Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

vasilhs95

Νεοφερμένος

Ο vasilhs95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εγω σκευτομουν για δαχτυλιδη αλλα δεω ξερω τι παιζει απο μεγεθει και φοβαμαι μην της παρω πολυ μικρο η πολυ μεγαλο....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
και εγω σκευτομουν για δαχτυλιδη αλλα δεω ξερω τι παιζει απο μεγεθει και φοβαμαι μην της παρω πολυ μικρο η πολυ μεγαλο....:worry:

Ε, παρε κατι για το λαιμο...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilhs95

Νεοφερμένος

Ο vasilhs95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αυτο μαλλον θα κανω και μαλιστα θα ψάξω για κουτάκι που να ειναι σε σχήμα αρκουδακι... ελπιζω να της αρεσει.... και αυτο για να μαθεις.:alljumpy::alljumpy:χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Πείτε κανένα καλό πρωτότυπο δώρο που να μπορώ να πάρω σε κάποιον μετά από μεγάλο καβγά, σαν συγγνώμη κάτι....που να τον κάνει να δακρύσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πείτε κανένα καλό πρωτότυπο δώρο που να μπορώ να πάρω σε κάποιον μετά από μεγάλο καβγά, σαν συγγνώμη κάτι....που να τον κάνει να δακρύσει...
Κρεμμύδια



Θα βοηθούσε εάν γνωρίζαμε παραπάνω πληροφορίες, για παράδειγμα τα χόμπυ ή τα ενδιαφέροντα του παραλήπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πείτε κανένα καλό πρωτότυπο δώρο που να μπορώ να πάρω σε κάποιον μετά από μεγάλο καβγά, σαν συγγνώμη κάτι....που να τον κάνει να δακρύσει...
Ψάχνεις το καλύτερο δώρο για το σύντροφό σου και περιμένεις από εμάς -αγνώστους στο διαδίκτυο- να σου δώσουμε τη σωστή απάντηση; Μόνο εσύ ξέρεις τι είναι αυτό που θα τον έκανε να δακρύσει και θα το εκτιμούσε. Εμείς πώς μπορούμε να απαντήσουμε; :/:

Προσωπικά αν ήθελα να κάνω ένα δώρο στον αγαπημένο μου, που να είναι μοναδικό και να δείχνει όλη μου την αγάπη, θα του έφτιαχνα κάτι με τα χεράκια μου. Αυτός είναι όμως ο δικός μου τρόπος έκφρασης και δεν ταιριάζει σε όλους...

Καμιά φορά δεν χρειάζεται καν υλικό δώρο πάντως για να εκφράσεις κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι χρειαζεται καποιο δωρο ή καποιο υλικο σε τετοιες περιπτωσεις. το να τον κανεις να δακρυσει αν τα καταφερεις θα ειναι με τα λογια και την συμπεριφορα σου! τα συναισθηματα ειναι το καλυτερο δωρο προς τους αλλους και το σημαντικοτερο ιδαιτερα αν ξερουν να τα εκτιμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
στον αρραβωνιαστικο μου εκανα περσι δωρο ενα χρυσο σταυρο που το φοραει παντα και το ωραιοτερο δωρο που πηρα απο αυτον ειναι το μονοπετρο που μου πηρε στον αρραβωνα μας μαζι με ενα ποιημα που ειχε αντιγραψει και ελεγε οτι δηθεν το εγραψε αυτος αλλα ηταν πολυ ρομαντικο και γλυκο.για τα Χριστουγεννα ομως δεν ξερω τι δωρο να του κανω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ενα σαββατοκυριακο καπου χιονισμενα, με τζακι και κρασι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Θέλω να μου προτείνετε κάποιο δώρο για το μωρό μου.....Γιορτάζει την πρωτοχρονιά, είμαστε 9 μήνες και κάτι μαζί, αλλά θέλω να του πάρω κάτι που θα μείνει...Σκέφτηκα να του πάρω ένα σταυρό...τί λέτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ένα sexy μποξεράκι, εσένα, τα κρεμαστά με τη καρδιά που είναι μισή-μισή.
Ο σταυρός νομίζω δε δείχνει ότι το θες κτλ άσε που είναι και μικρός (o boy).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ένα sexy μποξεράκι, εσένα, τα κρεμαστά με τη καρδιά που είναι μισή-μισή.
Ο σταυρός νομίζω δε δείχνει ότι το θες κτλ άσε που είναι και μικρός (o boy).


Τα εχω παρει ολα αυτα γι' αυτο δεν ξερω τι αλλο!:P Πολλες φορες μου εχει αναφερει οτι θελει σταυρο γι αυτο το σκεφτομαι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Xm, δε μου πολύ αρέσει σαν ιδέα.
Γενικά, τα ενδιαφέροντά του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ποδόσφαιρο,playstation....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο https://www.baladeur.gr/Default.aspx?Page=5&GiftNo=11121 που να το κάνεις μόνη σου στο pc, πλαστικοποίηση, φωτό κτλ.
Νομίζω λέει πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
χμμ ωραίο αυτό μου άρεσε....κανένα άρωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Xm. Ίσως.
Το αγαπημένο του ή κάποια ανδρικά καλλυντικά. Δες σε μαγαζία με καλλυντικά.

Πάντως το χειροποίητο μου αρέσει πιο πολύ. Είναι κάτι το μοναδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
όταν λες αντρικά καλλυντικα;;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Το καλύτερο δώρο που μου έκανε η κοπέλα μου ήταν ένα διήμερο έκπληξη στη Δημητσάνα! Εγώ για να της το ανταποδώσω, δεν την άφησα να πληρώσει ευρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top