;...ε;;;.........προσεξε...γιατι θα βγαλω το μαστιγιο...:lol::lol::lol::P
πως δεν έχω έχω κ την νοικιάζω αλλά μετά θέλω να την κρατήσω κ στο αρχείο μου είναι κακό;:hmm: αν την είχαν σε μία λογική τιμή θα την αγόραζα όπως θα έκανε κ η μεγαλύτερη μερίδα ανθρώπων γιατί το οριτζιναλ έχει κ καλύτερη ποιότητα ειδικά όταν μιλάμε για ταινίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
πως δεν έχω έχω κ την νοικιάζω αλλά μετά θέλω να την κρατήσω κ στο αρχείο μου είναι κακό;:hmm: αν την είχαν σε μία λογική τιμή θα την αγόραζα όπως θα έκανε κ η μεγαλύτερη μερίδα ανθρώπων γιατί το οριτζιναλ έχει κ καλύτερη ποιότητα ειδικά όταν μιλάμε για ταινίες


και εγω βρε αγαπη μου θελω μια τζαγκουαρ...αλλα δεν εχω λεφτα να την παρω...τι λες...να την κλεψω;:blink::blink:...δεν ειναι σκεπτικο αυτο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
και εγω βρε αγαπη μου θελω μια τζαγκουαρ...αλλα δεν εχω λεφτα να την παρω...τι λες...να την κλεψω;:blink::blink:...δεν ειναι σκεπτικο αυτο....:)
οχι αλλά μπορείς να την κατεβάσεις:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
οχι αλλά μπορείς να την κατεβάσεις:lol:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:....σαν δεν ντρεπεσαι παλιοπραγμα...να με πειραζεις....:lol::lol::lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Απλά θέλω να σε βάλω στο κλαμπ;):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
Απλά θέλω να σε βάλω στο κλαμπ;):lol:


μαρη....που να σκασεις...στο κλαμπ δεν μπαινω!!!!:lol:
το μαστιγιο....που ειναι το μαστιγιο μου;;:lol::lol::lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!:P

:lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως για να πω κ εγώ την αποψή μου δεσποιής Σαρκοζί είναι όντως άσχημο να χάνονται θέσεις εργασίας αλλά νομίζω ότι δεν φταίει το download γι αυτό αλλά η λαιμαργία των εταιρειών δισκογρφικών προώθησης κλπ. Και να πω εδώ ένα παράδειγμα, θυμάμαι στα νιάτα μου γινόταν χαμός με την πειρατία στα games κανένας ευυπόληπτος gamer δεν είχε σπίτι του πάνω από 1 original game σαν αποτέλεσμα όλου αυτού είναι ότι οι τιμές είχαν συμπιεστή προς τα κάτω σε τέτοιο βαθμό που να μη συμφέρει να πάρεις να πάρεις πειρατικό γιατί η διαφορά ήταν τοσο μικρή που έπαιρνες το original και λέω λοιπόν αφού είχαν τόσα περιθώρια να κατεβάσουν τις τιμές γιατί δεν το έκαναν από την αρχή για να μη δημιουργηθεί κ όλη αυτή η κατάσταση; Το ίδιος γίνεται κ τώρα, Οταν μία ταινία μπαίνει σε μία εφημερίδα κ πωλείτε προς 4Ε (μαζί με την εφημερίδα κ τα συμπράγκαλα που έχει αυτή μέσα) γιατί όταν πάω να την αγοράσω εγω μου ζητάνε 50 ευρώ;;;


Συμφωνω απολυτα κι επειδη ΝΑΙ ,το παραδεχομαι,ειμαι οπαδος του ΤΖΑΜΠΑ διοτι δεν μπορω να πληρωνω 2μισι ευρουλακια για να δω μια ταινια-χωρια τις σειρες:rolleyes:

Και να σας πω και κατι ακομα;;;

Εγω ακομα κατεβαζω απο καπου και μαλιστα με καλη ταχυτητα:D:D:D-δεν ξερω αν ειναι οκ να το πω δημοσια,κατι γραφτηκε πιο πριν οτι ειναι εναντια στους κανονισμους.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:




Συμφωνω απολυτα κι επειδη ΝΑΙ ,το παραδεχομαι,ειμαι οπαδος του ΤΖΑΜΠΑ διοτι δεν μπορω να πληρωνω 2μισι ευρουλακια για να δω μια ταινια-χωρια τις σειρες:rolleyes:

Και να σας πω και κατι ακομα;;;

