YouTube - Πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο

The2Browniesha

Νεοφερμένος

Ο The2Browniesha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεία σας,

Ο αδελφός μου και εγώ δημιουργήσαμε ένα κανάλι στο YouTube. Ποιό πρόγραμμα θα προτείνατε για τήν επεξεργασία του οπτικοακουστικού μας υλικού είτε δωρεάν είτε με κάποιο μικρό κόστος;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Γεια σου,

Εδώ είναι μία λίστα προγραμμάτων
https://www.oberlo.com/blog/best-free-video-editing-software (από απλό editing μέχρι πιο σύνθετο).

Εδώ είναι μία ανάλυση 4 προγραμμάτων δωρεάν [από ότι λένε] που αξίζουν.

Νομίζω αυτά που εξηγεί το παιδί στο link YouTube είναι από τα πιο γνωστά και καλά.
 

The2Browniesha

Νεοφερμένος

Ο The2Browniesha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σου,

Εδώ είναι μία λίστα προγραμμάτων
https://www.oberlo.com/blog/best-free-video-editing-software (από απλό editing μέχρι πιο σύνθετο).

Εδώ είναι μία ανάλυση 4 προγραμμάτων δωρεάν [από ότι λένε] που αξίζουν.

Νομίζω αυτά που εξηγεί το παιδί στο link YouTube είναι από τα πιο γνωστά και καλά.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση θα τα δοκιμάσω !
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γεία σας,

Ο αδελφός μου και εγώ δημιουργήσαμε ένα κανάλι στο YouTube. Ποιό πρόγραμμα θα προτείνατε για τήν επεξεργασία του οπτικοακουστικού μας υλικού είτε δωρεάν είτε με κάποιο μικρό κόστος;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
filmora
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
δεν είπα να μη πληρώσει... 70 δολάρια και το έχει για πάντα, δεν είναι μεγάλο κόστος. Τα δωρεάν έχουν πολλά In app αγορές το filmora άν το αγοράσεις τα έχει όλα και είναι απλό και ελαφρύ (το κυριότερο).
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,495 μηνύματα.
δεν είπα να μη πληρώσει... 70 δολάρια και το έχει για πάντα, δεν είναι μεγάλο κόστος.
Για κάποιον που δεν είναι επαγγελματίας, είναι πάρα πολλά, σε ένα μήνα μπορεί να το βαρεθεί. Επίσης όσο το θυμάμαι, δεν είναι ότι έχει και τις τεράστιες δυνατότητες, υπάρχουν πολύ καλύτερα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top