X Factor 2019 στο Open TV

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Εγώ το βλέπω με αργούς ρυθμούς μέσω YouTube (έχω δει μέχρι την 3η audition μέχρι στιγμής).

Πιστεύω ότι σε κάποιες περιπτώσεις περνάνε άτομα που άξιζαν λιγότερο από άλλους που δεν πέρασαν. :hmm:

Σχετικά με την κριτική επιτροπή, δεν μου αρέσει που πολλούς τους προσβάλλουν κανονικότατα.
Συνήθως τα νήματα στις προσβολές τα κινεί ο Θεοφάνους (που σε όλα τα λεξικά στη λέξη ρηχός, πρέπει να μπει η φώτο του :lol:).
Η Ασλανίδου και ο Χρήστος Μάστορας (cute!) είναι πολύ καλοί στις προσεγγίσεις τους και ξέρουν να μιλήσουν. Ο Τσαουσόπουλος είναι ο χαμηλών τόνων της παρέας, αλλά πιστεύω είναι δίκαιος.

Εδώ μπορούμε να βάζουμε και YouTube videos που μας αρέσουν ή θέλουμε να σημειώσουμε :)
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εγώ το βλέπω με αργούς ρυθμούς μέσω YouTube (έχω δει μέχρι την 3η audition μέχρι στιγμής).

Πιστεύω ότι σε κάποιες περιπτώσεις περνάνε άτομα που άξιζαν λιγότερο από άλλους που δεν πέρασαν. :hmm:

Σχετικά με την κριτική επιτροπή, δεν μου αρέσει που πολλούς τους προσβάλλουν κανονικότατα.
Συνήθως τα νήματα στις προσβολές τα κινεί ο Θεοφάνους (που σε όλα τα λεξικά στη λέξη ρηχός, πρέπει να μπει η φώτο του :lol:).
Η Ασλανίδου και ο Χρήστος Μάστορας (cute!) είναι πολύ καλοί στις προσεγγίσεις τους και ξέρουν να μιλήσουν. Ο Τσαουσόπουλος είναι ο χαμηλών τόνων της παρέας, αλλά πιστεύω είναι δίκαιος.

Εδώ μπορούμε να βάζουμε και YouTube videos που μας αρέσουν ή θέλουμε να σημειώσουμε :)


Παντως ο Τααουσόουλος στο ραδιόφωνο μόνο χαμηλών τόνων δεν είναι :shifty:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Ας πούμε γι' αυτή (Μαρία Γαβριήλ) δεν πιστεύω ότι άξιζε να μην περάσει ούτε ότι άξιζε τόσο δούλεμα / προσβολή προς το πρόσωπό της. Εγώ θα ήθελα να την ακούσω και σε κάποιο άλλο τραγούδι, αλλά δεν της δώσανε καν την ευκαιρία που δώσανε σε άλλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:laugh: Πωωω τραγουδάνε αρκετοί ατάλαντοι και παίρνουν 4 ναι. Ακόμα και οι Κύπριοι που κάτποτε είχαν φωνή σε τέτοια show μεγάλη αταλαντοσύνη.

Φέρανε την Ασλανίδου από το πρώτο voice που ήταν η μόνη που δεν μπορεί να μιλήσει. Ο μάστορας ο χειρότερος όλων. Ο μόνος που αξίζει και κάνει σωστά σχόλια είναι ο Θεοφάνους.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top