Εγω ακομα κατεβαζω απο καπου και μαλιστα με καλη ταχυτητα:D:D:D-δεν ξερω αν ειναι οκ να το πω δημοσια,κατι γραφτηκε πιο πριν οτι ειναι εναντια στους κανονισμους.:hmm:

οχι...να μην το γραψεις...:lol::lol:.....τουλαχιστον εσυ παραδεχεσαι γιατι το κανεις...δεν το τυλιγεις σε ωραιο περιτυλιγμα....:)...εχεις σκεφτει ομως οτι εξαιτιας σου καποιοι χανουν την δουλεια τους ενω εσυ απλα διασκεδαζεις τσαμπα;;;;εεεεεεεεε ;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΟΧΙ,εμενα με σκεφτεται κανενας που την βγαζω με 700Ευρω;;;;Εεεεεεεε;;;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
ΟΧΙ,εμενα με σκεφτεται κανενας που την βγαζω με 700Ευρω;;;;Εεεεεεεε;;;;;;:P


αυτο δεν ειναι σκεπτικο....και το ξερεις...αλλοι δεν εχουν ουτε τα 700....στο κατω-κατω θα σου πει καποιος δεν χρειαζεται να βλεπεις καθε μερα ταινιες...ελα...σοβαρεψου γιατι θα παρω το μαστιγιο..:lol::lol::P
αυτοι που απολυθηκαν παντως απο τα βιντεαδικα δεν εχουν ουτε τα 700:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ετσι οπως εχουμε στριμωχτει ολοι κοιταμε ο καθενας την τσεπη του,αν ημουν ανετη και με την τσεπη γεματη μπορει να μην το εκανα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
Ετσι οπως εχουμε στριμωχτει ολοι κοιταμε ο καθενας την τσεπη του,αν ημουν ανετη και με την τσεπη γεματη μπορει να μην το εκανα.;)

τωρα θα σε μαλλωσω πραγματικα...καταρχην οπως σου ειπα,για σενα ειναι διασκεδαση,ενω για τον αλλον επιβιωση....μην μου λες οτι ειναι το ιδιο γιατι θα τρελλαθω...
2ον....αυτο ακριβως το σκεπτικο ειναι που κανει τα παντα στην ελλαδα να μην λειτουργουν...εμενα με ...ανε στην φορολογια επειδη ο γειτονας μπορει και κρυβει το κερδος του...:mad: κλπ...
και ερχομαι στα δικα μας...τα ιδια θα σου πει και ο εμπορος γουνας...το κερδος του θα κοιταξει,οχι τα ζωα....εδω εσεις δεν κοιτατε τους ανθρωπους που χανουν τη δουλεια τους,και θα κοιταξει ο αλλος τα ζωα;;;τα ιδια θα σου πει και ο κυνηγος...τα ιδια θα σου πει και ο πετσοπας...δεν τα βγαζω περα...πρεπει να πουλαω ζωα...καταλαβες;;;:) ειναι αυτο το σκεπτικο,αυτη η φιλοσοφια που εχουμε....οτι δεν τα βγαζουμε περα,οτι δεν εχουμε....και κυριως αυτο που λενε οτι .."τι...εγω θα σωσω των κοσμο";; ναι..εγω και εσυ...με την σταση μας ΠΑΝΤΟΥ...οχι μονο ειμαστε σωστοι σε εναν τομεα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ειναι πολυ απλο το θεμα ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:
Κι απο την στιγμη που θα το βρω τζαμπα θα το κατεβασω αλλιως δεν θα μπορουσα να το δω καθολου!!!!!!
Κι απο τη στιγμη που την χρεωνουν 2μισι ευρω ενω την δινουν την ταινια τζαμπα στα περιοδικα ηταν ΗΔΗ σε πτωση τα βιντεοκλαμπ και ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ απο βιντεοκλαμπ πριν 4 χρονια λογω πτωσης οποτε ειμαι ενα απο τα "θυματα" αν θες.
Ακομα κι οταν δουλευα μως θεωρουσα οτι υπερχρεωναμε τον πελατη,ποτε δεν θεωρησα λογικες τις τιμες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
Ειναι πολυ απλο το θεμα ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:
Κι απο την στιγμη που θα το βρω τζαμπα θα το κατεβασω αλλιως δεν θα μπορουσα να το δω καθολου!!!!!!
Κι απο τη στιγμη που την χρεωνουν 2μισι ευρω ενω την δινουν την ταινια τζαμπα στα περιοδικα ηταν ΗΔΗ σε πτωση τα βιντεοκλαμπ και ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ απο βιντεοκλαμπ πριν 4 χρονια λογω πτωσης οποτε ειμαι ενα απο τα "θυματα" αν θες.
Ακομα κι οταν δουλευα μως θεωρουσα οτι υπερχρεωναμε τον πελατη,ποτε δεν θεωρησα λογικες τις τιμες!!!

