Youtube Videos στα posts?

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ποσο ευκολο ειναι να γινει να ενσωματωνουμε βιντεο στα ποστ?
θα ηταν πολυ χρησιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Αν κοιτάξεις πάνω -όταν γράφεις την απάντηση έχει διαφορες επιλεογες γραμματοσειρά κλπ- μία από αυτές είναι κ η εισαγωγή Λινκ αυτό με την υδρόγειο αν το πατήσεις σε μία από τις λέξεις που θέλεις να παραθέσεις το λινκ σου ζητάει την URLκ αφού την δώσεις αυτή αλλάζει χρώμα κ στέλνει τον χρήστη κατευθείαν στο λινκ. Δεν ξέρω αν ήθελες αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αν κοιτάξεις πάνω -όταν γράφεις την απάντηση έχει διαφορες επιλεογες γραμματοσειρά κλπ- μία από αυτές είναι κ η εισαγωγή Λινκ αυτό με την υδρόγειο αν το πατήσεις σε μία από τις λέξεις που θέλεις να παραθέσεις το λινκ σου ζητάει την URLκ αφού την δώσεις αυτή αλλάζει χρώμα κ στέλνει τον χρήστη κατευθείαν στο λινκ. Δεν ξέρω αν ήθελες αυτό

Ευχαριστω για την απαντηση slitherin, αλλα εννοουσα να εμφανιζεται το βιντεο κατευθειαν στο post, δηλαδη να βλεπουμε στο post το player του youtube, χωρις να χρειαστει να επισκεπτουμε το link.
Σε πολλά φορουμ γινεται απ'ο,τι εχω δει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Νομίζω εννοεί να μπαίνει αυτούσιο το βίντεο εδώ. Αλλά δεν έχω ιδέα πώς γίνεται...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Νομίζω εννοεί να μπαίνει αυτούσιο το βίντεο εδώ. Αλλά δεν έχω ιδέα πώς γίνεται...:hmm:

Nαι, θα ηταν πολυ Cool :up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Νομίζω εννοεί να μπαίνει αυτούσιο το βίντεο εδώ. Αλλά δεν έχω ιδέα πώς γίνεται...:hmm:
Προσπάθησα να το κάνω με τον συνηθισμένο τρόπο, άλλα δεν το δέχτηκε μήπως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Παιδιά, ειλικρινά δεν έχω ιδέα.:(
Εντελώς πληροφοριακά, ποιος είναι ο συνηθισμένος τρόπος;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Ανοίγεις ένα κλιπ στο youtube και στη δεξιά πλευρά εκέι που γράφει Embet από κάτω υπάρχουν τα στοιχεία του κλίπ κάνεις διπλό κλικ πάνω τους και με ctrl+c τα μεταφέρεις στο ποστ κ μετά κάνεις ctrl+v

to Embet είναι π.χ της μορφής <object width="425" height="355"><param name="movie" value="
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Σε αλλα φορουμ μπαινι με ενα κωδικα η με εικονιδιο οπως εδω μπαινουν οι φωτο, εδω δεν εχει γίνει ρυθμιση η δεν το επιτρεπει το V Bulletin το συστημε με το οποιο φτιάχτηκε το φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Αντιγράφeiς τον κωδικό που λέει "embed",εγώ έτσι το κάνω στο μπλογκ,αλλά εδώ δεν το έχω δοκιμάσει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν υποστηριζεται απο εδω, αλλα καιρος να κοιταχτει, ε? :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δεν υποστηριζεται απο εδω, αλλα καιρος να κοιταχτει, ε? :redface: :P

Θα το κοιταξουμε θα το κοιτάξουμε:D
(είδατε; ολο απαιτήσεις οι αντρες, τι μια το σηματάκι, την αλλη βιντεακια...τι να πω:lol::lol::lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Θα το κοιταξουμε θα το κοιτάξουμε:D
(είδατε; ολο απαιτήσεις οι αντρες, τι μια το σηματάκι, την αλλη βιντεακια...τι να πω:lol::lol::lol:)

Είδες;;;; Τόσο λίγοι...(πέντε δήλωσαν παρόν).....και βγάζουν δουλειά για 105:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θα το κοιταξουμε θα το κοιτάξουμε:D
(είδατε; ολο απαιτήσεις οι αντρες, τι μια το σηματάκι, την αλλη βιντεακια...τι να πω:lol::lol::lol:)

:P μηπως ηταν σποντα για μενα αυτο??? χαχα!!!

Είδες;;;; Τόσο λίγοι...(πέντε δήλωσαν παρόν).....και βγάζουν δουλειά για 105:lol::lol::lol::lol::lol:

:cool::cool::cool::cool::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, Shakespeare, προς το παρόν δεν υπάρχει δυνατότητα για embedding.
Για τα θέματα που έχουν να κάνουν με τον σχεδιασμό του site αποκλειστική αρμόδια είναι η Michelle, στην οποία προώθησα ήδη το αίτημά σου (δεν έχετε παράπονο, είστε λίγοι αλλά σας προσέχουμε ;)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπάρχει τόση ανάγκη για embedding videos σε posts ώστε να προστεθεί σχετική δυνατότητα;
Που θα μπορούσε να χρησιμεύσει εκτός γενικής συζήτησης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Υπάρχει τόση ανάγκη για embedding videos σε posts ώστε να προστεθεί σχετική δυνατότητα;
Που θα μπορούσε να χρησιμεύσει εκτός γενικής συζήτησης;

Δεν ειπα οτι ειναι απολυτη αναγκη, αλλα ειναι μια μεγαλη διευκολυνση.
Σιγουρα δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να γινει οποτε αν ειναι κατι δυσκολο σαφως και δεν ειναι αναγκαιο.
Παντως εκτος απο τη γενικη συζητηση(που δεν ειναι ευκαταφρονητη ενοτητα) νομιζω, θα μπορουσε να χρησιμευσει σε πολλα θεματα οπως καθαριοτητας,
χρησης φαρμακων, αξεσουαρ, τουαλετας κλπ. Το youtube ειναι γεματο απο βιντεο με γατες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top