Windows XP ή Windows Vista;

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εγώ επιμένω οτι τα vista είναι προβληματικά,περιττά και πολύ λαίμαργα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Πες τα πολύ λαίμαργα. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Τα (S)vista τρωνε απιστευτα ποσα μνημης ενω δεν κανεις τιποτα(idle).Καλυτερα οσοι εχετε παρει υπολογιστη με αυτα προεγκατεστημενα να κανετε εκ νεου εγκασταση,ωστε να σβησετε αχρηστες εφαρμογες κτλ που τρωνε μνημη ακαταπαυστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimis

Νεοφερμένος

Ο Jimis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μάλια (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κοίτα τα Vista είναι ακόμα υποκατασκευή!Για την ώρα τα XP!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Τον Ιούνιο του 2009 έρχονται τα καινούρια Windows με κωδική ονομασία Windows 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ως τότε μπορεί να έχουν έρεθει τα Νεφελίμ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εγω εχω vista και θα ελεγα πως ειναι ΑΙΣΧΟΣ...πραγματικα δεν τα μπορω καθολου...καλυτερα XP:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Τα ΧΡ με τα χίλια είναι καλύτερα,
ασχολούμαι με αυτά και έχω δει πως είναι πολύ ελλατωματικα.
Επίσης έχω διαπιστώσει πως το να βάζουν τα VISTA στα καινούρια PC έχει σχέση με λάδωμα εταιριών.
Εγώ με τα ΧΡ δεν έχω βρει σημαντικά προβλήματα και μπορώ να τα λύσω όλα.
Τα VISTA δεν τα έχω ψάξει ακόμα καλά και μου φαίνεται πως θα αργήσω ακόμα.
Ίσως επειδή έιναι καινούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Windows XP Service Pack 3
η περιμενεις τα επομενα windows.

με τιποτα παντως (s)vista
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Επίσης έχω διαπιστώσει πως το να βάζουν τα VISTA στα καινούρια PC έχει σχέση με λάδωμα εταιριών.

Και τα XP με τον ίδιο ακριβώς τρόπο μπήκαν. Με άδειες OEM που είναι στην ουσία συμφωνίες κατασκευαστών με τη Microsoft
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Windows XP,δεν αλλάζω εύκολα συνήθειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ΧΡ και λίνουξ dual boot είναι η καλύτερη επιλογή που έχετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
δεν σας καταλαβαίνω...εγώ έκανα αμάν να πάρω καλό υπολογιστή για να βάλω βίστα και τα σνομπάρετε;;;Όταν μπαίνω από τον παλιό υπολογιστή τα XP μου φαίνονται πολύ αρχαία πλέον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω χρησιμοποιω XP και ακομα ειμαι ευχαριστημενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δεν σας καταλαβαίνω...εγώ έκανα αμάν να πάρω καλό υπολογιστή για να βάλω βίστα και τα σνομπάρετε;;;Όταν μπαίνω από τον παλιό υπολογιστή τα XP μου φαίνονται πολύ αρχαία πλέον...

δεν εχεις συναντησει προβληματα με τα (s)vista για αυτο τα λες κατσε να ειχες καμια ασυμβατοτητα σε προγραμμα η σε υλικο του υπολογιστη και θα σου ελεγα μετα τι θα ελεγες για αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
όχι δεν έχω συναντήσει πρόβλημα. Το μόνο που μου τη δίνει λίγο είναι ότι σε ρωτάει για τα πάντα. Κατά τα άλλα μια χαρά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
και εγω vista εχω!πολυ καλα τα βρισκω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πρωτα ειχα βιστα αλλα μετα το αλλαξαμε και τωρα εχω εξ πι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Windows 3.11 Support ended 31/12/2001

Είναι λίγο κουλό να τα είχαν support 13 χρόνια, το 94 είχαν βγει αυτά και δεν ξέρω κάποιον πλην πανεπιστημίου, που χρειάζεται απλοϊκά λειτουργικά (τύπου UNIX), να τα χρησιμοποιεί. Τα Vista είναι παραπάνω από καλά και με το SP1 έχουν fix αριστεί σχεδόν πλήρως, το καλό με την επόμενη έκδοση των Windows είναι ότι θα είναι βασισμένα στα Vista οπότε θα έχουν πάνω κάτω τις ίδιες απαιτήσεις και με τους υπολογιστές του 2010 (τότε θα βγουν λογικά) θα πάνε παραπάνω από σφαίρα...

Windows 3.11 και γ@μώ τα interface :P


XP και πάλι XP. Βtw ας είχα τα drivers για τα 3.1 και αυτά θα είχα σετάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΧΡ και λίνουξ dual boot είναι η καλύτερη επιλογή που έχετε! :)

Αυτό που λες για να πραγματοποιηθεί πρέπει να έχεις ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ -απλά- skills στον προγραμματισμό.

Το μόνο κακό με τα XP είναι ότι δεν υπάρχει SP3 για την 64 bit έκδοσή τους :/.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top