εεεεεεε να μην την δεις αγαπη μου...:lol::lol:...και σιγα τα λεφτα για να νοικιασεις μια ταινια.....ελα νονικα μου...αλλου τα δινουμε απλωχερα...και αφου δινουν τα περιοδικα...μα παιρνεις αυτες που δινουν τα περιοδικα και οι εφημεριδες...
δεν μου λες...αν θυμαμαι καλα,δουλευεις σε ενα μαγαζι,,,δεν χρειαζεται να πω τι...μπορει να μην θελεις,,,και τα προιοντα που πουλαυε τα δινουν οι γυφτοι και οι ξενοι στην μιση τιμη....σου αρεσει;;; και μετα που θα σε απολυσει το αφεντικο σου...τι εχεις να μου πεις;;;
οταν κοιταμε μονο το τομαρι μας,δυστυχως τιποτε δεν παει μπροστα...αυτο ισχυει σε ολους τους τομεις..παντου...στο ξαναειπα και θελω να μου απαντησεις σε αυτο...τα ιδια δεν θα σου πει ο γουναρας;...γιατι να σκεφτει τα ζωα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Παιδια η τιμή μια ταινίας με τα δεδομένα της δράχμής είναι περίπου 870 δρχ για πείτε μου εσείς αν είχαμε ακόμα τη δραχμή κ σας ζητούσε κάποιος 900 δρχ να νοικιάσετε μία ταινια δεν θα τον παίρνατε με τις πέτρες;;; Ε αυτό εγώ το λέω λαιμαργία κ αν κλείνουν τα βιντεο κλαμπ είναι από τη λαιμαργία τους (το ξαναλέω κ πάλι) κ όχι από τα τορεντ και αυτό γίνεται με όλα τα προϊόντα στην Ελλάδα κ να σας πω κ κάτι μακάρι να μπορούσαμε να κατεβάσουμε κ πειρατικά τρόφιμα από το ιντερνετ να δείτε πως θα συμμορφώνονταν όλοι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εεεεεεε να μην την δεις αγαπη μου...:lol::lol:...και σιγα τα λεφτα για να νοικιασεις μια ταινια.....ελα νονικα μου...αλλου τα δινουμε απλωχερα...και αφου δινουν τα περιοδικα...μα παιρνεις αυτες που δινουν τα περιοδικα και οι εφημεριδες...
δεν μου λες...αν θυμαμαι καλα,δουλευεις σε ενα μαγαζι,,,δεν χρειαζεται να πω τι...μπορει να μην θελεις,,,και τα προιοντα που πουλαυε τα δινουν οι γυφτοι και οι ξενοι στην μιση τιμη....σου αρεσει;;; και μετα που θα σε απολυσει το αφεντικο σου...τι εχεις να μου πεις;;;
οταν κοιταμε μονο το τομαρι μας,δυστυχως τιποτε δεν παει μπροστα...αυτο ισχυει σε ολους τους τομεις..παντου...στο ξαναειπα και θελω να μου απαντησεις σε αυτο...τα ιδια δεν θα σου πει ο γουναρας;...γιατι να σκεφτει τα ζωα;

Πρωτον δεν κακοποιειται κανενας με την πειρατεια και δευτερον οι γυτοι πουλανε μουφες!!!:lol:
Αυτα που δινουν τα περιοδικα ειναι παλιες,τις εχω δει.;)
Δεν μ'αρεσει να πληρωνω κατι πανω απο την κανονικη τιμη του και δεν θα το κανω,οι τιμες στα βιδεοκλουμπ:P ειναι πιασικ%λε!!!!!

