YouTube Channels

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Ανοιξα αυτο το θρεντ για να βαλουμε τα καναλια που βλεπουμε στο youtube σε καθημερινη βαση

Εμενα το πιο αγαπημενο μου ειναι το What IF οπου κανουν βιντεο με διαφορες υποθεσεις (και νομιζω στηριζονται σε επιστημονικα δεδομενα)

 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Προχθές μια ηθοποιός καθηγήτρια μου μου έδωσε ιδέα, επειδή έχω πολύ ωραία φωνή/ απαγγελία να ανοίξω κανάλι και να ασχοληθώ με τα audiobooks.. με προβλημάτισε βέβαια και τώρα το σκέφτομαι. Αν και δεν πιστεύω να κάνω τη διαφορά γιατί υπάρχουν πάρα πολλοί
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προχθές μια ηθοποιός καθηγήτρια μου μου έδωσε ιδέα, επειδή έχω πολύ ωραία φωνή/ απαγγελία να ανοίξω κανάλι και να ασχοληθώ με τα audiobooks.. με προβλημάτισε βέβαια και τώρα το σκέφτομαι. Αν και δεν πιστεύω να κάνω τη διαφορά γιατί υπάρχουν πάρα πολλοί
Αν το αποφασίσεις, πες μας να σε ακούμε 🤗🤗🤗
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Προχθές μια ηθοποιός καθηγήτρια μου μου έδωσε ιδέα, επειδή έχω πολύ ωραία φωνή/ απαγγελία να ανοίξω κανάλι και να ασχοληθώ με τα audiobooks.. με προβλημάτισε βέβαια και τώρα το σκέφτομαι. Αν και δεν πιστεύω να κάνω τη διαφορά γιατί υπάρχουν πάρα πολλοί
Πολύ ωραία ιδέα, απλά πρόσεξε μην παίζουν θέματα πνευματικών δικαιωμάτων / απαραίτητης λήψεως άδειας και τελικά αναγκαστείς να κατεβάσεις κάποιο βίντεο που με κόπο θα έχεις φτιάξει ;)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Πολύ ωραία ιδέα, απλά πρόσεξε μην παίζουν θέματα πνευματικών δικαιωμάτων / απαραίτητης λήψεως άδειας και τελικά αναγκαστείς να κατεβάσεις κάποιο βίντεο που με κόπο θα έχεις φτιάξει ;)
Ναι ναι θα το ψάξω λίγο αυτό 🤍
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top