Παιδια η τιμή μια ταινίας με τα δεδομένα της δράχμής είναι περίπου 870 δρχ για πείτε μου εσείς αν είχαμε ακόμα τη δραχμή κ σας ζητούσε κάποιος 900 δρχ να νοικιάσετε μία ταινια δεν θα τον παίρνατε με τις πέτρες;;; Ε αυτό εγώ το λέω λαιμαργία κ αν κλείνουν τα βιντεο κλαμπ είναι από τη λαιμαργία τους (το ξαναλέω κ πάλι) κ όχι από τα τορεντ και αυτό γίνεται με όλα τα προϊόντα στην Ελλάδα κ να σας πω κ κάτι μακάρι να μπορούσαμε να κατεβάσουμε κ πειρατικά τρόφιμα από το ιντερνετ να δείτε πως θα συμμορφώνονταν όλοι τους

Μπραβο ρε Ελενα αυτο λεω!!!!!:up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
Παιδια η τιμή μια ταινίας με τα δεδομένα της δράχμής είναι περίπου 870 δρχ για πείτε μου εσείς αν είχαμε ακόμα τη δραχμή κ σας ζητούσε κάποιος 900 δρχ να νοικιάσετε μία ταινια δεν θα τον παίρνατε με τις πέτρες;;; Ε αυτό εγώ το λέω λαιμαργία κ αν κλείνουν τα βιντεο κλαμπ είναι από τη λαιμαργία τους (το ξαναλέω κ πάλι) κ όχι από τα τορεντ και αυτό γίνεται με όλα τα προϊόντα στην Ελλάδα κ να σας πω κ κάτι μακάρι να μπορούσαμε να κατεβάσουμε κ πειρατικά τρόφιμα από το ιντερνετ να δείτε πως θα συμμορφώνονταν όλοι τους

δυστυχως οι τιμες ελενα δεν πεφτουν ετσι....εχεις δει εσυ να επαισε καμμια τιμη;;; των cd ας πουμε;...αλλα και παλι...μην με τρελλαινεται βρε παιδια...ειναι ακριβη μια ταινια να την νοικιασεις;;;:blink::blink:...ε..οχι βρε παιδια...εχει την ανοδο που εχουν και ολα τα αλλα προιοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ακριβη κατα την γνωμη μου,βλεπω παρα πολλες ταινιες και θα ειχα χρεωκοπησει αν τις νοικιαζα,ας μην εφταναν τις τιμες τοσο ψηλα...
Χιλιαρικο εγω δεν πληρωνω για να δω μια ταινια.
Ας δωσουν λιγοτερα εκατομυρρια στους ηθοποιους για να πεσουν κι οι τιμες των ταινιων...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
δυστυχως οι τιμες ελενα δεν πεφτουν ετσι....εχεις δει εσυ να επαισε καμμια τιμη;;; των cd ας πουμε;...αλλα και παλι...μην με τρελλαινεται βρε παιδια...ειναι ακριβη μια ταινια να την νοικιασεις;;;:blink::blink:...ε..οχι βρε παιδια...εχει την ανοδο που εχουν και ολα τα αλλα προιοντα...
Αυτό λέμε ότι οι τιμές σε όλα τα πράγματα είναι οχι απλα ακριβες αλλά απαράδεκτες δλδ με την δραχμή που δεν ήταν ούτε για χ@##μο μια ταινία άξιζε 250δρχ κ με το ευρώ αξίζει 2.5Ε; Και έτσι πέφτουν οι τιμές Εφη μου είναι ο νόμος της προσφοράς κ της ζήτησης (αν υποθέσουμε ότι ισχύει βέβαια) από την στιγμή που βλέπουν ότι δεν έχουν ζήτηση θα μειώσουν τις τιμές αν δεν θέλουν να βάλουν λουκέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ακριβη κατα την γνωμη μου,βλεπω παρα πολλες ταινιες και θα ειχα χρεωκοπησει αν τις νοικιαζα,ας μην εφταναν τις τιμες τοσο ψηλα...
Χιλιαρικο εγω δεν πληρωνω για να δω μια ταινια.
Ας δωσουν λιγοτερα εκατομυρρια στους ηθοποιους για να πεσουν κι οι τιμες των ταινιων...;)

οχι...δεν ειναι ακριβη....και δεν χρειαζεται να βλεπεις και τοσες ταινιες...:P
αυτο που υπογραμμισα...τα λεει ολα...δεν ειναι οτι δεν εχετε λεφτα...ειναι οτι δεν θελετε να τα δωσετε απο τη στιγμη που τα βρισκετε τσαμπα...στα λογια μου ερχεστε...και σου ξαναλεω( η 1οοη φορα να ειναι;...) οτι δεν μιλαω για τους ηθοποιους...αυτοι μια χαρα περνανε( αν και οχι ολοι..)μιλαω για τους εργαζομενους...και οπως λες και εσυ οτι δεν σε νοιαζει...ετσι και ο αλλος θα σου πει ουτε και αυτον τον νοιαζει αν θα δεις εσυ ταινια...με την διαφορα οτι ΕΣΥ κλεβεις...και οχι αυτος... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top